Budujemy Dom
Stan surowy / Dachy i rynny / Aktualności

Nagrodzono najlepszych SUPERDEKARZY 2009

Za nami Wielka Gala z okazji zakończenia pierwszej edycji programu SUPERDEKARZ 2009. W piątek, 29 stycznia 2010 roku w Warszawie spotkali się najlepsi dekarze z całej Polski. W czasie Gali nagrodzono najlepszych SUPERDEKARZY, a potem zabawa trwała do białego rana.

Wielka Gala kończąca pierwszą edycje programu SUPERDEKARZ zgromadziła najlepszych dekarzy z całej Polski.
Wielka Gala kończąca pierwszą edycje programu SUPERDEKARZ zgromadziła najlepszych dekarzy z całej Polski.
Bal zakończył pierwszą edycję programu społecznościowego dla dekarzy SUPERDEKARZ. Przez ostatnie miesiące zrzeszał on fachowców, których łączy profesjonalizm, poczucie humoru oraz marzenia. W trakcie finałowej gali, w błysku fleszy i wśród gwaru tłumu, najlepsi z najlepszych zostali specjalnie wyróżnieni. Całość imprezy wypełniły niezwykłe atrakcje.

Galę finałową poprowadziła gwiazda telewizyjna, popularna i piękna Monika Richardson, a towarzyszył jej nikt inny, jak tylko sam Krzysztof Skiba, który prowadził cykl imprez inaugurujących program - „Pod dachami świata”. Jego obecność zagwarantowała szalone i pełne niespodzianek afterparty.

Zanim na scenie pojawił się Stachurski, który w trakcie swojego koncertu zaśpiewał hymn programu – „Zostań dekarzem”, wręczono nagrody główne - statuetki SUPERDEKARZA 2009. Uhonorowanych zostało czterech dekarzy: Marian Maciejasz ze Świdnicy, Marian Szmigiel z Poznania, Edward Bartyla z Chudoby oraz Roman Dyduch z Orzesza.

Dodatkowo sześciu dekarzy zostało wyróżnionych jako najlepszych w regionach: Marian Małka z Piły, Tomasz Święty z Czwartakowa, Edward Karniej z Sobótki, Bogdan Kalinowski z Białegostoku, Zbigniew Gozdur ze Zwolenia oraz Jan Hajduk z Warmątowic.

W trakcie tego niezwykłego wieczoru odbył się m.in. pokaz akrobatyczny w wykonaniu finalisty programu „Mam talent” Ssnaka, a profesjonalni mimowie ożywili komiks o SUPERDEKARZU oraz odegrali scenki ilustrujące wyniki ankiet dotyczących członków dekarskiej społeczności – dowiedzieliśmy się kim jest statystyczny superfachowiec. Muzykę do białego zapewnił m.in. zespół Szymonersi.

Marian Maciejasz ze Świdnicy został SUPERDEKARZEM 2009.
Finalista programu „Mam talent” Ssnake był jedną z gwiazd wieczoru.
Marian Maciejasz ze Świdnicy został SUPERDEKARZEM 2009.
Finalista programu „Mam talent” Ssnake był jedną z gwiazd wieczoru.

Kiedy 6 kwietnia 2009 uruchomiliśmy serwis internetowy nie spodziewaliśmy się aż tak dużego odzewu – stwierdził w trakcie gali Grzegorz Barycki, dyrektor marketingu firmy Monier Sp. z o.o.. – W pierwszej edycji programu wzięło udział ponad 600 osób z całej Polski, a w trakcie dziewięciu miesięcy stronę odwiedziło 3000 osób. Jest to prawdziwy sukces w branży dekarskiej.

W trakcie trwania programu rozdanych zostało ponad 2 tysiące nagród i ułożonych 837 731 metrów kwadratowych . Dzięki temu ok. 19 tysięcy ludzi ma pewny dach nad głową.

Wielka Gala finałowa była hucznym podsumowaniem pierwszej edycji programu oraz niezwykle udanym spotkaniem najlepszych w Polsce specjalistów. Przed nami kolejna edycja, która wyłoni następnych SUPERDEKARZY 2010.

 

Firma powiązana: Monier Braas
aktualizacja: 2010-02-01

Dodaj komentarz

Wybierz dach Ruukki Finnera i weź udział w konkursie
Wybierz dach Ruukki Finnera i weź udział w konkursie Budujesz dom? Wymieniasz dach? Doskonale! Wybierz dach Ruukki Finnera, wejdź na stronę mojafinnera.pl i weź udział w konkursie, w którym ...
Blachodachówka MONA - nowość w ofercie DACHY Regamet
Blachodachówka MONA - nowość w ofercie DACHY Regamet DACHY Regamet to jeden z czołowych producentów blachodachówek i blach trapezowych w Polsce. W swojej ofercie ma także bogaty wybór akcesoriów ...
Nowe kominki wentylacyjne SIGNUM
Nowe kominki wentylacyjne SIGNUM Kominki wentylacyjne i odpowietrzające SIGNUM, to nowość w ofercie marki CREATON Polska, producenta nowoczesnych pokryć dachowych i innowacyjnych ...

Jak ułożyć poszczególne warstwy dachowe, aby później można było dołożyć ocieplenie?

Stawiam parterowy budynek gospodarczy, który w przyszłości chciałbym wykorzystać na cele mieszkalne. W projekcie dach budynku ma nachylenie 12 stopni, pokryty jest dwoma warstwami papy i nie ma żadnego ocieplenia. Jak ułożyć poszczególne warstwy dachowe, aby później można było dołożyć ocieplenie i czy można zamienić pokrycie papowe na blachodachówkę?

topowe produkty

Gutta: tworzywa wokół domu

Kiedy już wybudujemy nasz wymarzony dom i zaczniemy w nim mieszkać, nadchodzi ten moment, gdy chcemy go upiększyć i zagospodarować teren wokół niego. Dziś służy temu wiele materiałów, a wśród nich tworzywa sztuczne.
Najbardziej znane marki
Bitumiczne: gonty, papy i płyty - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Dachówki cementowe (betonowe) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x