Budujemy Dom
Stan surowy / Dachy i rynny / Aktualności


Nowe sklepy PSB-Mrówka oraz i pierwszy obiekt PSB-Profi

W marcu sieć sklepów PSB-Mrówka powiększyła się o 3 nowe placówki sektora dom i ogród w miastach: Wschowa (woj. lubuskie), Stalowa Wola (woj. podkarpackie) i Zduńska Wola (woj. łódzkie).

Pierwszy PSB-Profi uruchomiony w Bielsku-Białej przez firmę Pionex
PSB-Mrówka w miejscowości Wschowa
PSB-Mrówka w miejscowości Zduńska Wola
Obiekty te mają powierzchnię sprzedaży ok. 1100 -1600 mkw. Sklepy PSB-Mrówka lokalizowane są przede wszystkim w miastach powiatowych liczących od kilkunastu do 100 tys. mieszkańców. W roku 2010 Grupa PSB planuje otwarcie ok. 20 nowych Mrówek. Obecnie w Polsce funkcjonuje 38 sklepów o powierzchni od kilkuset do 4 tys. mkw.

W roku 2010 Grupa PSB przystąpiła do tworzenia sieci nowoczesnych hurtowni budowlanych pod nazwą PSB-Profi. Placówki te pozwolą lepiej wykorzystać potencjał, jakim już składy budowlane dysponują.

Wniosą profesjonalną organizację pracy, dobrze przemyślaną logistykę. Podstawowy cel Profi – szacunek wobec potrzeb wykonawców budowlanych i dla ich czasu. Wykonawcy budowlani, obok inwestorów indywidualnych, dominują wśród klientów sklepów i składów tworzących Grupę.

W odróżnieniu od sklepów PSB Mrówka, o profilu DIY, przygotowanych do obsługi inwestorów indywidualnych, w Profi nie będzie działu ogród, wyrobów dekoracyjnych, wyposażenia meblowego.

Natomiast każdy obiekt Profi będzie oferował pełną paletę materiałów budowlanych wysokiej jakości, niezbędnych do budowy i remontu domu bądź mieszkania w zakresie od A do Z.

W Profi klient znajdzie wyroby najlepszych dostawców PSB, takie jak: cement, wapno; materiały ścienne; izolacje wodochronne; pokrycia dachowe, rynny, folie; termoizolacje; instalacje; chemię budowlaną; stolarkę, suchą zabudowę, sufity podwieszane; płytki ceramiczne; farby; materiały wykończeniowe; kostkę brukową; narzędzia i sprzęt budowlany; systemy oświetlenia.

Pierwszy PSB-Profi,
o powierzchni 1600 mkw, został właśnie uruchomiony w Bielsku-Białej przez firmę Pionex, akcjonariusza Grupy PSB.

 

Firma powiązana: GRUPA PSB S.A.
aktualizacja: 2010-03-23

Zdaniem naszych Czytelników

A mi się bardzo podoba w tym NOWYM PROFI! Najważniejsze jest to że dostosują się cenowo do potrzeb i możliwości każdego! Ja się już przestawiłem z Casto i LM na NICH!.

Gość ZadowolonyKlient

24 Maj 2010, 14:11

a ja tam byłem i wporzo jest. Szybka i miła obsługa. Nie ma badziewia jak w Casto czy LM. Jak wiesz czego chcesz to nie musisz robic kilometrów. A co do cen, to rynkowe są i pogadac o upustach można..

Gość rafi70

24 Maj 2010, 13:55

Pokaż wszystkie komentarze Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Jak ułożyć poszczególne warstwy dachowe, aby później można było dołożyć ocieplenie?

Stawiam parterowy budynek gospodarczy, który w przyszłości chciałbym wykorzystać na cele mieszkalne. W projekcie dach budynku ma nachylenie 12 stopni, pokryty jest dwoma warstwami papy i nie ma żadnego ocieplenia. Jak ułożyć poszczególne warstwy dachowe, aby później można było dołożyć ocieplenie i czy można zamienić pokrycie papowe na blachodachówkę?

topowe produkty

BUDMAT - masz prawo do jakości

Firma BUDMAT, należąca do czołowych producentów pokryć dachowych i systemów rynnowych w Polsce, daje najlepszy przykład dynamicznego rozwoju i systematycznej ekspansji rynkowej. Firma, budując pozycję lidera w branży budowlanej, konsekwentnie stawia na najwyższą jakość wyrobów i usług, bo tylko jakością można naprawdę konkurować na rynku.
Najbardziej znane marki
Bitumiczne: gonty, papy i płyty - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Dachówki cementowe (betonowe) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Galeco na targach BUDMA 2017
Galeco na targach BUDMA 2017 W dniach od 7-10 lutego w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2017. Cykliczne wydarzenie gromadzi każdego ...
Odpływ uszczelkowy w systemie bezokapowym
Odpływ uszczelkowy w systemie bezokapowym Aby woda mogła być efektywnie odbierana z rynien i kierowana do rury spustowej – niezbędny jest dobrze dopasowany odpływ. Ma to szczególne ...
Nowość Blachotrapez: panel dachowy Retro Pladur Relief Wood
Nowość Blachotrapez: panel dachowy Retro Pladur Relief Wood Aby dostarczać inwestorom najlepsze rozwiązania dachowe, dopasowane do potrzeb współczesnej architektury, firma Blachotrapez sukcesywnie ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x