Budujemy Dom
Stan surowy / Dachy i rynny / Aktualności

Zgarnij piłkę z podpisem Mariusza Wlazłego w konkursie Röben

Zgarnij piłkę z podpisem Mariusza Wlazłego w konkursie Röben

Jeden z najlepszych siatkarzy na świecie ostatnich lat, Mariusz Wlazły zwyciężył w plebiscycie SportAccord na najlepszego sportowca świata 2014 roku. W akcji firmy Röben fani wielkiego talentu polskiego siatkarza mogą zdobyć piłki z jego autografem.

Wielki sukces gwiazdy Reprezentacji Polski i PGE Skry Bełchatów oraz ambasadora marki Röben Mariusza Wlazłego w plebiscycie SportAccord Awards, był zwieńczeniem niezwykle udanego roku w jego wykonaniu. Zawodnik w przeciągu ostatnich dwunastu miesięcy został wyróżniony tytułem MVP i najlepszym atakującym Mistrzostw Świata i najlepszym siatkarzem PlusLigi, Wiktorem 2014 w kategorii Sportowiec Roku oraz znalazł się na drugim miejscu w plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszych Sportowców Polski 2014 roku.

Wszystkie zdobyte przez Mariusza Wlazłego nagrody, to efekt ciężkiej pracy i ambicji w dążeniu do celu. Bardzo cenimy profesjonalizm i pasję z jaką podchodzi do wykonywanych przez siebie zadań, dlatego osiągnięte przez niego sukcesy są tak nam bliskie – mówi Lidia Misiuna, kierownik działu marketingu firmy Röben.

Ogrom wyróżnień dla zawodnika PGE Skry Bełchatów sprawił, że ma on jeszcze więcej miłośników swojego talentu. Dla wszystkich fanów Mariusza Wlazłego firma Röben przygotowała grę, w której nagrodą są piłki siatkarskie z autografem najlepszego zawodnika ubiegłorocznego mundialu. Aby zdobyć tak oryginalny podarunek, wystarczy wziąć udział w zabawie, zarejestrować swój wynik i czekać na wiadomość o wygranej. Każdego tygodnia wygrywa gracz, który osiągnie najlepszy wynik i to do niego wędruje nagroda.

Grę o piłkę z podpisem Mariusza Wlazłego można znaleźć na fan page’u producenta: https://www.facebook.com/roben.polska/app_1552857754967034.

Firma powiązana: Roben
aktualizacja: 2015-05-26

Dodaj komentarz

Ceramiczna dachówka płaska Signy w ofercie Braas
Ceramiczna dachówka płaska Signy w ofercie Braas Dachówki płaskie stały się w ostatnich latach krzykiem mody. Szczególną popularnością cieszy się ceramiczna dachówka Turmalin. Braas ...
Zawody sportowe LOGinLAB 2017 wspierane przez Wiązary Burkietowicz
Zawody sportowe LOGinLAB 2017 wspierane przez Wiązary Burkietowicz LOGinLAB 2017 - prawdziwy przebój wakacji. Firma Wiązary Burkietowicz zaprasza serdecznie od 14 do 16 lipca 2017 r. do Krotoszyna i do Odolanowa ...
Galeco z tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku
Galeco z tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku Budowlana Marka Roku to wyróżnienie przyznawane w oparciu o ogólnopolskie badanie, przeprowadzane przez Centrum Badań i Analiz Rynku. Ankietowani, ...

Blachodachówka przypominająca blachę na rąbek stojący

Do nowoczesnej bryły domu, pasuje równie nowoczesny i prosty dach, dlatego na dwuspadowych połaciach chciałem mieć płaską blachę, układaną na rąbek stojący. Żeby uniknąć długotrwałego ręcznego jej formowania na placu budowy, zastąpiłem typową płaską blachę gotowym systemem od znanego producenta, naśladującym to tradycyjne ułożenie - mówi Marcin - Członek Klubu Budujemy Dom, który dach układał 5 lata temu.

topowe produkty

Ekrany dachowe oraz membrany wysokoparoprzepuszczalne firmy Marma

Marma Polskie Folie wprowadziła do sprzedaży MEMBRANY NAJNOWSZEJ GENERACJI. Są one wytwarzane na najnowocześniejszych liniach technologicznych. Poprzez wieloletnie prace badawczo-rozwojowe wraz z instytucjami naukowymi, doświadczenia produkcyjne oraz praktyczne firma wypracowała odpowiednie cechy wszystkich warstw, które tworzą membrany najlepsze do zastosowań dachowych. 
Najbardziej znane marki
Dachówki ceramiczne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Folie dachowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze