Budujemy Dom
Przed budową / Budowa krok po kroku / Aktualności

Zlot forum.budujemydom.pl - relacja

W weekend 11-13 lutego w Krościenku nad Dunajcem odbyło się spotkanie Forowiczów forum.budujemydom.pl. Zlot nazwany "Kulką" skupił 27 osób i został zorganizowany z inicjatywy samych Forowiczów.

Daggulka – jedna z najaktywniejszych forowiczek otrzymała "gacie" na znak wygranego rankingu Forumowego.Zlot rozpoczęliśmy na stoku narciarskim. Pogoda dopisała - całą poprzednią noc padał śnieg i ścisnął mróz. Słońce świeciło, więc kilku uczestników Zlotu skusiło się na jazdę snowboardem. A że, na nasze szczęście, przyjechaliśmy do Krościenka w chwili "wymiany" uczniów z kolejnych mających szkolne ferie województw, na stoku nie było dużego ruchu.

Obowiązkowo wybraliśmy się także do restauracji "Na stoku", gdzie serwowano m.in. przepyszny placek po zbójnicku oraz oscypek z grilla z żurawiną. Palce lizać.

W sobotni wieczór spotkaliśmy się w Ośrodku Trzy Korony. Przy napojach różnej maści i smacznych przekąskach dyskutowaliśmy do samego rana. A tematy poruszaliśmy wszelkie – od problemów jakie spotkały nas na budowach własnych domów przez rozważań o dzieciach po filozofię ZEN. Daggulka – jedna z najaktywniejszych forowiczek otrzymała "gacie" na znak wygranego rankingu Forumowego. Spotkanie trwało do wczesnych godziny porannych.

Tuż po zakończeniu Zlotu na Forum pojawiły się wpisy:
- "doładowałem się" i znowu mogę dalej radosną twórczość uprawiać... (adam_mk)
- Trudno przyjąć, póki co, że to już po.. BYŁO SUPER Dziękuję za świetny weekend i tak ciepłe, bezkrytyczne przyjęcie do grona rodziny "zlotowców"  (molytek)
- Jak zwykle – było ZAJEFAJNIE – za co w głębokim pokłonie, dziękuję.  (bajbaga)

Było to już trzecie spotkanie pod egidą Budujemy Dom. Pierwsze zorganizowane przez redakcję miesięcznika, odbyło się w czerwcu 2010 a następne, z inicjatywy Forowiczów, na jesieni 2010.

Obowiązkowo wybraliśmy się także do restauracji "Na stoku", gdzie serwowano m.in. przepyszny placek po zbójnicku oraz oscypek z grilla z żurawiną. Palce lizać.
W sobotni wieczór spotkaliśmy się w Ośrodku Trzy Korony. Przy napojach różnej maści i smacznych przekąskach dyskutowaliśmy do samego rana.
W sobotni wieczór spotkaliśmy się w Ośrodku Trzy Korony. Przy napojach różnej maści i smacznych przekąskach dyskutowaliśmy do samego rana.W sobotni wieczór spotkaliśmy się w Ośrodku Trzy Korony. Przy napojach różnej maści i smacznych przekąskach dyskutowaliśmy do samego rana.

Zdjęcia zaczerpnięte z forum.budujemydom.pl

aktualizacja: 2011-03-24

Dodaj komentarz

Nowa farba elewacyjna - Baumit PuraColor
Nowa farba elewacyjna - Baumit PuraColor Łatwa aplikacja, wysoka siła krycia, najszersza paleta kolorów oraz długoletnia odporność na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych. ...
Zaprawa fugowa DF 10 Sopro
Zaprawa fugowa DF 10 Sopro Wykończenie wymarzonej posadzki musi być estetyczne i trwałe. Zaprawa fugowa DF 10 Sopro łączy obie cechy - wysoką jakość oraz szeroką ...
Nowe centra dekoracji wnętrz i fasad Lakma w Opolu i Gdyni
Nowe centra dekoracji wnętrz i fasad Lakma w Opolu i Gdyni Producent chemii budowlanej Lakma SAT przeprowadził gruntowną metamorfozę swoich obiektów sprzedażowych. Od maja br. Centra w Opolu i Gdyni ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze