Budujemy Dom
Przed budową / Budowa krok po kroku / Aktualności

Wiosenne wydanie katalogu Pracowni ARCHIPELAG w sprzedaży

Przegląd aktualnych trendów, ranking największych hitów projektowych oraz TOP 100 najciekawszych domów energooszczędnych w standardzie NF40 - to wszystko czeka na czytelników w nowym katalogu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG "Domy Rodzinne TRENDY 2016". Numer już w sprzedaży!

Wiosenne wydanie katalogu Pracowni ARCHIPELAG w sprzedaży

Hity projektowe - TRENDY 2016

Wiosenne wydanie katalogu "Domy Rodzinne TRENDY 2016" to zbiór topowych projektów z kolekcji Pracowni Projektowej ARCHIPELAG - najlepsze domy parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym i poddaszem do późniejszej adaptacji, a także domy dwulokalowe oraz w zabudowie szeregowej i bliźniaczej - do wyboru wersje z garażem, bez garażu lub z wiatą.

Na szczególną uwagę zasługują gorące nowości oraz cała kolekcja ENERGO PLUS, czyli projekty gotowe pod dopłaty w programie Prosument, które w standardzie wyposażono w zestaw energooszczędnych instalacji - pompę ciepła, system solarny oraz wentylację mechaniczną z rekuperacją.

Energooszczędnie i wygodnie

"Domy Rodzinne TRENDY 2016" to przede wszystkim budownictwo energooszczędne. Z końcem 2020 roku wejdzie w życie nowelizacja dyrektywy UE, która określa, że na terenie Wspólnoty Europejskiej będą wznoszone tylko budynki o praktycznie zerowym zapotrzebowaniu na energię. Z tego względu warto już dzisiaj wybrać dom zaprojektowany z myślą o jutrze - nowoczesny, przytulny i tani w utrzymaniu, który będzie nie tylko oszczędzał energię, ale także aktywnie ją pozyskiwał ze źródeł naturalnych.

Po nowy katalog Pracowni Projektowej ARCHIPELAG koniecznie powinni sięgnąć wszyscy, którzy szukają domu energooszczędnego, zapewniającego najwyższy komfort cieplny i użytkowy.

Wskazówki dla budujących

Do lektury katalogu zachęca atrakcyjna forma prezentacji projektów - duże wizualizacje, pomocne oznaczenia, informacje o wersjach, kosztach budowy i zapotrzebowaniu domów na energię. Warto zajrzeć także do obszernej części z poradami ekspertów, w której architekci ARCHIPELAGU i specjaliści z branży podpowiadają jak budować energooszczędnie, sugerują, na co zwrócić uwagę podczas procesu budowlanego oraz doradzają, jakie materiały i technologie warto wybrać.

Co czeka na czytelników w nowym katalogu "Domy Rodzinne TRENDY 2016"?

 • ponad 120 najpiękniejszych projektów domów
 • najciekawsze nowości projektowe
 • domy nowoczesne i energooszczędne w standardzie NF40
 • projekty domów z dopłatą MdM
 • kolekcja garaży i budynków gospodarczych
 • nowoczesne trendy w architekturze i designie
 • energooszczędne rozwiązania dla każdego projektu
 • duże wizualizacje, czytelne rzuty
 • rzetelne koszty budowy do każdego projektu
 • porady architektów i specjalistów z branży budowlanej
 • kupon rabatowy - 200 zł rabatu na wymarzony projekt domu!
aktualizacja: 2016-09-30

Dodaj komentarz

Jak wybrać odpowiedniego wykonawcę?

Ostatnim zadaniem inwestora przed rozpoczęciem budowy domu jest wybór wykonawcy. Ta decyzja wymaga szczególnej rozwagi – w cudze ręce powierzamy przecież niemałe środki, a efekty pracy fachowców będą decydowały przez lata o naszym komforcie.

Nowe wydanie katalogu ARCHON+ Domy Które Kochacie
Nowe wydanie katalogu ARCHON+ Domy Które Kochacie Najnowsze wydanie katalogu Biura Projektów ARCHON+ w całości poświęcone jest kolekcji projektów domów parterowych. Pracownia prezentuje ...
WIELKI FINAŁ urodzinowej promocji ARCHON+ z RABATEM 300 zł
WIELKI FINAŁ urodzinowej promocji ARCHON+ z RABATEM 300 zł Promocja jubileuszowa z okazji 26-lecia Biura Projektów ARCHON+ dobiega końca, jednak Pracownia przygotowała dla Inwestorów prawdziwą niespodziankę! ...
IV edycja targów Warsaw Build za nami
IV edycja targów Warsaw Build za nami Ponad 2100 odwiedzających i 89 wystawców z 13 krajów Europy i Azji, prezentujących najnowsze produkty i rozwiązania z zakresu budownictwa ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.   
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x