Budujemy Dom

Strefa magazynu / Budujemy Dom - Wnętrza 2017

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Hydromasaż

Kto z nas nie chciałby poczuć się czasem dopieszczony i zrelaksowany serią zabiegów regenerujących? Na szczęście tego rodzaju doznania możemy dziś mieć na wyciągnięcie ręki. Wanny z hydromasażem, masujące panele i wielofunkcyjne kabiny tylko czekają, by zadbać o naszą kondycję i samopoczucie.

Hydromasaż

ŹRÓDŁA ZDROWIA

Woda fascynuje nas od zarania dziejów. Nie bez przyczyny; jej dobroczynny wpływ na nasz organizm znany był już w starożytności. Wystarczy ją pić żeby żyć, ale żeby żyć dobrze i zdrowo, warto wykorzystywać jej moc na różne sposoby. Wodny masaż to zabieg łagodny, a jednocześnie niezwykle efektywny.

W dodatku poza przewlekłymi schorzeniami skóry nie ma dla niego właściwie przeciwwskazań; w zależności od siły i rodzaju strumienia oraz przyjętej pozycji, korzystać z dobrodziejstw wodnej terapii mogą prawie wszyscy – także osoby starsze i poważnie chore (w ich przypadku zabiegi należy oczywiście przeprowadzać pod kontrolą).

Hydromasaż w zrównoważony sposób pobudza metabolizm i stymuluje układ nerwowy. Może pomóc w leczeniu bezsenności, otyłości, nerwic, zaburzeń krążenia, reumatyzmu, chorób stawów i kręgosłupa. Korzystnie zadziała także w stanach przemęczenia i po intensywnym treningu. A czy będą to pobudzające bicze szkockie, łagodny, wzbogacony kolorowym światłem masaż perełkowy, czy seans parowy połączony z aromaterapią, zależy tylko od nas – czyli od wyboru urządzenia.

fot. Kohler

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2017
Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne Przejrzyj ten numer

Budujemy Dom - Wnętrza 2017

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x