Budujemy Dom

Strefa magazynu / Budujemy Dom 3/2011

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Kronika klanu Wezyr

Tak więc powolutku, ale się kręci. A założony termin przeprowadzki nieuchronnie się zbliża – zostało jeszcze 5 miesięcy. Damy radę!... Czy nie damy? Takie wątpliwości miał w lutym 2009 roku Seb – jeden z najaktywniejszych forumowiczów klanu Wezyr. Czy dał radę?
Kronika klany Wezyr
(fot. Seb)

 Już po dwóch miesiącach od tego postu Seb napisał: Ostatni weekend spędziliśmy z całą rodziną, mieszkając już w nowym domu. Cały dzień praca (kładzenie paneli na piętrze i w sypialni, generalne etapowe sprzątanie kilogramów pyłu, kontakty, sprzątanie okolicy itd.), a wieczorem kominek, drinek i rozmowy do pierwszej (...). Doprowadzamy więc piętro domu do stanu „na czysto”, a dół na „prawie czysto”. Jest bosssko! Już się nie mogę doczekać następnego weekendu. A więc jednak można! I nie tylko Seb jest tego potwierdzeniem, ale także inni Klanowicze projektu Wezyr. Na forum.budujemydom.pl opisują oni swoje historie budowy Wezyrów, przepełnione poradami, przestrogami i ekstremalną dawką optymizmu – co dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na projekt – jest kopalnią bezcennej wiedzy i ogromnym wsparciem. Ponadto Klanowicze forum.budujemydom.pl, którzy są w trakcie budowy Wezyrów lub ją ukończyli, dzielą się adresami z tymi, którzy wciąż mają wątpliwości, co do projektu – i chętnie pokazują własne domy – czyli wezyrowe projekty w realizacji (Basiula, widzę, że jesteś z okolic Lubina, więc jeśli chcesz zobaczyć Wezyra – Wezyr II 2G, to zapraszamy.), (Proponuję najpierw zobaczyć, co nam wyszło z tych przeróbek. Sami ocenicie, co wam potrzebne. Zapraszamy na wybrzeże. Popatrzcie, zanim zrobicie. Co do noclegu, to nie ma kłopotu. Co do oglądania – zapraszam w okolice Gdyni.). A tak to się zaczęło...

Szczęśliwi posiadacze

25.02.2007, 07:42
andrzej_i

Witam! Zostałem szczęśliwym posiadaczem projektu budowlanego o nazwie Wezyr 2. Czy są na forum podobni szczęśliwcy mający ten projekt. Andrzej

25.03.2007,
10:46 Isia
Witam! Jestem również posiadaczem tego projektu. Teraz w trakcie realizacji... Mam nadzieję, że uda mi się przebrnąć do końca:)

2.05.2007,
13:46 promyk


Witam wszystkich wezyrowych przyjaciół. Wybraliśmy wspólnie z mężem ten wspaniały projekt, który do tej pory napawa nas radością i pozwala cieszyć się niesamowitą prostotą i zarazem niezwykłością Wezyra II/2G. Zaczynamy budowę marzec 2008. Jesteśmy pod wrażeniem i nie możemy doczekać się zrealizowania marzeń o własnym domu. Wezyr od początku spodobał nam się ze względu na prostą konstrukcję, przestronność, możliwość zaplanowania siłowni w jednym pokoju:), a także oddzielne łazienki dla rodziców (mimo że nie mamy jeszcze dzieci). Wezyr wzbudził nasze zaufanie od początku. Kiedy mogę zobaczyć jakąś realizację Wezyra? My będziemy budować nasz dom w okolicach Łodzi, na wsi:). PS Dom jest piękny, mam jednak jedną obiekcję i wątpliwość na temat rozplanowania kuchni (tzn. zlewu i pieca) – trzeba to zmienić, aby nie biegać po całej kuchni z ziemniakami do odcedzenia. Pozdrawiam gorąco!

 

Ciąg dalszy artykułu w wydaniu papierowym „Dasz radę” - dodatku do miesięcznika Budujemy Dom 3/2011

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom 3/2011
Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne Przejrzyj ten numer

Budujemy Dom 3/2011

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x