Budujemy Dom
Wokół domu / Basen / Aktualności

Zadaszenia linii NEO firmy Alutherm

Funkcjonalne mobilne zadaszenia basenów ogrodowych, wanien spa i tarasów doczekały się liftingu. Alutherm oferuje zadaszenia linii NEO, nowej na rynku europejskim generacji zadaszeń, z wielu unikalnymi, a nawet jak jest to w przypadku ergonomicznego mechanizmu parkowania segmentów Easy-Up rewolucyjnymi innowacjami, dającemu właścicielowi konstrukcji większą wygodę obsługi.

Podstawowym wyróżnikiem jest nowoczesny, opływowy kształt konstrukcyjnych profili aluminiowych, uzupełnieniem o uchylne uszczelnienia progów ścian szczytowych i bezpieczny system zamykania i wentylacji zadaszeń.

Zadaszenia linii NEO firmy Alutherm

 

Firma powiązana: Alukov
aktualizacja: 2011-04-28

Dodaj komentarz

Chemiczne uzdatnianie wody basenowej

Aby kąpiel w basenie była przyjemna i bezpieczna, woda powinna być klarowna i czysta, a do tego niezbędna jest jej odpowiednia pielęgnacja. Oprócz fizycznych metod oczyszczania stosuje się uzdatnianie chemiczne, ponieważ usuwa zarówno zanieczyszczenia zawieszone, które widać gołym okiem, jak bakterie, wirusy oraz glony.
Zadaszenie basenu ALUNA® Flat
Zadaszenie basenu ALUNA® Flat Warto realizować nawet najśmielsze i najbardziej odważne pomysły. Super płaskie i niezwykle ekonomiczne zadaszenie basenu ALUNA® Flat to ...
ALUNA® NEO Light R1 - zadaszenie klasy premium
ALUNA® NEO Light R1 - zadaszenie klasy premium Najnowszym produktem w ofercie firmy ALUNA® jest model NEO Light R1, stanowiący interesującą alternatywę dla klientów poszukujących tańszego ...
NEMH2O - bezprzewodowy robot do basenów
NEMH2O - bezprzewodowy robot do basenów NEMH2O to pierwszy, całkowicie bezprzewodowy robot do basenów. Jest ładowany w wodzie poprzez indukcję, a powrót do bazy ładującej jest ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x