Budujemy Dom
Przed budową / Budowa krok po kroku / Aktualności

Master Builders Solutions - nowa marka BASF

Master Builders Solutions - nowa marka BASF

BASF ogłosił wprowadzenie na rynek nowej globalnej marki dla przemysłu budowlanego w Europie - Master Builders Solutions. Nowa marka podkreśla ukierunkowanie BASF na potrzeby przemysłu budowlanego i stanowi potwierdzenie zaangażowania firmy w dostarczanie dostosowanych do wymagań klientów rozwiązań z jednego źródła.

Master Builders Solutions łączy szereg popularnych marek branżowych, takich jak Master Builders®, Glenium® i Ucrete®. Nowa globalna marka otwiera nowy rozdział w ponad stuletniej historii progresywnego rozwoju rozwiązań dla przemysłu budowlanego. Master Builders Solutions oznacza kompleksowe podejście, umożliwiając nam zaoferowanie lepszej odpowiedzi na indywidualne wyzwania budowlane stawiane naszym klientom i partnerom – powiedział dr Tilman Krauch, prezes Działu Chemii Budowlanej BASF.

Jedna marka odpowiedzią na dowolne wyzwanie budowlane

Kompleksowa oferta marki Master Builders Solutions zawiera różnorodne rozwiązania chemiczne dla nowo wznoszonych obiektów budowlanych, konserwacji, napraw i renowacji budynków oraz obiektów infrastrukturalnych. Obejmuje różne segmenty produktów, takie jak domieszki do betonu, dodatki do cementu, rozwiązania dla górnictwa i budowy tuneli, uszczelnienia przed wodą, ochrona i naprawy betonu, spoiny i posadzki o dużej wytrzymałości.

Zakres produktów i usług sprzedawanych pod marką Master Builders Solutions objęty jest nowym globalnym systemem nazewnictwa. Zunifikowana w skali globalnej terminologia pozwala przedstawić asortyment produktów w sposób jednoznaczny i zrozumiały, ułatwiając klientom i partnerom BASF sprawne orientowanie się wśród wysokiej jakości produktów i usług.

Całościowa koncepcja marki Master Builders Solutions oferuje większą przejrzystość i optymalne ukierunkowanie na naszych klientów na całym świecie. Stwarza warunki do lepszego przekazywania naszych kompetencji, specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w obszarze rozwiązań chemicznych dla przemysłu budowlanego – powiedział Philipp Kley, szef Construction Chemicals Europe w firmie BASF, dodając: – nadchodzące wydarzenia, organizowane w Europie w lutym i marcu, będą okazją do podkreślenia wyjątkowo bliskich kontaktów, które utrzymujemy z klientami i partnerami, a także naszego zaangażowania w ich nieustający rozwój.

Nowa marka umożliwia firmie BASF zebranie globalnej specjalistycznej wiedzy w celu zaoferowania najnowocześniejszych rozwiązań lokalnym partnerom.

Sytuacja na rynku budowlanym w Polsce uległa znaczącym zmianom w okresie ostatnich kilku lat. Dzięki marce Master Builders Solutions BASF nadaje globalny kierunek i spójny charakter działań – powiedział Michal Elert, Dyrektor Zarządzający Construction Chemicals Direct w Polsce.

Firma powiązana: Basf
aktualizacja: 2014-02-19

Dodaj komentarz

Dom parterowy z poddaszem a może piętrowy. Zalety i wady

Liczba kondygnacji powinna być pochodną przede wszystkim powierzchni działki. Na przeciętnej działce w kształcie niezbyt wydłużonego prostokąta o powierzchni 800–1000 m² można zazwyczaj bez trudu zmieścić zarówno piętrowy, jak i parterowy dom o powierzchni ok. 150 m².

Nowy katalog DOMY KTÓRE KOCHACIE ARCHON+ już w sprzedaży!
Nowy katalog DOMY KTÓRE KOCHACIE ARCHON+ już w sprzedaży! W najnowszym wydaniu katalogu DOMY KTÓRE KOCHACIE Biuro Projektów ARCHON+ prezentuje 200 najlepszych PROJEKTÓW DOMÓW, wśród których znajdziecie ...
Nowy katalog z projektami Pracowni ARCHIPELAG już w sprzedaży
Nowy katalog z projektami Pracowni ARCHIPELAG już w sprzedaży Ponad 120 najlepszych projektów, domy w cenie mieszkania, energooszczędna kolekcja ENERGO PLUS, a także inspirujące wnętrza i porady ekspertów ...
VIII Kongres Stolarki Polskiej  już w maju!
VIII Kongres Stolarki Polskiej już w maju! Organizowany przez Związek Polskie Okna i Drzwi, Kongres Stolarki Polskiej co roku przyciąga ponad 300 uczestników - właścicieli i przedstawicieli ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x