Budujemy Dom
Wykańczanie / Chemia budowlana / Topowe produkty

Ralston: ekologiczne farby do wnętrz ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Ralston to niezależna holenderska firma rodzinna, która od 1916 r. odnosi sukcesy w produkcji i sprzedaży farb w 28 krajach. Nasze sukcesy nie biorą się stąd, że trzymamy się utartych schematów. Wręcz przeciwnie - opracowując nasze produkty, stale łączymy tradycyjne rzemiosło z najnowszymi technologiami i odkryciami.

Ralston: ekologiczne farby do wnętrz

Ralston: ekologiczne farby do wnętrzBiotechnologia to wizja zrównoważonego rozwoju

W firmie Ralston zrównoważony rozwój i innowacyjność to synonimy postępu. Jako holenderska firma rodzinna wspieramy innowacje, które naprawdę wpłyną na lepszą równowagę między ludźmi, środowiskiem naturalnym i zyskiem. Dążymy do ekologicznych rozwiązań w dziedzinie surowców, dłuższej żywotności farb, redukcji ilości odpadów, zużycia wody i emisji CO2 oraz wtórnego użytku opakowań.

Farby Ralston - naturalnie dobre i trwałe

Oczywiście - dobra farba to podstawa. A tę gwarantuje Ralston. Ale zdajemy sobie sprawę z tego, że Ralston musi wspierać swoich klientów jako malarzy i jako firmy. Nie wprowadzamy innowacji, bo wszyscy to robią. Wprowadzamy innowacje, żeby ulepszyć produkty, które sprawią, że malowanie będzie przyjemnością, i które pozytywnie zaskoczą naszych klientów.

Stawiamy na piękną, nowoczesną przyszłość z trwałymi, ekologicznymi innowacjami. Z dumą przedstawiamy farby Biobased Interior - farby Ralston do ścian i sufitów oparte na ekologicznych składnikach. Wszystkie gwarantują perfekcyjne krycie, łatwe nakładanie, brak lotnych związków organicznych i naturalne technologie. Stworzone dla profesjonalistów.

Technologia bazująca na naturalnych składnikach

Firma Ralston opracowała innowacyjną technologię, dzięki której możliwe jest zastąpienie tradycyjnych spoiw kopalnianych spoiwami na bazie skrobi. W odróżnieniu od produktów kopalnych skrobia należy do grupy tak zwanych surowców odnawialnych.

Skrobia to odnawialny surowiec pochodzenia roślinnego, dostępny regionalnie i otrzymywany z ziemniaków i kukurydzy. Jako że skrobia pozyskiwana jest z odpadów pochodzących z produkcji żywności, nie ma potrzeby uprawy roślin tylko w tym celu.

W ten sposób udaje nam się oszczędzić na każdym tysiącu litrów farby około 150 kilogramów tradycyjnych składników. Nasze farby są więc ekologiczne, bo bazują na odnawialnych surowcach, a także ponieważ wszystkie produkty z logo BIOBASED sprzedawane są w opakowaniach z materiałów pochodzących z recyklingu.

Ralston - Extra Tex Mat Ralston - Super Tex Mat

Trwałe DNA

Już od czterech pokoleń, od momentu założenia naszej firmy w 1916 r., poszukujemy jako rodzinne przedsiębiorstwo innowacji długoterminowych. Trwałość i zrównoważony rozwój mamy w genach.

Dzięki naszym ekologicznym farbom Ralston zawsze dokonają Państwo świadomego wyboru. Te farby oferują nie tylko najlepszy efekt końcowy Państwa projektu, ale także przyczyniają się do niższego zużycia surowców kopalnych dzięki zastosowaniu surowców odnawialnych.

Wyniki na najwyższym poziomie

Wszystkie farby Ralston do ścian i sufitów gwarantują wspaniałe krycie. Oszczędza to czas malowania i daje najlepszy efekt końcowy. W zależności od potrzeb mogą Państwo wybierać spośród różnych klas odporności na ścieranie i poziomów połysku. Nie zawierają rozpuszczalników i są oparte na naturalnych składnikach. Oferujemy także produkty do zadań specjalnych.

Ralston to profesjonalne farby prosto z Holandii, marka eksportowa firmy Van Wijhe Verf (WIJZONOL). Charakteryzuje je stała jakość i kolor oraz wsparcie ludzi, którzy zawsze szukają innowacji i trwałych, ekologicznych rozwiązań. Ralston Colour & Coatings B.V.

Logo Ralston Russenweg 14, P.O Box 205
NL -8000 AE Zwolle
The Netherlands
tel. +48 515 422 928 Polska Północna
tel. +48 665 646 801 Polska Centralna
tel. +48 510 072 089 Polska Południowa
E-mail: s.oksinski@ralston.pl
www.ralston.pl
www.ralstoncolour.com
aktualizacja: 2016-09-21
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze