Budujemy Dom

Strefa magazynu / Budujemy Dom - Wnętrza 2017

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Meble i akcesoria łazienkowe

Meblowanie łazienki to dziś zajęcie równie wymagające, jak urządzanie salonu. Poprzeczkę podnoszą narażenie na kontakt z wodą, preparatami czyszczącymi i wysoka wilgotność powietrza. Na szczęście dzięki urodzie szafek, akcesoriów i dodatków, zadanie to możemy zaliczyć do przyjemności.

Meble i akcesoria łazienkowe

W POSZUKIWANIU HARMONII

Dziś niemal każde urządzenie sanitarne może być ozdobą łazienki. Nie można jednak tego samego powiedzieć o toaletowych drobiazgach i łazienkowych zapasach: środkach czystości, papierze toaletowym czy higienicznych utensyliach. W dodatku w tym obszarze z roku na rok przybywa nam przedmiotów codziennego użytku.

Dawniej jeden krem wystarczał całej rodzinie, dziś każdy z domowników ma zwykle kilka wyspecjalizowanych preparatów na różne okazje. Paście i szczoteczce do zębów przybyło towarzystwo płynów do płukania ust, zestawów nici i czyścików czy preparatów wybielających. By nasza łazienka pozostała ostoją ładu, zapewniającą relaks i odprężenie w wyjątkowym otoczeniu, nie pozwólmy jej zdominować zapasom ręczników i kremom na odciski.

Pomocne nam w tym będą oczywiście meble łazienkowe. Zanim zdecydujemy się na konkretne rozwiązanie, usiądźmy z kartką, na której spiszemy podstawowe potrzeby w tym zakresie. Jeśli nasza kosmetyczka pęka w szwach, niezbędne będą szuflady ze sprzyjającymi utrzymaniu porządku drobnymi podziałami. Jeżeli nie mamy w domu osobnej pralni, w łazience przyda się szafka z pojemnikiem na brudną odzież i bieliznę. Tam gdzie są maluchy, są także kąpielowe zabawki – i na nie również warto znaleźć schowek, który pozwoli choćby czasowo uwolnić naszą świątynię regeneracji od jarmarczno-plastikowych skojarzeń.

A pozostałe urządzenia: suszarka, depilator, maszynki do golenia? One także nie należą do grona wyrafinowanych ozdób, a przecież lubimy mieć je zawsze pod ręką. Dlatego wewnętrzną strukturę szafek łazienkowych powinniśmy przemyśleć nie mniej gruntownie, niż ich formę widoczną dla oka.

fot. Ideal Standard

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2017
Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne Przejrzyj ten numer

Budujemy Dom - Wnętrza 2017

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x