Budujemy Dom
Przed budową / Budowa krok po kroku / Aktualności

Projekty gotowe pod dopłaty w programie Prosument

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG, która od lat aktywnie promuje budownictwo energooszczędne przygotowała specjalną kolekcję projektów ENERGO PLUS, gotowych pod dopłaty w programie Prosument.

Projekty gotowe pod dopłaty w programie Prosument

Domy z serii ENERGO PLUS w standardzie wyposażono w pompę ciepła, ogrzewanie podłogowe, system solarny oraz wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła. We wszystkich propozycjach z kolekcji zadbano o odpowiednią izolację przegród zewnętrznych, zwartą formę oraz optymalny układ wnętrz, który wykorzystuje naturalną energię słoneczną i pozwala ograniczyć wydatki związanie z ogrzewaniem i oświetleniem.

Dzięki zastosowaniu kompletu energooszczędnych rozwiązań, wszystkie projekty z kolekcji ENERGO PLUS wyróżniają się niskim zapotrzebowaniem na energię, są tanie w utrzymaniu, emitują mniej CO2 do atmosfery oraz zapewniają swoim mieszkańcom najwyższy komfort cieplny, akustyczny i użytkowy.

W kolekcji domów energooszczędnych Pracowni Projektowej ARCHIPELAG są dostępne projekty parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym i poddaszem do późniejszej adaptacji – do wyboru wersje z garażem lub bez. Projekty z serii ENERGO PLUS to znakomite propozycje dla wszystkich, którzy chcą mieszkać nowocześnie, przytulnie i w harmonii z naturą.

Projekty gotowe pod dopłaty w programie Prosument
Projekty gotowe pod dopłaty w programie Prosument

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej realizuje program Prosument polegający na dofinansowaniu zakupu i montażu domowych mikroinstalacji OZE. Inwestorzy zainteresowani wytwarzaniem prądu, ciepła lub prądu i ciepła z odnawialnych źródeł energii mogą otrzymać pożyczkę z dotacją pokrywającą do 100% kosztów kwalifikowanych instalacji.

aktualizacja: 2016-10-03

Dodaj komentarz

Jak wybrać odpowiedniego wykonawcę?

Ostatnim zadaniem inwestora przed rozpoczęciem budowy domu jest wybór wykonawcy. Ta decyzja wymaga szczególnej rozwagi – w cudze ręce powierzamy przecież niemałe środki, a efekty pracy fachowców będą decydowały przez lata o naszym komforcie.

NOWOŚĆ 2017 - wyjątkowa kolekcja projektów domów ARCHON+
NOWOŚĆ 2017 - wyjątkowa kolekcja projektów domów ARCHON+ Planujesz budowę wymarzonego domu? Koniecznie zobacz najnowszy katalog Domy Które Kochacie! W pierwszym w tym roku wydaniu,  Biuro Projektów ...
Biuro Projektów ARCHON+ wspiera 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Biuro Projektów ARCHON+ wspiera 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Biuro Projektów ARCHON wspiera 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przekazując na aukcję bon o wartości 2500 zł na zakup ...
Mercedes Vito 4x4: mocny i ekonomiczny
Mercedes Vito 4x4: mocny i ekonomiczny Mercedes-Benz Vito jest wszechstronnym profesjonalistą wśród średniej klasy vanów o dopuszczalnej masie całkowitej od 2,5 do 3,2 t. Jednocześnie, ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x