Budujemy Dom
Wykańczanie / Chemia budowlana / Aktualności

Loteria Baumit Nivello kluczem do sukcesu - podsumowanie

W grudniu 2015 r. na niebie rozbłysły fajerwerki. Nie była to bynajmniej próba generalna przed Sylwestrem, a losowanie nagrody głównej w loterii Baumit "Nivello kluczem do sukcesu", w której nagrodą główną był samochód osobowy. Uroczyste przekazanie kluczyków odbyło się 29 grudnia. Tym samym zwycięzca zabawy "wjechał" w nowy rok nową Škodą Fabią Monte Carlo.

Loteria Baumit Nivello kluczem do sukcesu - podsumowanie

Ogólnopolska akcja "Nivello kluczem do sukcesu" rozpoczęła się 1.09.2015 r. i trwała do 30.11.2015 r. Aby wziąć udział w zabawie wystarczyło w czasie trwania akcji zakupić minimum jeden worek masy samopoziomującej Baumit Nivello Quattro, Baumit Nivello Centro lub Baumit Nivello 30, a następnie zarejestrować dowód zakupu na stronie www.nivello.pl i zachować go do czasu końcowego rozstrzygnięcia. Później wystarczyło już tylko czekać na wyniki loterii.

Szybkowiążące masy samopoziomujące Baumit Nivello gwarantują możliwość wchodzenia na daną powierzchnię już po około 3 godzinach, a różnorodność ich zastosowania pozwala na prace z nimi w wielu okolicznościach. Ich atuty, w połączeniu z zaufaną i cenioną na rynku marką Baumit, stojącą za Organizatorem loterii, stały się przysłowiową "wodą na młyn" napędzającą popularność akcji.

- Loteria "Nivello kluczem do sukcesu" cieszyła się bardzo dużym powodzeniem, a liczba zgłoszeń przerosła nasze oczekiwania - mówi Aleksandra Gilewska, Manager ds. Marketingu z firmy Baumit. - Zainteresowanie akcją przełożyło się na ok. 33 300 odsłon strony www.nivello.pl. W sumie w losowaniu wzięły udział 664 pozytywnie zweryfikowane zgłoszenia z różnych regionów Polski. Niestety, zwycięzca mógł być tylko jeden.

Losowanie odbyło się 2 grudnia 2015 r., a szczęście najbardziej w tym dniu dopisało pani Marcie Chrzanowskiej, która zawodowo jest związana z warszawską firmą budowlaną MProjekt Sp. z o.o. Uroczyste przekazanie nagrody - samochodu osobowego Škoda Fabia Monte Carlo - miało miejsce 29 grudnia 2015 r. w salonie Skody Gall Icm przy ul. Armii Krajowej we Wrocławiu.

- O loterii organizowanej przez firmę BAUMIT dowiedziałam się od zaprzyjaźnionej hurtowni materiałów budowlanych MW-DOM Inwestycje Sp. z o.o. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim. Od dawna współpracujemy z tym Dostawcą, mogąc zawsze liczyć na fachową poradę i atrakcyjne ceny. Tym razem poszukiwaliśmy materiałów odpowiedniej jakości do przeprowadzenia remontu domu, chcieliśmy wymienić podłogę, która z upływem lat i dorastaniem naszych maluchów wymagała już remontu. Wybraliśmy produkt Nivello Centro, jako cieszący się dobrymi opiniami na rynku, forach internetowych, rekomendowany przez Właściciela hurtowni. Losowanie nagrody głównej odbyło się 2 grudnia ub., dzień po moich 33 urodzinach. Nawet nie przypuszczałam, że mogłabym otrzymać tak wspaniały prezent urodzinowy. A jednak telefon z informacją o wygranej zadzwonił, całkiem niespodziewanie, dzień po losowaniu, późnym popołudniem. Radość była tak ogromna, że nie udało się powstrzymać łez. Niedowierzanie trwało aż do momentu otrzymania kluczyków. Raz jeszcze korzystając z okazji dziękuję organizatorom konkursu - mówi Marta Chrzanowska.

- Laureatce loterii gratulujemy, a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w zabawie i zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach - mówi Aleksandra Gilewska, Manager ds. Marketingu z firmy Baumit.

Firma powiązana: Baumit
aktualizacja: 2016-09-30

Dodaj komentarz

Olej do Mebli oraz Olej do Tarasów - nowe produkty marki VIDARON
Olej do Mebli oraz Olej do Tarasów - nowe produkty marki VIDARON Piękno oraz ochronę meblom ogrodowym i innym elementom wykończenia czy wyposażenia balkonów i tarasów nadadzą nowe produkty marki VIDARON ...
Hydrofobowa zaprawa do spoinowania BOTAMENT® M 44 NC Power
Hydrofobowa zaprawa do spoinowania BOTAMENT® M 44 NC Power BOTAMENT® M 44 Natural Clean Power jest hydrofobową zaprawą do spoinowania okładzin ceramicznych do 5 mm.
StarSystem Resolution - ekstracienka izolacja cieplna
StarSystem Resolution - ekstracienka izolacja cieplna StarSystem Resolution to najwydajniejszy system ociepleń firmy Baumit dedykowany budynkom wymagającym najbardziej efektywnej termoizolacji ...

Fugi epoksydowe alternatywą dla fug cementowych

Choć do spoinowania okładziny z płytek najczęściej używa się fug cementowych (niedrogich i łatwych w zastosowaniu), od jakiegoś czasu wzrasta zainteresowanie produktami epoksydowymi. Przekonajmy się, dlaczego.

topowe produkty

Torggler: produkty do hydroizolacji i ochrony betonu

Ważnym aspektem w projektowaniu i wykonawstwie zarówno nowych budynków mieszkalnych czy przemysłowych, jak i tych modernizowanych, jest zapewnienie trwałej i doskonałej hydroizolacji. Torggler Polska Sp. z o.o. wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, przedstawia cztery nowe produkty do hydroizolacji i ochrony betonu.
Najbardziej znane marki
Masy samopoziomujące - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Farby wewnętrzne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x