Budujemy Dom
Wykańczanie / Chemia budowlana / Aktualności

Loteria Baumit Nivello kluczem do sukcesu - podsumowanie

W grudniu 2015 r. na niebie rozbłysły fajerwerki. Nie była to bynajmniej próba generalna przed Sylwestrem, a losowanie nagrody głównej w loterii Baumit "Nivello kluczem do sukcesu", w której nagrodą główną był samochód osobowy. Uroczyste przekazanie kluczyków odbyło się 29 grudnia. Tym samym zwycięzca zabawy "wjechał" w nowy rok nową Škodą Fabią Monte Carlo.

Loteria Baumit Nivello kluczem do sukcesu - podsumowanie

Ogólnopolska akcja "Nivello kluczem do sukcesu" rozpoczęła się 1.09.2015 r. i trwała do 30.11.2015 r. Aby wziąć udział w zabawie wystarczyło w czasie trwania akcji zakupić minimum jeden worek masy samopoziomującej Baumit Nivello Quattro, Baumit Nivello Centro lub Baumit Nivello 30, a następnie zarejestrować dowód zakupu na stronie www.nivello.pl i zachować go do czasu końcowego rozstrzygnięcia. Później wystarczyło już tylko czekać na wyniki loterii.

Szybkowiążące masy samopoziomujące Baumit Nivello gwarantują możliwość wchodzenia na daną powierzchnię już po około 3 godzinach, a różnorodność ich zastosowania pozwala na prace z nimi w wielu okolicznościach. Ich atuty, w połączeniu z zaufaną i cenioną na rynku marką Baumit, stojącą za Organizatorem loterii, stały się przysłowiową "wodą na młyn" napędzającą popularność akcji.

- Loteria "Nivello kluczem do sukcesu" cieszyła się bardzo dużym powodzeniem, a liczba zgłoszeń przerosła nasze oczekiwania - mówi Aleksandra Gilewska, Manager ds. Marketingu z firmy Baumit. - Zainteresowanie akcją przełożyło się na ok. 33 300 odsłon strony www.nivello.pl. W sumie w losowaniu wzięły udział 664 pozytywnie zweryfikowane zgłoszenia z różnych regionów Polski. Niestety, zwycięzca mógł być tylko jeden.

Losowanie odbyło się 2 grudnia 2015 r., a szczęście najbardziej w tym dniu dopisało pani Marcie Chrzanowskiej, która zawodowo jest związana z warszawską firmą budowlaną MProjekt Sp. z o.o. Uroczyste przekazanie nagrody - samochodu osobowego Škoda Fabia Monte Carlo - miało miejsce 29 grudnia 2015 r. w salonie Skody Gall Icm przy ul. Armii Krajowej we Wrocławiu.

- O loterii organizowanej przez firmę BAUMIT dowiedziałam się od zaprzyjaźnionej hurtowni materiałów budowlanych MW-DOM Inwestycje Sp. z o.o. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim. Od dawna współpracujemy z tym Dostawcą, mogąc zawsze liczyć na fachową poradę i atrakcyjne ceny. Tym razem poszukiwaliśmy materiałów odpowiedniej jakości do przeprowadzenia remontu domu, chcieliśmy wymienić podłogę, która z upływem lat i dorastaniem naszych maluchów wymagała już remontu. Wybraliśmy produkt Nivello Centro, jako cieszący się dobrymi opiniami na rynku, forach internetowych, rekomendowany przez Właściciela hurtowni. Losowanie nagrody głównej odbyło się 2 grudnia ub., dzień po moich 33 urodzinach. Nawet nie przypuszczałam, że mogłabym otrzymać tak wspaniały prezent urodzinowy. A jednak telefon z informacją o wygranej zadzwonił, całkiem niespodziewanie, dzień po losowaniu, późnym popołudniem. Radość była tak ogromna, że nie udało się powstrzymać łez. Niedowierzanie trwało aż do momentu otrzymania kluczyków. Raz jeszcze korzystając z okazji dziękuję organizatorom konkursu - mówi Marta Chrzanowska.

- Laureatce loterii gratulujemy, a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w zabawie i zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach - mówi Aleksandra Gilewska, Manager ds. Marketingu z firmy Baumit.

Firma powiązana: Baumit
aktualizacja: 2016-09-30

Dodaj komentarz

Fugi epoksydowe alternatywą dla fug cementowych

Choć do spoinowania okładziny z płytek najczęściej używa się fug cementowych (niedrogich i łatwych w zastosowaniu), od jakiegoś czasu wzrasta zainteresowanie produktami epoksydowymi. Przekonajmy się, dlaczego.

topowe produkty

Torggler: produkty do hydroizolacji i ochrony betonu

Ważnym aspektem w projektowaniu i wykonawstwie zarówno nowych budynków mieszkalnych czy przemysłowych, jak i tych modernizowanych, jest zapewnienie trwałej i doskonałej hydroizolacji. Torggler Polska Sp. z o.o. wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, przedstawia cztery nowe produkty do hydroizolacji i ochrony betonu.
Najbardziej znane marki
Farby wewnętrzne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Masy samopoziomujące - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Bolix Aquastop - spoina z efektem perlenia
Bolix Aquastop - spoina z efektem perlenia Bolix Aquastop, to zaprawa spoinująca z efektem perlenia. Ma właściwości mrozo- i wodoodporne, dzięki czemu można stosować ją zarówno ...
Nowy projekt edukacyjny firmy Baumit
Nowy projekt edukacyjny firmy Baumit Producent chemii budowlanej zainaugurował program szkoleniowy "Akademia Baumit", skierowany do firm ogólnobudowlanych, remontowych, podłogowych ...
Finał ogólnopolskiej akcji AkzoNobel #DodajKoloru
Finał ogólnopolskiej akcji AkzoNobel #DodajKoloru Finał ogólnopolskiej akcji AkzoNobel #DodajKoloru - w weekend wolontariusze oraz gwiazdy odmalowali 1000 m2 Centrum Onkologii w Warszawie
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x