Budujemy Dom
Przed budową / Budowa krok po kroku / Artykuły

Szybsze i skuteczniejsze niż miotła - zamiatarki Kärcher ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Zamiatanie chodników czy ścieżek bywa bardzo męczącym zajęciem. Rozwiązaniem tego problemu jest zamiatarka. Sprawia ona, że praca jest nie tylko bardziej komfortowa, ale i dużo szybsza niż przy użyciu tradycyjnej miotły.

Szybsze i skuteczniejsze niż miotła - zamiatarki Kärcher

Kärcher - specjalista w dziedzinie utrzymania czystości - ma w swojej ofercie trzy modele ergonomicznych urządzeń, które ważą tylko 11 kg - S 550, S 650 oraz 13 kg - S 750.

Szczotka walcowa oraz szczotki boczne (S 650 posiada dwie szczotki boczne) są napędzane przez dwa duże koła. To zapewnia stabilność i wspaniałe rezultaty zamiatania nawet na zakrętach. Podczas zamiatania nie wzbijamy w powietrze pyłu ponieważ mechanizm jest dobrze uszczelniony. Modele S 550 i S 650 mają 16- litrowy pojemnik na zanieczyszczenia, który może stać samodzielnie i jest wyjątkowo łatwy w opróżnianiu.

Podwozie jest wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest odporne na uderzenia, wilgoć oraz zmiany temperatury.

Dzięki szczotkom bocznym zamiatarka S 750 doskonale radzi sobie zanieczyszczeniami w narożnikach

Model S 750 ma regulację docisku szczotki bocznej do podłoża, dzięki czemu możemy dopasować go do naszych indywidualnych potrzeb. Zamiatarka S 750 została też wyposażona w pojemny, 32 litrowy zbiornik umożliwiający zebranie dużej ilości śmieci bez konieczności częstego opróżniania.

Takie urządzenia znacznie przyspieszają sprzątanie, skutecznie oczyszczają alejki i podjazdy, zbierając liście, papiery, kapsle, a nawet piasek i żwir. Istotne jest również to, że nie wzniecają kurzu. Warto dodać, że zanieczyszczenia zbierane są do specjalnego pojemnika. Zamiatarki ręczne całkiem dobrze radzą sobie na różnego rodzaju nawierzchniach, szczególnie w zakamarkach, dzięki temu, że wyposażone są w jedną lub dwie szczotki boczne (zależnie od modelu). Zamiatanie nimi jest nawet pięć razy szybsze niż przy wykorzystaniu zwykłej miotły.

Zamiatarkę można przechowywać w pozycji pionowej dzięki czemu zajmuje ona mniej miejsca, w ten sposób bez problemu zmieści się pod ścianą w garażu. Są one także wyposażone w ergonomiczny uchwyt prowadzący, który możemy dopasować do swojego wzrostu.

Zamiatarkę można przechowywać w pozycji pionowej

Zbiornik zanieczyszczeń wykonany z lekkiego tworzywa sztucznego można wyjąć jedną ręką. Równie łatwe jest jego opróżnianie. Wystarczy zdjąć go z ramy zamiatarki i wyrzucić śmieci bezpośrednio do kosza. Uchwyt prowadzący we wszystkich trzech modelach można dopasować do wzrostu osoby korzystającej z urządzenia, dzięki czemu korzystanie z zamiatarki nie obciąża kręgosłupa i jest w pełni komfortowe.

Zbiornik zanieczyszczeń wykonany z lekkiego tworzywa sztucznego można wyjąć jedną ręką

Zamiatarki sprawdzają się o każdej, za wyjątkiem zimy, gdy mamy do czynienia ze śniegiem, porze roku. Jesienią sprzątniemy nimi uschnięte liście a wiosną czy latem zabrudzenia powstałe w związku z pracami ogrodowymi, które intensywnie prowadzi się w tych porach roku.

Kärcher Sp. z o.o.
ul. Stawowa 138-140
31-346 Kraków
801 811 234 lub 12 63 97 105
Fax: 12 63 97 111
Email: biuro@pl.kaercher.com
www.karcher.pl
aktualizacja: 2017-06-27

Dodaj komentarz

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi
 
Odkurzacze NT z systemem Tact marki Kärcher przystosowane do usuwania niebezpiecznych pyłów
Odkurzacze NT z systemem Tact marki Kärcher przystosowane do usuwania niebezpiecznych pyłów Szkodliwe dla zdrowia człowieka pyły to problem wszystkich osób pracujących w branży remontowo-budowlanej. Wdychanie ich zagraża zdrowiu ...
Moc pomysłów na modny taras w nowym e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG
Moc pomysłów na modny taras w nowym e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG Pomysły na modną aranżację tarasu, porady jak zaplanować przydomową strefę relaksu, a także najpopularniejsze projekty domów – to ...
LATO Z RABATEM - gorąca promocja w ARCHON+!
LATO Z RABATEM - gorąca promocja w ARCHON+! Wszystkim Inwestorom przypominany, że w Biurze Projektów ARCHON+ trwa specjalna promocja LATO Z RABATEM. Do 17 lipca, do godziny 8:00 można ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze