Budujemy Dom
Stan surowy / Dachy i rynny / Aktualności

Zgarnij piłkę z podpisem Mariusza Wlazłego w konkursie Röben

Zgarnij piłkę z podpisem Mariusza Wlazłego w konkursie Röben

Jeden z najlepszych siatkarzy na świecie ostatnich lat, Mariusz Wlazły zwyciężył w plebiscycie SportAccord na najlepszego sportowca świata 2014 roku. W akcji firmy Röben fani wielkiego talentu polskiego siatkarza mogą zdobyć piłki z jego autografem.

Wielki sukces gwiazdy Reprezentacji Polski i PGE Skry Bełchatów oraz ambasadora marki Röben Mariusza Wlazłego w plebiscycie SportAccord Awards, był zwieńczeniem niezwykle udanego roku w jego wykonaniu. Zawodnik w przeciągu ostatnich dwunastu miesięcy został wyróżniony tytułem MVP i najlepszym atakującym Mistrzostw Świata i najlepszym siatkarzem PlusLigi, Wiktorem 2014 w kategorii Sportowiec Roku oraz znalazł się na drugim miejscu w plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszych Sportowców Polski 2014 roku.

Wszystkie zdobyte przez Mariusza Wlazłego nagrody, to efekt ciężkiej pracy i ambicji w dążeniu do celu. Bardzo cenimy profesjonalizm i pasję z jaką podchodzi do wykonywanych przez siebie zadań, dlatego osiągnięte przez niego sukcesy są tak nam bliskie – mówi Lidia Misiuna, kierownik działu marketingu firmy Röben.

Ogrom wyróżnień dla zawodnika PGE Skry Bełchatów sprawił, że ma on jeszcze więcej miłośników swojego talentu. Dla wszystkich fanów Mariusza Wlazłego firma Röben przygotowała grę, w której nagrodą są piłki siatkarskie z autografem najlepszego zawodnika ubiegłorocznego mundialu. Aby zdobyć tak oryginalny podarunek, wystarczy wziąć udział w zabawie, zarejestrować swój wynik i czekać na wiadomość o wygranej. Każdego tygodnia wygrywa gracz, który osiągnie najlepszy wynik i to do niego wędruje nagroda.

Grę o piłkę z podpisem Mariusza Wlazłego można znaleźć na fan page’u producenta: https://www.facebook.com/roben.polska/app_1552857754967034.

Firma powiązana: Roben
aktualizacja: 2015-05-26

Dodaj komentarz

Wybierz dach Ruukki Finnera i weź udział w konkursie
Wybierz dach Ruukki Finnera i weź udział w konkursie Budujesz dom? Wymieniasz dach? Doskonale! Wybierz dach Ruukki Finnera, wejdź na stronę mojafinnera.pl i weź udział w konkursie, w którym ...
Blachodachówka MONA - nowość w ofercie DACHY Regamet
Blachodachówka MONA - nowość w ofercie DACHY Regamet DACHY Regamet to jeden z czołowych producentów blachodachówek i blach trapezowych w Polsce. W swojej ofercie ma także bogaty wybór akcesoriów ...
Nowe kominki wentylacyjne SIGNUM
Nowe kominki wentylacyjne SIGNUM Kominki wentylacyjne i odpowietrzające SIGNUM, to nowość w ofercie marki CREATON Polska, producenta nowoczesnych pokryć dachowych i innowacyjnych ...

Blachodachówka przypominająca blachę na rąbek stojący

Do nowoczesnej bryły domu, pasuje równie nowoczesny i prosty dach, dlatego na dwuspadowych połaciach chciałem mieć płaską blachę, układaną na rąbek stojący. Żeby uniknąć długotrwałego ręcznego jej formowania na placu budowy, zastąpiłem typową płaską blachę gotowym systemem od znanego producenta, naśladującym to tradycyjne ułożenie - mówi Marcin - Członek Klubu Budujemy Dom, który dach układał 5 lata temu.

topowe produkty

Prace dekarskie z MFP®

Przy budowie dachów potrzebne są skuteczne i niezawodne rozwiązania - takie, które nie komplikują prac i pozwalają na uniknięcie błędów czy usterek. Płyty MFP®, ze względu na swoje znakomite parametry oraz prostotę stosowania, to produkt idealny do zastosowań dekarskich.
Najbardziej znane marki
Bitumiczne: gonty, papy i płyty - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Dachówki cementowe (betonowe) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x