Budujemy Dom
Przed budową / Budowa krok po kroku / Aktualności

"Brzoza POLSKA!" wraca na Łódź Design Festiwal

Rok po premierze wraca do Łodzi "Brzoza POLSKA!" - tym razem już jako baza wspólnego projektu firm Interprint, Pfleiderer i WFM Kuchnie. Centralnym punktem tej ekspozycji "Living in contrasts, taste of inspirations" jest projekt kuchni udowadniający, że kontrastowe, z pozoru zaskakujące zestawienia, tak popularne we współczesnej sztuce kulinarnej, sprawdzają się również w kuchennych wnętrzach.

Projekt "Brzoza POLSKA!" debiutował na łódzkim festiwalu, teraz powraca już jako rozwiązanie o ugruntowanej na rynku pozycji, chętnie stosowane zarówno przez renomowanych producentów mebli, jak i młodych projektantów, szukających nieszablonowych, oryginalnych materiałów.

Przy okazji ekspozycji "Living in contrasts, taste of inspirations" będziemy mogli się przekonać, że połączenie dekorów drewnopodobnych, jednobarwnych i fantazyjnych pozwala stworzyć inspirujące meble kuchenne. Taki właśnie efekt daje zestawienie Brzozy Ojców, Zieleni Ojców i Kory Ojców. "Brzoza POLSKA!" to koncepcja bardzo silnie inspirowana Naturą, a ona nie boi się różnorodności, kontrastów, bogactwa kolorów i wzorów.

Chcemy poprzez projekt kuchni zrealizowany wspólnie z WFM Kuchnie udowodnić, że takie podejście do kreowania wnętrz i mebli pomaga, nawet w przypadku nowoczesnych i minimalistycznych form, stworzyć przyjazne, ciekawe i relaksujące otoczenie. Chcemy pokazać, że łącząc i miksując dekory można uzyskać znakomite efekty - wyjaśnia Małgorzata Barańska z Pfleiderer.

Tak jak łączenie różnych smaków daje wyrafinowane potrawy, tak łączenie różnych wzorów i barw może być kluczem do stworzenia efektownego projektu - dodaje Małgorzata Barańska

Jesteśmy dumni z faktu, że tak wiele firm i wielu designerów doceniło już naszą propozycję i jej walory. Tworząc "Brzozę POLSKA!" chcieliśmy połączyć kilka aspektów: oprzeć się na czymś lokalnym i wyjątkowym, maksymalnie wiernie oddać wygląd naturalnego drewna, nawiązać do aktualnych trendów i zamknąć to wszystko w ramach ciekawej, elastycznej i uniwersalnej pod względem możliwości zastosowania linii dekorów. - mówi Sylwia Lasota z Interprint.

Ekspozycję "Living in contrasts, taste of inspirations!" podczas festiwalu Łódź Design (17-27 października 2013 r.) w centrum festiwalowym przy ul. Targowej 35. Wystawie będą towarzyszyć pokazy kulinarne na żywo przygotowane przez mistrzów z łódzkiej restauracji Street Art Deluxe. Pokazy będą odbywać się 18, 19, 20, 25 i 26 października o godzinie 12.30 oraz o 15.00.

Podczas festiwalowych weekendów do dyspozycji uczestników festiwalu będą także przedstawiciele firm dedykowani do kontaktów z architektami i projektantami – chętnie przekażą zainteresowanym wszelkie niezbędne materiały lub udzielą informacji o ofercie firm.

Firma powiązana: Pfleiderer Prospan S.A.
aktualizacja: 2013-10-07

Dodaj komentarz

Nowy projekt domu HomeKONCEPT 51 - ponadczasowa nowoczesność
Nowy projekt domu HomeKONCEPT 51 - ponadczasowa nowoczesność Pracownia HomeKONCEPT przygotowała atrakcyjną, ponadczasową nowość projektową dla Inwestorów dysponujących działkami o szerokości 19,30 m.
Dom w serduszkach ARCHON+  zgodny z oczekiwaniami współczesnych Inwestorów
Dom w serduszkach ARCHON+ zgodny z oczekiwaniami współczesnych Inwestorów W ofercie Pracowni ARCHON+ pojawiła się NOWOŚĆ - "Dom w serduszkach". Projekt powstał w wyniku zabawy "Zaprojektuj z nami swój wymarzony ...
Domy na wąską działkę - nowy e-katalog pracowni ARCHIPELAG
Domy na wąską działkę - nowy e-katalog pracowni ARCHIPELAG Konkurencyjna cena, atrakcyjne położenie i bliskość infrastruktury - to dzięki tym elementom wąskie działki cieszą się dużą popularnością ...

Sztywne poszycie dachu z płyt mfp® - krok po kroku

Sztywne poszycie dachu można wykonać między innymi z płyt mfp®. Jak układa się tego rodzaju płyty?

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x