Budujemy Dom

Strefa magazynu / Budujemy Dom - Wnętrza 2017

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Meble kuchenne

Szafki kuchenne są jak crème brûlée – pod apetyczną skorupką kryje się zaskakujące, wspaniałe wnętrze. Zanim jednak zaczniemy delektować się deserem, trzeba wybrać się na zakupy, które w przypadku mebli nie będą przypominały szybkiej wizyty w cukierni.

Meble kuchenne

ZJEŚĆ CIASTKO I MIEĆ CIASTKO?

Każdy ma swój gust i smak. Nie tylko kulinarny, ale też estetyczny. I wcale nie jest tak, że im bardziej wyszukany apetyt, tym większa ochota na efektowną zabudowę kuchenną. Często ci, którzy lubią ciekawe smaki i chętnie sami gotują, cenią głównie funkcjonalność sprzętów kuchennych. I na odwrót – wielbiciele designu są czuli na punkcie piękna, ale nie muszą spełniać się w gotowaniu. Ci z pewnością zwrócą uwagę na to, jak zabudowa kuchenna prezentuje się w całości, docenią detale, kolory i materiały.

Te ważne indywidualne upodobania powinniśmy wziąć pod uwagę, wybierając meble do tego wnętrza. Oczywiście, można mieć wszystko – doskonały projekt i design oraz fantastycznie wyposażone szafki, lecz zwykle idziemy na kompromis decydując się na jedno, a rezygnując z drugiego. Powodem bywa najczęściej budżet, który nie udźwignie tej kuchennej "pełni szczęścia". W meblach kupowanych na wymiar swoją cenę mają bowiem szlachetne materiały, takie jak drewno czy granit, a przede wszystkim wszelkie innowacje stosowane przez producentów ekskluzywnych kuchni – np. kompozyty, specjalne powłoki lakiernicze czy stal.

Wybierając te wszystkie elementy koniecznie należy wziąć pod uwagę koszty dodatkowe – nawet najprostsze okucia i urządzenia do zabudowy znacznie podnoszą cenę całości.

fot. HTH Ekspert w kuchni

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2017
Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne Przejrzyj ten numer

Budujemy Dom - Wnętrza 2017

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x