Budujemy Dom
Stan surowy / Dachy i rynny / Aktualności

Nowe sklepy PSB-Mrówka oraz i pierwszy obiekt PSB-Profi

W marcu sieć sklepów PSB-Mrówka powiększyła się o 3 nowe placówki sektora dom i ogród w miastach: Wschowa (woj. lubuskie), Stalowa Wola (woj. podkarpackie) i Zduńska Wola (woj. łódzkie).

Pierwszy PSB-Profi uruchomiony w Bielsku-Białej przez firmę Pionex
PSB-Mrówka w miejscowości Wschowa
PSB-Mrówka w miejscowości Zduńska Wola
Obiekty te mają powierzchnię sprzedaży ok. 1100 -1600 mkw. Sklepy PSB-Mrówka lokalizowane są przede wszystkim w miastach powiatowych liczących od kilkunastu do 100 tys. mieszkańców. W roku 2010 Grupa PSB planuje otwarcie ok. 20 nowych Mrówek. Obecnie w Polsce funkcjonuje 38 sklepów o powierzchni od kilkuset do 4 tys. mkw.

W roku 2010 Grupa PSB przystąpiła do tworzenia sieci nowoczesnych hurtowni budowlanych pod nazwą PSB-Profi. Placówki te pozwolą lepiej wykorzystać potencjał, jakim już składy budowlane dysponują.

Wniosą profesjonalną organizację pracy, dobrze przemyślaną logistykę. Podstawowy cel Profi – szacunek wobec potrzeb wykonawców budowlanych i dla ich czasu. Wykonawcy budowlani, obok inwestorów indywidualnych, dominują wśród klientów sklepów i składów tworzących Grupę.

W odróżnieniu od sklepów PSB Mrówka, o profilu DIY, przygotowanych do obsługi inwestorów indywidualnych, w Profi nie będzie działu ogród, wyrobów dekoracyjnych, wyposażenia meblowego.

Natomiast każdy obiekt Profi będzie oferował pełną paletę materiałów budowlanych wysokiej jakości, niezbędnych do budowy i remontu domu bądź mieszkania w zakresie od A do Z.

W Profi klient znajdzie wyroby najlepszych dostawców PSB, takie jak: cement, wapno; materiały ścienne; izolacje wodochronne; pokrycia dachowe, rynny, folie; termoizolacje; instalacje; chemię budowlaną; stolarkę, suchą zabudowę, sufity podwieszane; płytki ceramiczne; farby; materiały wykończeniowe; kostkę brukową; narzędzia i sprzęt budowlany; systemy oświetlenia.

Pierwszy PSB-Profi,
o powierzchni 1600 mkw, został właśnie uruchomiony w Bielsku-Białej przez firmę Pionex, akcjonariusza Grupy PSB.

 

Firma powiązana: GRUPA PSB S.A.
aktualizacja: 2010-03-23

Zdaniem naszych Czytelników

A mi się bardzo podoba w tym NOWYM PROFI! Najważniejsze jest to że dostosują się cenowo do potrzeb i możliwości każdego! Ja się już przestawiłem z Casto i LM na NICH!.

Gość ZadowolonyKlient

24 Maj 2010, 14:11

a ja tam byłem i wporzo jest. Szybka i miła obsługa. Nie ma badziewia jak w Casto czy LM. Jak wiesz czego chcesz to nie musisz robic kilometrów. A co do cen, to rynkowe są i pogadac o upustach można..

Gość rafi70

24 Maj 2010, 13:55

Pokaż wszystkie komentarze Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Jak ułożyć poszczególne warstwy dachowe, aby później można było dołożyć ocieplenie?

Stawiam parterowy budynek gospodarczy, który w przyszłości chciałbym wykorzystać na cele mieszkalne. W projekcie dach budynku ma nachylenie 12 stopni, pokryty jest dwoma warstwami papy i nie ma żadnego ocieplenia. Jak ułożyć poszczególne warstwy dachowe, aby później można było dołożyć ocieplenie i czy można zamienić pokrycie papowe na blachodachówkę?

topowe produkty

Finnera® - blachodachówka idealna na każdy dach

Innowacyjny model stalowego pokrycia dachowego Finnera sprawi, że każdy dach będzie nie tylko piękny, lecz także wyjątkowo trwały i praktyczny. Nowatorskie wyprofilowanie przedniej krawędzi arkusza umożliwia uzyskanie zadziwiająco gładkiej powierzchni dachu bez widocznych połączeń.
Najbardziej znane marki
Bitumiczne: gonty, papy i płyty - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Dachówki cementowe (betonowe) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Jak znaleźć rekomendowanego dekarza?
Jak znaleźć rekomendowanego dekarza? Firma Ruukki Polska stworzyła serwis www.polecanydekarz.pl, dzięki któremu dotarcie do sprawdzonego i rzetelnego wykonawcy jest bardzo proste.
Dachówka IBF SKAGEN w powłoce REFLEKTE
Dachówka IBF SKAGEN w powłoce REFLEKTE IBF SKAGEN (dachówka "podwójna S" w powłoce REFLEKTE) to dachówka o profilu "podwójna S" produkowana z barwionego w masie betonu, w skład ...
Blachodachówka modułowa TUR - nowość Blachy Pruszyński
Blachodachówka modułowa TUR - nowość Blachy Pruszyński Blachodachówka modułowa TUR to najnowsza propozycja firmy Blachy Pruszyński, dostępna w postaci jedno i dwumodułowych paneli.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x