Budujemy Dom
Wykańczanie / Chemia budowlana / Aktualności

Zbieraj nagrody za kody - Baumit zaprasza do zabawy

Od kwietnia 2016 r. każdy może dać sobie szansę na wygranie wspaniałego samochodu Škoda Fabia Combi Ambition w loterii "Zdobywaj nagrody za kody"! Organizator przygotował 3000 atrakcyjnych nagród, dając każdemu podwójną szansę na wygraną.

Zbieraj nagrody za kody - Baumit zaprasza do zabawy

Aby wziąć udział w loterii należy zakupić minimum jedno opakowanie dowolnego produktu promocyjnego – poznamy je po naklejonej na nim zdrapce – oraz dokonać rejestracji ukrytego pod zdrapką kodu na stronie www.loteriabaumit.pl i postępować zgodnie z zawartymi na niej wskazówkami.

Ponadto należy zachować oryginał zdrapki oraz dowód zakupu. Każdy zarejestrowany ciąg znaków spod zdrapki zwiększa szansę na wygraną. Sprzedaż produktów objętych promocją trwa od 1 kwietnia 2016 r., a zakończy się 30 listopada 2016 r. o godz. 21:00:00. Przyjmowanie zgłoszeń do loterii trwa do 30 listopada 2016 r.

Bohaterami loterii "Zbieraj nagrody za kody" są materiały budowlane, które ułatwią i przyspieszą prace posadzkarzom, tynkarzom czy płytkarzom, gwarantując przy tym efekt, który spotka się z uznaniem nawet najbardziej wymagających Inwestorów. Pierwszą grupę premiowanych produktów tworzą materiały podłogowe, znakomicie zdające egzamin przy małych remontach, czyli szybkowiążące masy samopoziomujące Baumit Nivello Quattro i Baumit Nivello Centro oraz błyskawiczna posadzka cementowa Baumit Rapido 1 Speed. Różnorodność ich zastosowania pozwala na pracę z nimi w wielu okolicznościach, natomiast możliwość wchodzenia na daną powierzchnię już po około 3 godzinach może okazać się nieocenionym atutem, jeśli zależy nam na czasie.

W puli produktów objętych loterią promocyjną nie mogło również zabraknąć materiałów, które wspomogą wykańczanie ścian wewnętrznych. Są to gotowa gładź szpachlowa polimerowa Baumit FinoFinish S oraz gładź gipsowa Baumit FinoBello, a towarzyszy im gips szpachlowy Baumit FinoFill. Kolejna grupa to zaprawy klejowe do płytek: wysokoelastyczna Baumit FlexTop (C2 TE S1) rekomendowana na tarasy, rozpływna Baumit FlexFlow (C2 E S1) przeznaczona do płytek wielkoformatowych, elastyczna Baumit FlexUni (C2 TE) na ogrzewanie podłogowe, a także ulepszona Baumit ProPlus (C1 TE) do gresu i terakoty oraz wodo- i mrozoodporna Baumit Basic (C1 T).

Nagrodą główną w loterii "Zdobywaj nagrody za kody" jest wspaniały samochód Škoda Fabia Combi Ambition. Auto zawiera wszystko, czego pragnie nowoczesny i wymagający kierowca, czyli m.in. komputer pokładowy, elektromechaniczne wspomaganie kierownicy, zestaw praktycznych schowków, składane siedzisko i oparcie tylnej kanapy, radio Swing z kolorowym i dotykowym ekranem. Losowanie odbędzie się 21 grudnia 2016 r. Dodatkowo firma Baumit przewidziała 2999 innych nagród, niezwykle przydatnych przy pracach budowlanych.

Jeszcze przed rozpoczęciem Akcji Organizator pod okiem Komisji Nadzoru sporządził listę dni i godzin z dokładnością do setnej sekundy, którym zostały przyporządkowane nagrody I, II i III stopnia. Są to uniwersalne T-shirty, sześciobiegowe mieszarki posiadające elektroniczną regulację obrotów, a także wygodne, niezwykle wytrzymałe spodnie robocze, które sprawdzą się w każdych warunkach pracy.

Zapraszamy do zabawy!

Firma powiązana: Baumit
aktualizacja: 2016-09-30

Dodaj komentarz

Fugi epoksydowe alternatywą dla fug cementowych

Choć do spoinowania okładziny z płytek najczęściej używa się fug cementowych (niedrogich i łatwych w zastosowaniu), od jakiegoś czasu wzrasta zainteresowanie produktami epoksydowymi. Przekonajmy się, dlaczego.

topowe produkty

Jak poprawić jakość powietrza w pomieszczeniach? Nowa farba MAGNAT redukująca formaldehyd jest już na rynku

Człowiek wykonuje codziennie około 22 tysięcy oddechów. Z każdym z nich, oprócz życiodajnego tlenu, do organizmu przenika również mnóstwo zanieczyszczeń, które nie są obojętne dla zdrowia. Dlatego tak ważna jest dbałość o jakość powietrza, zwłaszcza wewnętrznego - w zamkniętych pomieszczeniach spędzamy bowiem nawet 90% swojego czasu. Co możemy zrobić, żeby poprawić jakość powietrza?
Najbardziej znane marki
Farby wewnętrzne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Masy samopoziomujące - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Farba Direct Protect - ten sam kolor na różnych powierzchniach
Farba Direct Protect - ten sam kolor na różnych powierzchniach Remontując dom lub jego otoczenie, chcemy wykańczać różne powierzchnie w tym samym kolorze. Dotychczas wiązało się z koniecznością ...
Gala Rekomendowany Wykonawca Flügger
Gala Rekomendowany Wykonawca Flügger W jeden wieczór spotka się blisko 300 osób z branży wykończeniowo-budowlanej, podczas organizowanej przez firmę Flügger, gali Rekomendowany ...
Firma Baumit opublikowała nowy katalog produktowy na rok 2017
Firma Baumit opublikowała nowy katalog produktowy na rok 2017 Firma Baumit opublikowała nowy katalog produktowy na rok 2017, a w nim szereg sprawdzonych rozwiązań, zachęcających do urzeczywistnienia ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x