Budujemy Dom
Instalacje / Centralne odkurzanie / Artykuły

Kompleksowe systemy centralnego odkurzania ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Firma TopVac Odkurzacze Centralne wyłączny importer marek Duovac, Husky i Greenline od ponad 15 lat z powodzeniem dostarcza na polski rynek kompleksowe systemy centralnego odkurzania.

Kompleksowe systemy centralnego odkurzania

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę jednostek centralnych przeznaczonych dla budownictwa mieszkalnego, a także obiektów komercyjnych oraz przemysłowych. Uzupełnienie oferty stanowią wysokiej jakości akcesoria do sprzątania, system węża chowanego w ścianie, ciekawe urządzenia peryferyjne wzbogacające system, gniazda ssące, szufelki automatyczne i wszystkie pozostałe elementy PVC niezbędne do wykonania instalacji centralnego odkurzania.

Współpracujemy z najlepszymi światowymi dostawcami. Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie projektowania i doradztwa. Gwarantujemy stałe stany magazynowe oraz błyskawiczną realizację zamówień.

25 lat gwarancji - logo

Najważniejsze zalety odkurzaczy Duovac:

 • Jedyna na rynku GWARANCJA 25 lat
 • Możliwość sprzątania przez dwóch użytkowników jednocześnie
 • Niezawodna filtracja: zastosowanie filtru materiałowego DuoFib Velcro + cyklon (opcjonalnie użycie worka jednorazowego)
 • Tylko najlepszej jakości silniki Ametek Lamb (USA) z turbiną odseparowaną od silnika elektrycznego 
 • Bardzo cicha praca jednostek dzięki wbudowanym kanałom wyciszającym
 • System łagodnego uruchamiania silnika SOFT-START (przedłuża żywotność silnika)
 • Współpracują z systemem HAH węża chowanego w ścianie
 • Duży i lekki zbiornik oraz luksusowe wykończenia 

Rodzina odkurzaczy Duovac

Promocja Duovac lato 2017!

Tylko teraz kupując pakiet promocyjny składający się z odkurzacza DUOVAC SENSA lub DUOVAC ASTERIA oraz zestawu do sprzątania z wężem Superior z 5-letnią gwarancją otrzymasz 3 gniazda ssące VEGA w kolorze białym i pokrowiec na wąż 9,1m GRATIS!


W skład oferty wchodzi: jeden z wybranych modeli odkurzacza z zestawem do sprzątania PAKLV4530DV w skład, którego wchodzi: wąż ssący Superior Duovac 9,1m, który objęty został 5-letnią gwarancją; rura teleskopowa z klipsem; wieszak na rurę teleskopową; ssawka obrotowa dwufunkcyjna; ssawka szczelinowa; szczotka do podłóg gładkich z włosiem końskim; wieszak na wąż ssący; torba na akcesoria. 

Zapraszamy do zakupów!

Promocja obowiązuje od 12.06.2017 do 31.08.2017 lub do wyczerpania zapasów!

10 lat gwarancji - logo

Najważniejsze zalety odkurzaczy Husky:

 • Możliwość sprzątania na sucho i mokro
 • Jednostki bezobsługowe z serii PRO AUTOMATIC z automatycznym odpływem do kanalizacji
 • Możliwość doposażenia jednostki w dodatkowy silnik tzw. "Booster" np. przy rozbudowie domu 
 • Gwarancja do 12 lat 
 • Mocne i niezawodne silniki Ametek Lamb (USA) oraz Domel
 • Możliwość zastosowania filtra wylotu Hepa bez konieczności wyprowadzania wyrzutu powietrza na zewnątrz budynku
 • System łagodnego uruchamiania silnika SOFT-START (przedłuża żywotność silnika)
 • Niezawodna filtracja: zastosowanie filtru materiałowego DuoFib Velcro + cyklon (opcjonalnie użycie worka jednorazowego)
 • Współpracują z systemem HAH węża chowanego w ścianie
 • Duży i lekki zbiornik oraz luksusowe wykończenia 
Rodzina odkurzaczy Husky
Rodzina odkurzaczy Husky Automatic

Promocja Husky lato 2017!

Tylko teraz kupując pakiet promocyjny składający się z odkurzacza HUSKY HURRICANE lub HUSKY CYKLON2 oraz zestawu do sprzątania z wężem Superior z 5-letnią gwarancją otrzymasz 3 gniazda ssące VEGA w kolorze białym i pokrowiec na wąż 9,1m GRATIS!

W skład oferty wchodzi: jeden z wybranych modeli odkurzacza z zestawem do sprzątania PAKLV4530HU w skład, którego wchodzi: wąż ssący Superior Husky 9,1m, który objęty został 5-letnią gwarancją; rura teleskopowa z klipsem; wieszak na rurę teleskopową; ssawka obrotowa dwufunkcyjna; ssawka szczelinowa; szczotka do podłóg gładkich z włosiem końskim; wieszak na wąż ssący; torba na akcesoria.

Zapraszamy do zakupów!

Promocja obowiązuje od 12.06.2017 do 31.08.2017 lub do wyczerpania zapasów!

Najważniejsze zalety odkurzaczy Greenline:

 • Możliwość sprzątania na sucho i mokro
 • Podwójny system filtracji z opcjonalnym antyalergicznym workiem jednorazowym
 • Niezawodne silniki Domel
 • Możliwość zastosowania workowego filtra wylotu powietrza bez konieczności wyprowadzania wyrzutu powietrza na zewnątrz budynku
 • Nowoczesny design
 • Korzystna cena 
 • Możliwość sprzątania wężem z regulacją mocy ssania 
 • Współpracują z systemem HAH węża chowanego w ścianie 

Rodzina odkurzaczy Greenline

Promocja GREENline lato 2017!

Tylko teraz kupując pakiet promocyjny składający się z odkurzacza GREENline 150 z zestawem do sprzątania otrzymasz 3 gniazda ssące VEGA w kolorze białym GRATIS!

Natomiast przy zakupie odkurzacza GREENline 250 w pakiecie promocyjnym z zestawem do sprzątania otrzymasz 3 gniazda ssące VEGA w kolorze białym i pokrowiec na wąż 9,1m GRATIS!

Zapraszamy do zakupów!

Promocja obowiązuje od 12.06.2017 do 31.08.2017 lub do wyczerpania zapasów!

Doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań

Marka Duovac i Husky to ponad 50-letnie doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań. Jednostki centralne Duovac i Husky to przede wszystkim nowoczesne technologie, które gwarantują użytkownikowi łatwą obsługę i konserwację. Wyjątkowy design usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów. Producent zadbał także o najwyższą jakość markowych akcesoriów do sprzątania. Szeroka gama szczotek do różnych powierzchni (podłóg twardych, dywanów, kafli, tapicerek) oraz końcówek specjalistycznych, np.: do sprzątania pod meblami, pozwala na wszechstronne wykorzystanie odkurzacza. Jednostki centralne Husky, Duovac i Greenline przeznaczone są do apartamentów, mieszkań, domów jednorodzinnych, obiektów przemysłowych, pensjonatów i hoteli.

Sprzątanie centralnym odkurzaczem

Sprzątanie na mokro z jednostkami PRO AUTOMATIC Sprzątanie na mokro z jednostkami PRO AUTOMATIC Sprzątanie na mokro z jednostkami PRO AUTOMATIC
Sprzątanie na mokro z jednostkami PRO AUTOMATIC

Filtracja

Marka Husky oferuje pełną gamę produktów od podstawowych modeli do sprzątania na sucho po jednostki z funkcją sprzątania na mokro z automatycznym odpływem do kanalizacji. Jednostki centralne Husky i Duovac posiadają niezawodną filtrację (zastosowanie filtra materiałowego DuoFib Velcro + cyklon lub wielowarstwowy antyalergiczny worek jednorazowego użytku), przez co odkurzacze są niezwykle efektywne, służąc przez wiele lat i dając klientom pełne zadowolenie ze sprzątania.

Filtr DuoFib Velcro można prać w pralce bądź wypłukać pod bieżącą wodą. Po wysuszeniu montujemy go ponownie w jednostce centralnej. Dodatkowo każda jednostka centralna może zostać wyposażona w wielowarstwowy antyalergiczny worek jednorazowy, dzięki któremu filtr DuoFib Velcro pozostanie czysty, a cała obsługa odkurzacza ograniczy się do wymiany zapełnionego jednorazowego worka na nowy.

Zakładanie filtrów na odkurzacz centralny marki Husky
Po wykonanych czynnościach należy jedynie założyć lekki aluminiowy zbiornik i przymocować go za pomocą wygodnych plastikowych klamr. Prosty i niezawodny wskaźnik LED przypomina użytkownikowi o wymianie zapełnionego jednorazowego worka lub wyczyszczeniu filtra DuoFib Velcro. Unikatowy i opatentowany przez producenta system wbudowanych kanałów wyciszających zapewnia niezwykle cichą pracę urządzenia. 

Budowa jednostki centralnej DuoVac - schemat

System Hide-A-Hose - wąż chowany w ścianie

System węża chowanego w ścianie Hide-A-Hose wynaleziony i od kilkunastu lat z powodzeniem montowany w Kanadzie. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które uważają noszenie ze sobą standardowego węża odkurzacza centralnego za uciążliwe lub problematyczne. Dzięki zastosowaniu systemu HAH do sprzątania wystarczy jedynie rękojeść i wybrana ssawka. Jedno gniazdo ssące pozwala obsłużyć nawet 150-200 m² powierzchni sprzątania w zależności od lokalizacji punktu.

System Hide-A-Hose – wąż chowany w ścianie
W systemie HAH najczęściej stosuje się węże o dł. 9m lub 12m. Na potrzeby sprzątania należy wysunąć z gniazda wymaganą długość węża. Wąż ssący standardowo wyposażony jest w materiałowy pokrowiec, dzięki czemu nie musimy się obawiać o uszkodzenie mebli czy podłóg. Pokrowiec ten można również w łatwy sposób ściągnąć i wyprać w pralce. 

Każde gniazdo zaopatrzone jest w specjalną blokadę, która uniemożliwia wtórne wciągnięcie lub wypadnięcie węża z gniazda. Po zakończonej pracy odblokowujemy gniazdo i przykładamy dłoń na końcu węża. Wytworzone w ten sposób podciśnienie spowoduje zassanie węża do instalacji. Specjalne gumowe zabezpieczenie na końcu węża nie pozwala na przypadkowe wypadnięcie z gniazda. Jeśli to konieczne w bardzo prosty sposób można wyciągnąć cały wąż z instalacji.

System Hide-A-Hose - wąż chowany w ścianie - zdjęcie z realizacji

Materiały instalacyjne

Vaculine i Plastiflex - logoVaculine - oryginalne, kanadyjskie materiały PVC. Zachęcamy do stosowania materiałów instalacyjnych Vaculine dzięki temu mamy gwarancję szczelności i drożności systemu orurowania na wiele lat. Zarówno rury jak i wszystkie kształtki systemu produkowane są z czystego surowca.

NOWOŚĆ!

Antystatyczna 2-warstwowa rura PVC

Logo Proudly Made In Canada Antystatyczna rura PVC - grubość ścianki zwiększono do 2,1 mm

Jako jedyna firma w Polsce wprowadzamy nowatorskie rozwiązanie produkcji kanadyjskiej. Jest to 2-warstwowa rura z zastosowaną wewnątrz specjalną powłoką zapobiegającą elektryzowaniu się instalacji centralnego odkurzania. Rura została wzmocniona, grubość ścianki zwiększono do 2,1 mm dzięki czemu spełnia najwyższe europejskie standardy w dziedzinie budownictwa!

Antystatyczna 2-warstwowa rura PVC - zdjęcie z realizacji Antystatyczna 2-warstwowa rura PVC

ZESTAWY INSTALACYJNE PVC dla każdego 

Nasze zestawy zostały zaprojektowane do kompleksowego montowania instalacji w istniejących już domach oraz tych dopiero w budowie. Każdy zestaw wyposażony jest w instrukcje montażu "krok po kroku" i zapakowany jest w stabilne kartonowe opakowania. Zestawy skompletowane są od 1 punktu ssącego do 6 punktów z uwzględnieniem wyprowadzenia pod szufelkę automatyczną lub inne peryferyjne urządzenie. Uwaga: każdy zestaw zawiera dwuwarstwową antystatyczną rurę instalacyjną.

Vaculine - oryginalne, kanadyjskie materiały PVC.

Gniazda ssące

Element dekoracyjny jak i użyteczny, nasze gniazda spełniają obie te funkcje. Gniazda plastikowe, aluminiowe, stal szlachetna, podłogowe i ścienne w bardzo dużej gamie kolorystycznej. W ofercie dostępnych ponad 50 modeli gniazd z ramkami w różnych kolorach!

Na szczególną uwagę zasługuje model VEGA – oryginalne kanadyjskie gniazdo z 5-letnią gwarancją producenta!

Kolekcja gniazd ssących w ofercie TopVac

Szufelki automatyczne

Do stosowania na powierzchniach gładkich wystarczy tylko wcisnąć w odpowiednim miejscu, aby w mgnieniu oka pozmiatać zanieczyszczenia i to bez zbędnego schylania się! W ofercie dostępnych prawie 30 szufelek automatycznych w różnych kolorach i wzorach!

Szufelki automatyczne - kolekcja
Zachęcamy do zakupu nowego wzoru szufelki automatycznej CanSweep - jeszcze łatwiej i prościej pozbędziesz się zanieczyszczeń. 

New - logo Szufelka automatyczna CanSweep - jasna Szufelka automatyczna CanSweep - ciemna Szufelka automatyczna CanSweep - biała
Szufelka automatyczna CanSweep
DuoVac - logo TopVac - logo
Husky - logo TopVac Odkurzacze Centralne

Zamysłowo, ul. Moderska 1A,
62-060 Stęszew
infolinia (61) 8177-43; 601-082-919

www.topvac.pl
www.odkurzaczehusky.pl
www.duovac.pl
www.greenline.topvac.pl
e-mail: biuro@topvac.pl
Greenline - logo
aktualizacja: 2017-07-12

Dodaj komentarz

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi
 
Promocja Husky lato 2017!
Promocja Husky lato 2017! Firma Topvac jako wyłączny importer odkurzaczy centralnych kanadyjskiego producenta Nuera Air prezentuje jednostki marki Duovac i Husky oraz ...
Antystatyczna rura instalacyjna - nowość firmy TopVac
Antystatyczna rura instalacyjna - nowość firmy TopVac Firma TopVac, jako jedyna w Polsce, wprowadza nowatorskie rozwiązanie produkcji kanadyjskiej. Jest to dwuwarstwowa rura z zastosowaną wewnątrz ...
Nowe jednostki centralne BEAM Alliance
Nowe jednostki centralne BEAM Alliance Nowe jednostki centralne BEAM Alliance to produkt najwyższej jakości wśród odkurzaczy centralnych. 60-letnie doświadczenie zaowocowało ...
Najbardziej znane marki
Centralne odkurzanie - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze