Budujemy Dom
Stan surowy / Dachy i rynny / Topowe produkty

BUDMAT - masz prawo do jakości ARTYKUŁ PROMOCYJNY

BUDMAT, należący do czołowych producentów pokryć dachowych i systemów rynnowych w Polsce, daje najlepszy przykład dynamicznego rozwoju i systematycznej ekspansji rynkowej. Firma, budując pozycję lidera w branży budowlanej, konsekwentnie stawia na najwyższą jakość wyrobów i usług, bo tylko jakością można naprawdę konkurować na rynku.

Firma BUDMAT powstała w 1991 r. i przez kolejne lata działalności wciąż rozszerza zakres świadczonych usług i produktów. Znajduje się na liście 500 Największych Polskich Firm (wg Rankingu Tygodnika "Polityka" oraz Dziennika "Rzeczpospolita") i nie tylko utrzymuje wysoką pozycję na liście, lecz także systematycznie poprawia ten wynik. Przedsiębiorstwo jest laureatem Nagrody "Gazela Biznesu", którą Dziennik Puls Biznesu przyznaje najbardziej dynamicznie rozwijającym się Firmom.

BUDMAT to również najnowocześniejsze zakłady produkcyjne, które uruchamiane są w kolejnych lokalizacjach na terenie całej Polski i Europy. Dzięki temu firma z bogatą ofertą produktów i usług jest zawsze blisko klientów. Ogromne zaangażowanie BUDMAT w rozwój i szczególną dbałość o najwyższą jakość produktów, doceniono przyznając Firmie Nagrodę: "Filary Polskiej Gospodarki".

Dziś BUDMAT to również samodzielnie działające i prężnie rozwijające się spółki: BUDMAT Południe, BUDMAT Transport (świadcząca usługi w zakresie spedycji i transportu krajowego oraz międzynarodowego), BUDMAT Auto - wielomarkowy dealer samochodowy oraz BUDMAT Materiały Budowlane.

Siedziba główna firmy BUDMAT  BUDMAT - nowoczesność
Siedziba główna firmy BUDMAT
BUDMAT - nowoczesność

Produkowane przez BUDMAT blachodachówki wytwarzane są z surowców dostarczonych przez najlepszych producentów stali na świecie (m. in.: szwedzki koncern hutniczy SSAB). Potwierdzona jakość blach stosowanych do produkcji blachodachówek, blach trapezowych, obróbek blacharskich, systemów elewacyjnych oraz rynnowych - objętych nawet 30-letnią gwarancją, przejawia się podwyższoną wytrzymałością i wysokim stopniem zabezpieczenia przed korozją. Zaletami blach używanych do produkcji blachodachówek BUDMAT, są również szeroka gama kolorystyczna oraz zróżnicowana oferta powłok (poliester połysk, poliester mat oraz Prelaq NOVA i Prelaq NOVA Mat). BUDMAT od 1996 r. produkuje pokrycia dachowe z blach stalowych ocynkowanych i powlekanych organicznie.

Potwierdzeniem najwyższej jakości blachodachówek BUDMAT jest INDYWIDUALNY CERTYFIKAT DACHU, który Firma wydaje jako pierwszy producent w Polsce. Dzięki badaniom każdego wyprodukowanego w BUDMAT dachu, klient ma pewność, że jego stalowe pokrycie dachowe, spełnia wymagane prawem normy jakości. Wyniki prowadzonych badań są zamieszczone w Indywidualnym Certyfikacie Dachu i zawierają pomiar następujących parametrów:

 • minimalna masa powłoki cynkowej - wg Normy PN-EN 508-1.2010 wynosi ona 275 g/m²
 • minimalna grubość powłoki lakierniczej
 • zalecana grubość blachy.

Najwyższą jakość pokryć dachowych BUDMAT potwierdzają także nagrody, wśród których na szczególną uwagę zasługują m.in.: Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2001 oraz Nagroda "Hit Budowlany" Izby Budownictwa dla blachodachówki SARA.

W ofercie Firmy BUDMAT znajdują się, m. in.:

 • blachodachówki (Wenus, Sara, Aria, Zefir)
 • blachy trapezowe w profilach od TRB-6 do TRB-160
 • blachy elewacyjne: FB-18 oraz FEB-50 - wyróżniona Medalem Instytutu Wzornictwa Przemysłowego oraz Nagrodą Produkt Przyjazny Architekturze
 • panele elewacyjne: PEG-1, PEG-2 i PEG-3
 • profile zimnogięte C, Z, S - uznane na całym świecie elementy budowlane do wykonywania obudowy ścian, stropów, dachów i konstrukcji budynków halowych,
 • system ogrodzeń stalowych (sztachety - NOWOŚĆ na polskim runku).

  BUDMAT - blachodachówka WENUS BUDMAT - dach z blachodachówki WENUS
  BUDMAT - blachodachówka WENUS BUDMAT  - dach z blachodachówki WENUS
  BUDMAT - blachodachówka SARA BUDMAT - dach z blachodachówkiSARA
  BUDMAT - blachodachówkaSARA BUDMAT  - dach z blachodachówkiSARA
  BUDMAT - blachodachówka ARIA BUDMAT - dach z blachodachówki ARIA
  BUDMAT - blachodachówka ARIA BUDMAT  - dach z blachodachówki ARIA
   BUDMAT - blachodachówka ZEFIR  BUDMAT - dach z blachodachówki ZEFIR
  BUDMAT - blachodachówka ZEFIR
   BUDMAT  - dach z blachodachówki ZEFIR

W bogatej ofercie produktów BUDMAT są także stalowe profile do zabudowy w systemie gips / karton:

 • profile sufitowe CD i UD
 • profile ścienne CW i UW
 • profile ościeżnicowe UA
 • system akcesoriów, narożników, listw i profili specjalnych.

Od 2009 r. Firma BUDMAT produkuje Stalowy System Rynnowy FLAMINGO, nagrodzony na Międzynarodowych Targach Poznańskich BUDMA 2010 Złotym Medalem. Innowacyjny, dostępny w 10 kolorach system rynnowy, wyróżnia uniwersalność, wysoka estetyka wykonania, skuteczność w odprowadzaniu wody z dachu oraz szczególna wytrzymałość, której dowodem jest 30-letnia gwarancja - najdłuższa na rynku. Zaletą systemu FLAMINGO są także precyzja wykonania i łatwość w montażu, które szczególnie docenili dekarze montujący systemy rynnowe.

Kompleksową ofertę BUDMAT uzupełnia Stalowe Centrum Serwisowe, gdzie w jednym z najnowocześniejszych, zaawansowanych technologicznie parków maszynowych, Firma BUDMAT wykonuje usługi w zakresie: cięcie wzdłużne cięcie poprzeczne cięcia na formatki oraz przewijanie kręgów.

Logo BUDMAT Adres:
Otolińska 25
09-407 Płock
Telefon: (24) 268 59 58
www.budmat.pl
aktualizacja: 2017-03-22
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.   
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x