Budujemy Dom
Wykańczanie / Chemia budowlana / Aktualności

Nowe produkty do hydroizolacji i ochrony betonu marki Torggler Polska

Torggler Polska Sp. z o.o. przedstawia cztery nowe produkty do hydroizolacji i ochrony betonu - Antol Flexistar, Antol Flex 1K, Antol Flex 2K oraz Antol Aquaproof.

Antol FlexistarANTOL FLEXISTAR to elastyczna polimerowo-cementowa zaprawa hydroizolacyjna, wzmocniona włóknami. Po zmieszaniu z wodą uzyskuje się zaprawę o bardzo dobrej urabialności, wyjątkowo łatwą w nakładaniu za pomocą wałka, pędzla lub pacy, która nie spływa przy nałożeniu na pionowe powierzchnie, charakteryzująca się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża. Jest odporna na cykle zamarzania i odmarzania oraz na działanie soli odladzających. Zachowuje bardzo dobrą elastyczność nawet w niskich temperaturach.

Antol Flexistar doskonale się sprawdza jako:

 • elastyczna cienkowarstwowa izolacja wodoszczelna naziemnych i podziemnych podłoży cementowych i murowanych z cegły,
 • elastyczna wodoszczelna gładź tynków z mikropęknięciami,
 • wodoszczelna izolacja spękanych konstrukcji betonowych wanien, basenów i zbiorników wodnych,
 • naprawa i elastyczna izolacja wodoszczelna pod ceramiczne okładziny balkonów i tarasów o średniej powierzchni.

Doskonałe właściwości aplikacyjne w porównaniu z innymi tego typu szlamami dostępnymi na rynku zostały potwierdzone przez szerokie grono Wykonawców.

Opakowanie - worek 20 kg

Antol Flex 1KANTOL FLEX 1K cementowa, jednoskładnikowa, elastyczna, wzmocniona włóknami zaprawa. Po zmieszaniu z wodą produkt jest dobrze urabialny, wyjątkowo łatwy w aplikacji pacą, nie spływa po nałożeniu na powierzchnie pionowe. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża. Dzięki bardzo dobrej elastyczności jest odporna na pęknięcia podłoża do 0,6 mm.

Antol Flex 1K może być stosowany jako:

 • elastyczna cienkowarstwowa wodoszczelna izolacja naziemnych i podziemnych podłoży cementowych i murowanych, do stosowania na zewnątrz i wewnątrz,
 • elastyczne, wodoszczelne szpachlowanie tynków - także z mikropęknięciami,
 • izolacja wodoszczelna konstrukcji betonowych i zbiorników wodnych - także spękanych,
 • naprawa i hydroizolacja balkonów i tarasów o średniej powierzchni.

Opakowanie - worek 25 kg

Antol Flex 2KANTOL FLEX 2K cementowa, dwuskładnikowa zaprawa hydroizolacyjna, składająca się z komponentu A - suchej mieszanki i komponentu B - mieszanki wysokoelastycznych polimerów akrylowych w dyspersji wodnej. Po zmieszaniu obu komponentów uzyskuje się zaprawę o bardzo dobrej urabialności, nie spływającą po nałożeniu na pionowe powierzchnie. O bardzo dobrej elastyczności nawet w niskich temperaturach.

Antol Flex 2K można stosować jako:

 • elastyczną cienkowarstwową hydroizolację nad i podziemnych części budowli,
 • elastyczną wodoszczelną gładź tynków z mikropęknięciami,
 • wodoszczelną izolację spękanych konstrukcji betonowych wanien, basenów i zbiorników wodnych,
 • naprawę i elastyczną izolację podpłytkową basenów, balkonów i tarasów o średniej wielkości,
 • hydroizolację podpłytkową istniejących posadzek ceramicznych lub z kamienia naturalnego na tarasach i balkonach

Opakowanie - worek 25 kg i kanister 8,5 kg

Antol Aquaproof ANTOL AQUAPROOF gotowa do użytku jednoskładnikowa zaprawa hydroizolacyjna, jej skład zapewnia wodoszczelność nawet przy cienkich warstwach, doskonałą urabialność. Cechuje ją łatwość nakładania przy zastosowaniu różnych metod aplikacji: paca, pędzel, wałek, szczotka dekarska, natryskiwanie, bardzo dobra przyczepność do podłoża, doskonała retencja wody.

Antol Aquaproof może być stosowany jako:

 • sztywna izolacja wodoszczelna na podłożach cementowych i z cegły, na zew. i wew., chroniąca przed wodami gruntowymi i stojącymi,
 • izolacja wodoszczelna ścian fundamentowych, stykających się z gruntem, płyt fundamentowych, ław, podpiwniczeń, szybów windowych, basenów, tuneli, kanałów, wanien i zbiorników wody pitnej, przejść podziemnych,
 • izolacja wodoszczelna słupów, stóp fundamentowych, basenów, zapór wodnych, wanien, kanałów melioracyjnych, zbiorników prefabrykowanych, zbiorników wody pitnej,
 • wyrównanie i wygładzanie powierzchni elementów budowlanych i ścian, które będą znajdować się pod ziemią przed położeniem innego typu powłok wodoszczelnych (emulsje bitumiczne, membrany bitumiczne, lub polimerowe)

Opakowanie - worek 25 kg

Firma powiązana: Torggler Polska
aktualizacja: 2016-10-06

Dodaj komentarz

Wybieramy farbę do wnętrz - kluczowe parametry

Mnogość producentów, rodzajów powłok i kolorów sprawia, że niełatwo jest zorientować się w ofercie rynkowej farb do wnętrz. Podpowiadamy, na jakie parametry zwrócić uwagę podczas zakupów i jak dopasować je do pomieszczeń.

topowe produkty

Zaczaruj wnętrze swojego domu farbami Primacol Decorative

Wprowadzasz się do nowego mieszkania i zastanawiasz się, w jaki sposób je zaaranżować, aby zyskało niepowtarzalny klimat? Jesteś w trakcie remontu i masz dość nudnych ścian w nieciekawych kolorach? Doskonałym rozwiązaniem będzie zastosowanie farb dekoracyjnych marki Primacol Decorative, które w ciekawy i oryginalny sposób ożywią każdą przestrzeń, bez względu na to czy jest to nowoczesne mieszkanie, dom w stylu klasycznym, czy wnętrze urządzone w klimacie skandynawskim.
Najbardziej znane marki
Farby wewnętrzne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Masy samopoziomujące - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Farba Direct Protect - ten sam kolor na różnych powierzchniach
Farba Direct Protect - ten sam kolor na różnych powierzchniach Remontując dom lub jego otoczenie, chcemy wykańczać różne powierzchnie w tym samym kolorze. Dotychczas wiązało się z koniecznością ...
Gala Rekomendowany Wykonawca Flügger
Gala Rekomendowany Wykonawca Flügger W jeden wieczór spotka się blisko 300 osób z branży wykończeniowo-budowlanej, podczas organizowanej przez firmę Flügger, gali Rekomendowany ...
Firma Baumit opublikowała nowy katalog produktowy na rok 2017
Firma Baumit opublikowała nowy katalog produktowy na rok 2017 Firma Baumit opublikowała nowy katalog produktowy na rok 2017, a w nim szereg sprawdzonych rozwiązań, zachęcających do urzeczywistnienia ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.   
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x