Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ I ZAMÓW ŁĄCZONE WYDANIE 1-2/2012 Budujemy Dom Bezpłatna przesyłka tylko tutaj:
budowa i remont arrow Instalacje arrow Ogrzewanie podłogowe i grzejniki arrow Porady ekspertów
Kontakt

Dlaczego warto zainwestować w system ogrzewania nadmuchowego?

Dlaczego warto zainwestować w system ogrzewania nadmuchowego?


Odpowiedź eksperta: Po pierwsze, ten wielofunkcyjny system ogrzewa, klimatyzuje, wentyluje, filtruje i nawilża powietrze. Żaden inny system grzewczy nie zapewni nam tylu funkcji w jednej instalacji. Dzięki ich zastosowaniu system ogrzewania nadmuchowego sprawia, że dom jest zawsze wypełniony świeżym i czystym powietrzem.

Po drugie, system nadmuchowy zużywa do 30% mniej paliwa (gaz, olej, prąd) niż tej samej mocy system wodny, a więc jest bardzo oszczędny. Innym ważnym aspektem jest to, że dom wyposażony w ten system, jest pozbawiony grzejników, co pozwala na pełną swobodę w urządzaniu wnętrz. Warto także wspomnieć, że niezawodność instalacji i urządzeń nadmuchowych jest znacznie wyższa od rozwiązań wykorzystujących wodę.

Grzegorz Sękal
Projektant POLSKI KOMFORT Sp. z o.o.



dodano: 20.08.2010.
zmieniono: 20.08.2010.
 
Wszystkie komentarze: 5
Komentarze
Autor: Waldi33
więcej
Tak działa prawidłowo wykonany system og ...
 
Autor: Grzegorz Sękal
więcej
Nie siedzę w kieszeni tylko pracuje w fi ...
 
Autor: Miki
więcej
Przeca napisali, że to koleś z firmy Pol ...
 
Autor: T. Brzęczkowski
więcej
Nie koniecznie. Niecentralne systemy ogr ...
 
Autor: kn
więcej
Pan autor chyba siedzi w kieszeni produc ...
 

Mod artykuly firmowe - główna

Sponsorowane artykuly - ogrzewanie podlogowe i grzejniki

Zaprojektuj własny grzejnik
Artykuł sponsorowany
 

Topowe produkty w artykule

Topowe produkty
Elektryczne ogrzewanie podłogoweFirma Emuz ma 20–letnie doświadczenie w branży ogrzewania podłogowego. Oferujemy produkty najlepszej jakości  i dajemy na nie 10 lat gwarancji. Nasze ceny są bardzo atrakcyjne – sprawdź na stronie www.emuz.com.pl . więcej
zobacz więcej
mapa strony | kontakt | e-prenumerata
powered by nessico