Budujemy Dom
Przed budową / Budowa krok po kroku / Aktualności

Domy parterowe 250 zł taniej! Zobacz najpiękniejsze projekty

Tylko do końca listopada 2016 r. wszystkie domy parterowe i parterowe z poddaszem do adaptacji z oferty Pracowni Projektowej ARCHIPELAG można kupić taniej o 250 zł!

Domy parterowe 250 zł taniej! Zobacz najpiękniejsze projekty

 

Zasady promocji

Przy zakupie dowolnego projektu domu parterowego lub parterowego z poddaszem do adaptacji autorstwa Pracowni Projektowej ARCHIPELAG inwestor otrzyma 250 zł rabatu oraz pakiet dodatków o wartości 500 zł GRATIS:

 • projekt ogrodzenia 
 • projekt szamba 
 • instalacja zagospodarowania wody deszczowej

Nie odkładaj wyboru projektu domu na później! Wejdź na www.archipelag.pl i znajdź dom dla siebie!

Zobacz TOP 7 - najpiękniejsze i najchętniej wybierane projekty domów parterowych!

 • Ralf G1

Nowoczesny szyk. Prosta, oszczędna forma. Atrakcyjna kompozycja elewacji z ponadczasową urodą kamienia w roli głównej. Reprezentacyjna strefa wejściowa. Duże przeszklenia – piękny widok na ogród.

 • Eris G2 (wersja C) 

Piękna elewacja wykorzystująca urodę drewna. Wygodny układ wnętrz. Reprezentacyjny salon z panoramicznym przeszkleniem. Dwie łazienki. Duża kotłownia – możliwość zastosowania dowolnego źródła ciepła.

 • India G2 (wersja B)

Intrygująca bryła. Modna kompozycja elewacji. Czytelny podział stref. Reprezentacyjny salon z dużym przeszkleniem i pięknym widokiem na ogród. Osobny, zaciszny gabinet. Komfortowy taras. Energooszczędny charakter.

 • Kornel VI (z wiatą) ENERGO

Prosta forma i konstrukcja – łatwa i tania budowa. Nowoczesna estetyka. Ergonomiczne wnętrze. Otwarta strefa dzienna. Praktyczny zestaw szaf wnękowych. Rewelacyjny zadaszony taras.

 • Dominik G2 (wersja B)

Modna kompozycja elewacji. Przytulna atmosfera i perfekcyjnie rozplanowana funkcja. Znakomicie doświetlona strefa dzienna. Komfortowy azyl nocny – trzy sypialnie oraz duża łazienka.

 • EX 11 G2 (wersja D)

Intrygująca bryła ubrana w nowoczesną elegancję. Czytelny podział stref. Przepiękny salon z szerokim widokiem na ogród. Osobny, zaciszny salon z kominkiem. Kuchnia z wyspą otwarta na jadalnię.

 • Emi

Elegancja z nowoczesnym pazurem. Ergonomiczne i funkcjonalne wnętrze. Słoneczna kuchnia harmonijnie połączona z jadalnią. Piękny salon. Trzy komfortowe sypialnie. Zadaszony taras z nastrojowym oświetleniem.

 

aktualizacja: 2016-11-21

Dodaj komentarz

250 sklepów PSB Mrówka w Polsce
250 sklepów PSB Mrówka w Polsce W tym roku sieć PSB Mrówka powiększyła się o 18 nowych placówek, osiągając tym samym liczbę 250 marketów dysponujących łącznie powierzchnią ...
Zamów najnowszy katalog z pełną ofertą projektową HomeKONCEPT
Zamów najnowszy katalog z pełną ofertą projektową HomeKONCEPT Pracownia HomeKONCEPT przygotowała najnowszy, bezpłatny katalog z projektami domów, dla klientów zainteresowanych budową nowoczesnego domu.
Promocja na powitanie lata w ARCHON+
Promocja na powitanie lata w ARCHON+ Tylko do poniedziałku 26 czerwca 2017 r., do godz. 8:00 w Biurze Projektów ARCHON+ trwa "PROMOCJA NA POWITANIE LATA". W ramach promocji można ...

Metoda lekka sucha - krok po kroku

W metodzie lekkiej suchej, podtrzymujący ocieplenie i warstwę elewacyjną ruszt mocuje się mechanicznie, przy użyciu gwoździ, śrub i kołków – bez klejów i zapraw. Izolację termiczną (na ogół wełnę) układa się między listwami rusztu, do którego przytwierdza się także elewację. Metoda jest prosta, nie wymaga dużego doświadczenia ani skomplikowanych narzędzi.

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze