Budujemy Dom
Przed budową / Budowa krok po kroku / Aktualności

Zlot Forumowiczów Budujemy Dom 2013 - relacja

Zlot Forumowiczów Budujemy Dom 2013 - relacja

W sobotę 8 czerwca w Ruściu zorganizowaliśmy Zlot Forumowiczów Budujemy Dom. Na Letnią Konferencję Aktywu LetKA 2013 tym razem przybyło ponad 70 osób – forumowiczów i przyjaciół naszego magazynu.

Pogoda dopisywała niemal cały czas (za wyjątkiem deszczowego przerywnika), dzięki czemu mogliśmy w piknikowej atmosferze ponownie się spotkać i bawić do wieczora. 

Impreza rozpoczęła się o 14:00. Na wstępie każdy dostał gorący talerz pysznej zupy pomidorowej, szturm na bufet rozpoczął się niedługo później. Do wyboru mieliśmy między innymi grillowane szaszłyki z mięsem i wegetariańskie, kiełbaski oraz genialny smalec serwowany w chlebowej misce. A do tego warzywa z przepysznymi ogórkami na słodko na czele. Dzieci, jak się można było domyślić, zadowoliły się przede wszystkim prażoną kukurydzą. Wśród napojów królowała oranżada i... tego nie trzeba mówić :) Wymarzone menu na słoneczne popołudnie. 

Ale nie samymi przysmakami człowiek żyje, choć faktycznie dużo tego dnia pojawiło się przyjemności dla ciała. Głównie dziecięcego:) Ogromna dmuchana zjeżdżalnia oraz trampolina były eksploatowane do końca imprezy. Kolejki ustawiały się do też do symulatrów jazdy - każdy mógł wsiąść na motor i próbować nie wypaść z trasy. Tu jednak jednowładztwo dziecięce się kończyło, a zaczęła demokracja - rodzice też chcieli się sprawdzić na drodze. Choć i zjeżdżalnia skusiła niejednego.

Dzieci miały ponadto okazję zaprezentować swoje umiejętności artystyczne, malując domki z kartonów farbami Śnieżka - w ramach konkursu, który wygrali wszyscy, każde otrzymało nagrodę - plecak lub piłkę ufundowaną przez firmę FAKRO. 

Malowanie domków z kartonów farbami Śnieżka Rozdanie nagród dla uczestników konkursu malowania domków

Z kolei dzięki uprzejmości firmy Xella – Ytong, wszyscy, już z rodzicami u boku, wykazywali się podczas murowania, cięcia, rzucania i układania bloczków z betonu komórkowego. Łatwo nie było, ponieważ bloczki te, szczególnie pocięte, są wagi przepiórczej, dlatego w zbudowaniu z nich wieży czy rzucaniu w dal liczyła się przede wszystkim technika. Tę konkurencję wygrał forumowicz coolibeer, który zamachnął się na ponad 17 metrów.

Konkurencja cięcia bloczów Ytong na czas Konkurencja rzucania kostkami z betonu komórkowego

Kto nie był, niech żałuje, bo i w siatkówkę mógł zagrać i w badmingtona. Posłuchać mógł DJa, pośpiewać do mikrofonu i spędzić miłe popołudnie w doborowym towarzystwie.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i dobrą zabawę, mamy nadzieję, że nie tylko my zapamiętamy ją na długo. 

Dziękujemy również za pomoc firm: Fakro, Xella i Śnieżka

Wrażenia po zlocie napisane przez forumowiczów można śledzić pod adresem http://forum.budujemydom.pl/DZIEKUJEMY--t21630.html

Do zobaczenia za rok! 

Firma powiązana: Fakro
aktualizacja: 2013-06-17

Dodaj komentarz

Grupa PSB wśród najlepszych polskich marek  rekomendowanych przez klientów
Grupa PSB wśród najlepszych polskich marek rekomendowanych przez klientów Grupa Polskie Składy Budowlane znalazła się na 35 miejscu w zestawieniu "Top 100 Brands", w kategorii "pozaspożywczy handel detaliczny", ...
TERAZ W ARCHON+ każdy PROJEKT DOMU TANIEJ o 200 zł!
TERAZ W ARCHON+ każdy PROJEKT DOMU TANIEJ o 200 zł! Wszystkim Inwestorom przypominamy o trwającej w Biurze Projektów ARCHON+ MAJOWEJ PROMOCJI. Tylko do poniedziałku 29 maja 2017, do godz. 8:00 ...
Nowy projekt domu HomeKONCEPT 51 - ponadczasowa nowoczesność
Nowy projekt domu HomeKONCEPT 51 - ponadczasowa nowoczesność Pracownia HomeKONCEPT przygotowała atrakcyjną, ponadczasową nowość projektową dla Inwestorów dysponujących działkami o szerokości 19,30 m.

Sztywne poszycie dachu z płyt mfp® - krok po kroku

Sztywne poszycie dachu można wykonać między innymi z płyt mfp®. Jak układa się tego rodzaju płyty?

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x