Budujemy Dom
Instalacje / Centralne odkurzanie / Aktualności

Targi warte Poznania

Przed nami szósta edycja targów INSTALACJE, które odbywają się w dniach 22-25 kwietnia w Poznaniu. W pawilonie 5 na stoisku 199 odnajdą Państwo miesięcznik Budujemy Dom i Informator Rynkowy Budownictwa Jednorodzinnego.

Na powierzchni liczącej niemal 32.000 m2 uczestnicy zapoznają się z ofertą blisko 550 wystawców.

Wśród prezentowanych produktów jest blisko 260 nowości rynkowych, z których wiele można zobaczyć po raz pierwszy właśnie w Poznaniu. Targi gromadzą firmy oferujące najnowsze produkty z zakresu techniki klimatyzacyjnej i chłodniczej, wodno-kanalizacyjnej, ciepłowniczej i grzewczej, wentylacyjnej i gazowniczej.

Prawdziwe targi nowości

Targi INSTALACJE pozwalają zwiedzającym zapoznać się z najnowszą ofertą obecnych na polskim rynku instalacyjnym firm. W tym roku wszelkie oczekiwania organizatorów przeszła liczba zgłoszonych "nowinek". Wśród tysięcy produktów, wystawcy zaprezentują blisko 260 nowości, co stanowi wzrost o 200 % w porównaniu z poprzednią edycją imprezy w 2006 roku.

Zapowiadają się zatem autentyczne targi premier rynkowych. Ich promocji ma służyć m.in. Przewodnik dla Zwiedzających, w którym innowacyjne produkty zostały opatrzone fotografią, co z całą pewnością nacieszy oczy wielu gości targowych, a sam Przewodnik ułatwi odnalezienie stoiska firmy na ekspozycji. Tu każdy uczestnik targów będzie miał możliwość przeglądu i porównania
tych propozycji.

Forum wymiany wiedzy i doświadczeń

Targi InstalacjeCiekawy program merytoryczny, na który składają się liczne seminaria, konferencje, warsztaty oraz specjalnie wydzielone przestrzenie tematyczne stanowią prawdziwą ucztę dla szerokiego grona profesjonalistów oraz inwestorów indywidualnych. Targi w Poznaniu to nie tylko miejsce nawiązywania kontaktów biznesowych, ale także płaszczyzna wymiany doświadczeń i informacji.

Zainteresowanie zwiedzających, jak i wystawców przyciągnie organizowany po raz pierwszy projekt "Kominki w Akcji", gdzie uczestnicy targów będą mieli okazję zapoznać się z "praktycznym pięknem" kominków. Przestrzeni specjalnej towarzyszy konferencja pod hasłem "Ekologiczne wyzwania dla kominków 2008", poświęcona elementom ekologicznym stosowanym przy działaniu kominków.

Szczególną uwagę warto zwrócić na seminarium, podczas którego podjęty zostanie temat technik instalacyjnych w budynkach niskoenergetycznych. Program targów obejmuje także spotkania na temat ciepłownictwa sieciowego oraz użytkowania urządzeń i instalacji wodnych.

Wielu wrażeń dostarczą zwiedzającym Pierwsze Mistrzostwa Polski Instalatorów z atrakcyjną nagrodą główną, podczas których swoją wiedzę i umiejętności praktyczne zaprezentuje liczne grono instalatorów. Pokazy na żywo będą doskonałą okazją do zapoznania się z praktycznym zastosowaniem urządzeń instalacyjnych oraz do weryfikacji swojej wiedzy teoretycznej niezbędnej przy wykonywaniu wszelkich prac instalacyjnych.

Zachęcamy równocześnie na projekt BudShow 2008, którego tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem "Tradycja i Nowoczesność". Tutaj będą Państwo mieli możliwość przyjrzeć się z bliska właściwym technologiom instalacyjnym, detalom wykonawczym oraz rozwiązaniom estetycznym modelowego domu jednorodzinnego budowanego z materiałów dostarczonych przez liderów.

Zapraszamy do udziału w interesującym programie wydarzeń specjalnych towarzyszących ekspozycji, który zaspokoi oczekiwania profesjonalnych odbiorców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką
z zakresu instalacji.

Miejsce warte poznania

Targi INSTALACJE to jedyne tak wielkie wydarzenie dla sektora instalacyjnego w Polsce. Od wielu lat stanowią okazję do zaprezentowania swoich produktów oraz do zapoznania się z kierunkami i trendami rozwoju branży. Dziś cieszą się opinią miejsca, gdzie z powodzeniem można kreować wizerunek firmy i umacniać markę swoich produktów. Dobra lokalizacja, łatwy dojazd i ciekawa oferta urokliwego miasta Poznania, a także szeroka baza hotelowo – gastronomiczna to dodatkowe atuty pozwalające zaczerpnąć z uczestnictwa w targach INSTALACJE jak najwięcej.

Zarejestruj się on-line i kup tańszy bilet

Odbywające się w Poznaniu targi INSTALACJE można zwiedzać w dniach od 22 do 25 kwietnia 2008
w godzinach od 9 do 17  (kasy biletowe przy wejściach na teren MTP - 8.30 - 16.30 ).

 • Bilet dla profesjonalistów (P) pod warunkiem zarejestrowania się w systemie on-line na stronie www.instalacje.mtp.pl lub na miejscu, w punktach rejestracyjnych MTP kosztuje 15 zł.
 • Bilet dla publiczności ( N ) upoważnia do wstępu na tereny targowe bez konieczności rejestracji i kosztuje  40 zł.

Więcej informacji:

aktualizacja: 2008-04-21

Dodaj komentarz

Antystatyczna rura instalacyjna - nowość firmy TopVac
Antystatyczna rura instalacyjna - nowość firmy TopVac Firma TopVac, jako jedyna w Polsce, wprowadza nowatorskie rozwiązanie produkcji kanadyjskiej. Jest to dwuwarstwowa rura z zastosowaną wewnątrz ...
Nowe jednostki centralne BEAM Alliance
Nowe jednostki centralne BEAM Alliance Nowe jednostki centralne BEAM Alliance to produkt najwyższej jakości wśród odkurzaczy centralnych. 60-letnie doświadczenie zaowocowało ...
Odkurzacz centralny Enke z modułem Wi-Fi
Odkurzacz centralny Enke z modułem Wi-Fi Budowa inteligentnych domów staje się coraz popularniejsza w Polsce. Enke, producent odkurzaczy centralnych, również postanowił zadbać ...

Czy centralny odkurzacz może być inwestycją na raty?

 Kompletny system centralnego odkurzania wraz z montażem to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Zależy od powierzchni domu, mocy i ceny jednostki centralnej oraz od stopnia skomplikowania całej instalacji. Jeśli nie chcemy takich wydatków ponosić jednorazowo, całą inwestycję, a więc i koszty można rozłożyć na dwa etapy.

topowe produkty

Odkurzacze centralne od Santech - nieprzerwanie od 25 lat

25 lat temu zamontowano w Polsce pierwszy odkurzacz centralny w domu jednorodzinnym. Był to model Vacu-Maid P350 Split. Zasada jego działania pozostała niezmienna, system stał się popularny i jest dzisiaj instalowany w co drugim nowo budowanym domu. W ofercie Santech przybyło nowych produktów, dostępne są urządzenia wykorzystujące różne rozwiązania techniczne w zakresie budowy jednostek centralnych i ich przeznaczenia. Odkurzacze centralne można montować nie tylko w domach jednorodzinnych, lecz także w mieszkaniach, apartamentach, a nawet w dużych hotelach.
Najbardziej znane marki
Centralne odkurzanie - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze