Budujemy Dom
Wykańczanie / Chemia budowlana / Aktualności

Zbieraj nagrody za kody - Baumit zaprasza do zabawy

Od kwietnia 2016 r. każdy może dać sobie szansę na wygranie wspaniałego samochodu Škoda Fabia Combi Ambition w loterii "Zdobywaj nagrody za kody"! Organizator przygotował 3000 atrakcyjnych nagród, dając każdemu podwójną szansę na wygraną.

Zbieraj nagrody za kody - Baumit zaprasza do zabawy

Aby wziąć udział w loterii należy zakupić minimum jedno opakowanie dowolnego produktu promocyjnego – poznamy je po naklejonej na nim zdrapce – oraz dokonać rejestracji ukrytego pod zdrapką kodu na stronie www.loteriabaumit.pl i postępować zgodnie z zawartymi na niej wskazówkami.

Ponadto należy zachować oryginał zdrapki oraz dowód zakupu. Każdy zarejestrowany ciąg znaków spod zdrapki zwiększa szansę na wygraną. Sprzedaż produktów objętych promocją trwa od 1 kwietnia 2016 r., a zakończy się 30 listopada 2016 r. o godz. 21:00:00. Przyjmowanie zgłoszeń do loterii trwa do 30 listopada 2016 r.

Bohaterami loterii "Zbieraj nagrody za kody" są materiały budowlane, które ułatwią i przyspieszą prace posadzkarzom, tynkarzom czy płytkarzom, gwarantując przy tym efekt, który spotka się z uznaniem nawet najbardziej wymagających Inwestorów. Pierwszą grupę premiowanych produktów tworzą materiały podłogowe, znakomicie zdające egzamin przy małych remontach, czyli szybkowiążące masy samopoziomujące Baumit Nivello Quattro i Baumit Nivello Centro oraz błyskawiczna posadzka cementowa Baumit Rapido 1 Speed. Różnorodność ich zastosowania pozwala na pracę z nimi w wielu okolicznościach, natomiast możliwość wchodzenia na daną powierzchnię już po około 3 godzinach może okazać się nieocenionym atutem, jeśli zależy nam na czasie.

W puli produktów objętych loterią promocyjną nie mogło również zabraknąć materiałów, które wspomogą wykańczanie ścian wewnętrznych. Są to gotowa gładź szpachlowa polimerowa Baumit FinoFinish S oraz gładź gipsowa Baumit FinoBello, a towarzyszy im gips szpachlowy Baumit FinoFill. Kolejna grupa to zaprawy klejowe do płytek: wysokoelastyczna Baumit FlexTop (C2 TE S1) rekomendowana na tarasy, rozpływna Baumit FlexFlow (C2 E S1) przeznaczona do płytek wielkoformatowych, elastyczna Baumit FlexUni (C2 TE) na ogrzewanie podłogowe, a także ulepszona Baumit ProPlus (C1 TE) do gresu i terakoty oraz wodo- i mrozoodporna Baumit Basic (C1 T).

Nagrodą główną w loterii "Zdobywaj nagrody za kody" jest wspaniały samochód Škoda Fabia Combi Ambition. Auto zawiera wszystko, czego pragnie nowoczesny i wymagający kierowca, czyli m.in. komputer pokładowy, elektromechaniczne wspomaganie kierownicy, zestaw praktycznych schowków, składane siedzisko i oparcie tylnej kanapy, radio Swing z kolorowym i dotykowym ekranem. Losowanie odbędzie się 21 grudnia 2016 r. Dodatkowo firma Baumit przewidziała 2999 innych nagród, niezwykle przydatnych przy pracach budowlanych.

Jeszcze przed rozpoczęciem Akcji Organizator pod okiem Komisji Nadzoru sporządził listę dni i godzin z dokładnością do setnej sekundy, którym zostały przyporządkowane nagrody I, II i III stopnia. Są to uniwersalne T-shirty, sześciobiegowe mieszarki posiadające elektroniczną regulację obrotów, a także wygodne, niezwykle wytrzymałe spodnie robocze, które sprawdzą się w każdych warunkach pracy.

Zapraszamy do zabawy!

Firma powiązana: Baumit
aktualizacja: 2016-09-30

Dodaj komentarz

Fugi epoksydowe alternatywą dla fug cementowych

Choć do spoinowania okładziny z płytek najczęściej używa się fug cementowych (niedrogich i łatwych w zastosowaniu), od jakiegoś czasu wzrasta zainteresowanie produktami epoksydowymi. Przekonajmy się, dlaczego.

topowe produkty

Zaczaruj wnętrze swojego domu farbami Primacol Decorative

Wprowadzasz się do nowego mieszkania i zastanawiasz się, w jaki sposób je zaaranżować, aby zyskało niepowtarzalny klimat? Jesteś w trakcie remontu i masz dość nudnych ścian w nieciekawych kolorach? Doskonałym rozwiązaniem będzie zastosowanie farb dekoracyjnych marki Primacol Decorative, które w ciekawy i oryginalny sposób ożywią każdą przestrzeń, bez względu na to czy jest to nowoczesne mieszkanie, dom w stylu klasycznym, czy wnętrze urządzone w klimacie skandynawskim.
Najbardziej znane marki
Masy samopoziomujące - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Farby wewnętrzne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Hydrofobowa zaprawa do spoinowania BOTAMENT® M 44 NC Power
Hydrofobowa zaprawa do spoinowania BOTAMENT® M 44 NC Power BOTAMENT® M 44 Natural Clean Power jest hydrofobową zaprawą do spoinowania okładzin ceramicznych do 5 mm.
StarSystem Resolution - ekstracienka izolacja cieplna
StarSystem Resolution - ekstracienka izolacja cieplna StarSystem Resolution to najwydajniejszy system ociepleń firmy Baumit dedykowany budynkom wymagającym najbardziej efektywnej termoizolacji ...
Farba, która dba o Ciebie w nowej kampanii reklamowej MAGNAT
Farba, która dba o Ciebie w nowej kampanii reklamowej MAGNAT Dotychczas to my dbaliśmy o ściany wybierając do ich malowania produkty o trwałym kolorze, charakteryzujące się plamoodpornością. Teraz ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x