Budujemy Dom

Strefa magazynu / Budujemy Dom - Wnętrza 2017

Kup bieżący numer Kup e-Wydanie Zaprenumeruj e-Prenumerata Na tablety

Kuchenne AGD

W tej drużynie niektórzy się wyróżniają, a inni chowają za drzwiczkami zabudowy lub w czeluściach szuflady. Jednak – bez względu na to, czy duże czy małe – każde urządzenie AGD ma swoje zadanie.

Kuchenne AGD

OSZCZĘDNE PRZECHOWYWANIE

Nowoczesne chłodziarko-zamrażarki mają wiele zalet. Jedną z ważniejszych powinna być energooszczędność, bo to sprzęt prądożerny. Ten z klasą A stanowi już właściwie standard – w porównaniu z nim, urządzenia A+++ zużywają do 60% mniej energii. Sprzymierzeńcami oszczędności są także nowoczesne funkcje, takie jak na przykład tryb Wakacje, który zmniejsza pobór prądu, utrzymując nieco wyższą temperaturę w komorze chłodziarki, a normalną w zamrażarce. Żeby z niego korzystać, konieczne są dwa agregaty, które pozwolą również regulować temperaturę w obu komorach niezależnie. Inne ekonomiczne (i ekologiczne) rozwiązania to np. alarm niedomkniętych drzwi czy podwyższonej temperatury.

A co z komfortem przechowywania? Kupując lodówkę, będziemy studiować układ półek, ale nie zapominajmy o specjalnych funkcjach. Mamy w domu zawsze dużo warzyw? Idealna będzie szuflada Fresh, która przedłuży świeżość sałaty czy marchewki dzięki temperaturze 0°C i podwyższonej wilgotności. Jednocześnie dobrze mieć półkę przeznaczoną na ryby i mięso, które wymagają niższej temperatury.

Liczba udogodnień na tym się nie kończy, ale nie sposób mieć wszystkie w jednym urządzeniu. I nie trzeba – najważniejsze, by trafnie wybrać te, na których nam najbardziej zależy.

fot. Liebherr

Dalszy ciąg artykułu w wydaniu papierowym Budujemy Dom - Wnętrza 2017
Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne Przejrzyj ten numer

Budujemy Dom - Wnętrza 2017

Kup ten numer
Wydanie papierowe Wydanie elektroniczne
Pozostałe artykuły
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x