Budujemy Dom
Stan surowy / Dachy i rynny / Aktualności


Nagrodzono najlepszych SUPERDEKARZY 2009

Za nami Wielka Gala z okazji zakończenia pierwszej edycji programu SUPERDEKARZ 2009. W piątek, 29 stycznia 2010 roku w Warszawie spotkali się najlepsi dekarze z całej Polski. W czasie Gali nagrodzono najlepszych SUPERDEKARZY, a potem zabawa trwała do białego rana.

Wielka Gala kończąca pierwszą edycje programu SUPERDEKARZ zgromadziła najlepszych dekarzy z całej Polski.
Wielka Gala kończąca pierwszą edycje programu SUPERDEKARZ zgromadziła najlepszych dekarzy z całej Polski.
Bal zakończył pierwszą edycję programu społecznościowego dla dekarzy SUPERDEKARZ. Przez ostatnie miesiące zrzeszał on fachowców, których łączy profesjonalizm, poczucie humoru oraz marzenia. W trakcie finałowej gali, w błysku fleszy i wśród gwaru tłumu, najlepsi z najlepszych zostali specjalnie wyróżnieni. Całość imprezy wypełniły niezwykłe atrakcje.

Galę finałową poprowadziła gwiazda telewizyjna, popularna i piękna Monika Richardson, a towarzyszył jej nikt inny, jak tylko sam Krzysztof Skiba, który prowadził cykl imprez inaugurujących program - „Pod dachami świata”. Jego obecność zagwarantowała szalone i pełne niespodzianek afterparty.

Zanim na scenie pojawił się Stachurski, który w trakcie swojego koncertu zaśpiewał hymn programu – „Zostań dekarzem”, wręczono nagrody główne - statuetki SUPERDEKARZA 2009. Uhonorowanych zostało czterech dekarzy: Marian Maciejasz ze Świdnicy, Marian Szmigiel z Poznania, Edward Bartyla z Chudoby oraz Roman Dyduch z Orzesza.

Dodatkowo sześciu dekarzy zostało wyróżnionych jako najlepszych w regionach: Marian Małka z Piły, Tomasz Święty z Czwartakowa, Edward Karniej z Sobótki, Bogdan Kalinowski z Białegostoku, Zbigniew Gozdur ze Zwolenia oraz Jan Hajduk z Warmątowic.

W trakcie tego niezwykłego wieczoru odbył się m.in. pokaz akrobatyczny w wykonaniu finalisty programu „Mam talent” Ssnaka, a profesjonalni mimowie ożywili komiks o SUPERDEKARZU oraz odegrali scenki ilustrujące wyniki ankiet dotyczących członków dekarskiej społeczności – dowiedzieliśmy się kim jest statystyczny superfachowiec. Muzykę do białego zapewnił m.in. zespół Szymonersi.

Marian Maciejasz ze Świdnicy został SUPERDEKARZEM 2009.
Finalista programu „Mam talent” Ssnake był jedną z gwiazd wieczoru.
Marian Maciejasz ze Świdnicy został SUPERDEKARZEM 2009.
Finalista programu „Mam talent” Ssnake był jedną z gwiazd wieczoru.

Kiedy 6 kwietnia 2009 uruchomiliśmy serwis internetowy nie spodziewaliśmy się aż tak dużego odzewu – stwierdził w trakcie gali Grzegorz Barycki, dyrektor marketingu firmy Monier Sp. z o.o.. – W pierwszej edycji programu wzięło udział ponad 600 osób z całej Polski, a w trakcie dziewięciu miesięcy stronę odwiedziło 3000 osób. Jest to prawdziwy sukces w branży dekarskiej.

W trakcie trwania programu rozdanych zostało ponad 2 tysiące nagród i ułożonych 837 731 metrów kwadratowych . Dzięki temu ok. 19 tysięcy ludzi ma pewny dach nad głową.

Wielka Gala finałowa była hucznym podsumowaniem pierwszej edycji programu oraz niezwykle udanym spotkaniem najlepszych w Polsce specjalistów. Przed nami kolejna edycja, która wyłoni następnych SUPERDEKARZY 2010.

 

Firma powiązana: Monier Braas
aktualizacja: 2010-02-01

Dodaj komentarz

Jak ułożyć poszczególne warstwy dachowe, aby później można było dołożyć ocieplenie?

Stawiam parterowy budynek gospodarczy, który w przyszłości chciałbym wykorzystać na cele mieszkalne. W projekcie dach budynku ma nachylenie 12 stopni, pokryty jest dwoma warstwami papy i nie ma żadnego ocieplenia. Jak ułożyć poszczególne warstwy dachowe, aby później można było dołożyć ocieplenie i czy można zamienić pokrycie papowe na blachodachówkę?

topowe produkty

Dach wieńczy dzieło

Spójrzmy na dach inaczej. Spójrzmy szerzej. Spójrzmy przez pryzmat nie tylko funkcjonalności, lecz także estetyki. Dach to znacznie więcej niż tylko pokrycie. Nadaje charakter budowli, przykuwa uwagę i zdobi.
Najbardziej znane marki
Bitumiczne: gonty, papy i płyty - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Dachówki cementowe (betonowe) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
STAL2 od Galeco - oryginalna forma i skuteczność w jednym
STAL2 od Galeco - oryginalna forma i skuteczność w jednym System STAL2 od Galeco to idealnie wpisuje się w trendy współczesnego budownictwa. Innowacyjny kwadratowy kształt rynien tego systemu sprawia, ...
Ceramiczna kalenica wentylowana - optymalne rozwiązanie CREATON
Ceramiczna kalenica wentylowana - optymalne rozwiązanie CREATON Właściwa wentylacja dachu zapobiega zawilgoceniu warstwy termoizolacyjnej i materiałów budowlanych, a tym samym osłabieniu więźby dachowej. ...
Blachy Pruszyński wyróżnione tytułem i statuetką TOPBuilder 2017
Blachy Pruszyński wyróżnione tytułem i statuetką TOPBuilder 2017 8 grudnia 2016 r. odbyła się uroczysta Gala wręczenia statuetek TOPBuider 2017. Wśród wielu nagrodzonych produktów nie zabrakło systemu ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x