Budujemy Dom
Wykańczanie / Chemia budowlana / Aktualności

Weź udział w kampanii #DodajKoloru i pomóż w odmalowaniu Centrum Onkologii w Warszawie

Ostatnia szansa, aby Dodać Koloru i pomóc w odmalowaniu Centrum Onkologii w Warszawie razem z AkzoNobel i farbami Dulux.

Weź udział w kampanii #DodajKoloru i pomóż w odmalowaniu Centrum Onkologii w Warszawie

Zostało zaledwie 10 dni, aby pomóc i wziąć udział w ogólnopolskiej akcji #DodajKoloru, mającej na celu odmalowanie zniszczonych przestrzeni Centrum Onkologii w Warszawie – największej tego typu placówki w kraju. AkzoNobel, producent m.in. farb Dulux, zadeklarował odnowienie 500 m2 obiektu, ale widząc skalę zapotrzebowania postanowił włączyć do działania konsumentów i zachęcić ich do wsparcia akcji za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji Dulux Visualizer. Do tej pory dzięki ich zaangażowaniu zostanie odmalowane dodatkowe 150 m2, ale organizatorzy liczą na wiele więcej.

W ramach kampanii #DodajKoloru, która potrwa do 11.11.2016 r., każde 100 ściągnięć bezpłatnej aplikacji Dulux Visualizer lub udostępnień w kanałach social media dedykowanego zdjęcia, z oficjalnym hashtagiem akcji, to dodatkowy odmalowany m2 Centrum Onkologii w Warszawie.

Z ogromnym przejęciem obserwujemy licznik metrów kwadratowych i mamy nadzieję, że uda się dobić do tysiąca! Wszyscy zaangażowaliśmy się w akcję

Pacjenci, ich Rodziny oraz nasi Pracownicy. Wierzę, że na tej ostatniej prostej jeszcze wiele osób włączy się w kampanię i pomoże odmalować Centrum Onkologii. Każdy, kto choć raz był w tym miejscu wie, jak bardzo jest nam to potrzebne - mówi Ewelina Kopic-Melillo, rzecznik prasowa Centrum Onkologii w Warszawie.

W akcji udział biorą m.in. Fundacja Rak’n’Roll oraz blogerka modowa Macademian Girl - Tamara Gonzalez Perea. Kampanię wsparła także na swoim Facebooku aktorka Katarzyna Zielińska.

Wiemy że kolor ma znaczenie – wpływa na naszą psychikę i nastrój. Odpowiedni dobór barw jest istotny pod kątem prawidłowego funkcjonowania każdego dnia. Dlatego staramy się ułatwiać wybór koloru oraz inspirować naszych klientów m.in. za pośrednictwem takich narzędzi, jak aplikacja Dulux Visualizer. Dodatkowo mając tę świadomość staramy się także w pozytywny sposób oddziaływać barwami na otoczenie. W ramach naszej społecznej odpowiedzialności biznesu w ostatnim czasie odmalowaliśmy m.in. 12 sal Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej oraz 1000 m2 korytarzy w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Tym razem chcemy nadać bardziej radosne kolory Centrum Onkologii. Zachęcam wszystkich do działania! – mówi Paweł Sobalak, Starszy Kierownik Marki Dulux.

Kampania #DodajKoloru jest realizowana w ramach globalnego programu Human Cities firmy AkzoNobel, którego celem jest m.in. poprawa jakości otoczenia w miastach. Do tej pory w Polsce zostało zrealizowanych ponad 115 inicjatyw, w których udział wzięło ponad 15 000 uczestników.

Więcej informacji nt. akcji AkzoNobel można szukać na profilach społecznościowych marki Dulux na Facebooku: @DuluxLetsColourPolska, Instagramie: @Dulux_Polska oraz na oficjalnej stronie: www.dulux.pl.

aktualizacja: 2016-11-02

Dodaj komentarz

Wybieramy farbę do wnętrz - kluczowe parametry

Mnogość producentów, rodzajów powłok i kolorów sprawia, że niełatwo jest zorientować się w ofercie rynkowej farb do wnętrz. Podpowiadamy, na jakie parametry zwrócić uwagę podczas zakupów i jak dopasować je do pomieszczeń.

topowe produkty

Farby Śnieżka - trendy na rok 2016

Skandynawskie inspiracje, zabawa odcieniami nude, romans z industrialną stylistyką, przygoda w duchu etno, a może geometria na słodko? Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA przedstawia pięć niepowtarzalnych trendów kolorystycznych na 2016 rok.
Najbardziej znane marki
Farby wewnętrzne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Masy samopoziomujące - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Nowa fuga epoksydowa ATLAS
Nowa fuga epoksydowa ATLAS Fuga epoksydowa ATLAS jest rekomendowana wszędzie tam, gdzie estetyka i czystość ma szczególne znaczenie do kuchni, łazienek, kabin prysznicowych, ...
PCI Nanofug Premium - fuga nowej generacji
PCI Nanofug Premium - fuga nowej generacji PCI Nanofug Premium można obecnie stosować do wszelkiego rodzaju materiałów okładzinowych. Dotychczas były to wszystkie płytki ceramiczne, ...
Nowe etykiety uszczelniaczy LAKMA
Nowe etykiety uszczelniaczy LAKMA Produkty z grupy uszczelniaczy firmy Lakma SAT zyskały odświeżoną szatę graficzną. Wprowadzone zmiany jeszcze lepiej podkreślają cechy ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x