Budujemy Dom
Stan surowy / Dachy i rynny / Topowe produkty

Blachodachówki GERMANIA - nowoczesne i trwałe z potrójnym przetłoczeniem ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Blachodachówki GERMANIA - nowoczesne i trwałe z potrójnym przetłoczeniem

Firma Blachotrapez stale podąża za najnowszymi trendami w budownictwie i architekturze, czego dowodem jest różnorodne portfolio produktowe, bogate w atrakcyjne modele materiałów pokryciowych. Szczególną uwagę przykuwa nowoczesna linia blachodachówek Germania, którą tworzą unikalne modele z trzema przetłoczeniami. Klienci mogą wybierać wśród trzech propozycji z linii: Germanii, modułowej Germanii Simetric i Germanii Revo.

Germania - nowoczesny wygląd Twojego dachu

Germania wyróżnia się nowatorskim designem i najwyższą jakością. Dzięki użyciu niemieckiej stali, pochodzącej z renomowanej huty thyssenkrupp, blachodachówka ma podwyższoną odporność na ścieranie, zabrudzenia i korozję. W rekomendowanej przez producenta powłoce Pladur Relief Ice Crystal - wyjątkowo odpornej na zarysowania i działanie warunków atmosferycznych, blachodachówka Germania objęta jest 35-letnią gwarancją.

Unikalny kształt umożliwia idealne dopasowanie arkuszy, a innowacyjne potrójne przetłoczenie, które producent jako pierwszy na rynku wprowadził do swojej oferty, gwarantuje sztywność i podatność na obróbkę plastyczną. Efektem jest niezwykle szlachetny wygląd przypominający dachówkę ceramiczną.

Blachodachówki GERMANIA - nowoczesne i trwałe z potrójnym przetłoczeniem

Germania Simetric - modułowa i ekonomiczna

Blachodachówki Germania Simetric cechuje modułowość, która niesie za sobą wiele korzyści: umożliwia krycie na cegiełkę, co przekłada się na ekonomiczność pokrycia poprzez ograniczenie ilości odpadów do minimum. Dodatkową zaletą dla dekarzy jest prostota montażu oraz możliwość zakładania dachówki z obydwu stron. Udogodnieniem jest również łatwy transport na plac budowy, a następnie na dach.

Szersze i głębsze wytłoczenia gwarantują jeszcze lepsze odprowadzanie wody. Zaś przed przeciekami i negatywnym działaniem wiatru zabezpiecza szczelniejsza - potrójna zakładka. Germania jest lekka i sprawdza się w przypadku każdego rodzaju budynków, nie obciążając nadmiernie ich konstrukcji.

Blachodachówki GERMANIA - nowoczesne i trwałe z potrójnym przetłoczeniem

Germania Revo - dachowa REVOlucja

Inspiracją do stworzenia projektu całkiem nowej blachodachówki był wyjątkowy wzór i kształt pierwszej Germanii. Tak powstał produkt o niepowtarzalnym wzornictwie i jeszcze wyższych parametrach funkcyjnych - blachodachówksa Germania REVO. Swój oryginalny wygląd i formę zawdzięcza ona zabiegowi odwrócenia pierwotnego wzoru Germanii. Takie rozwiązanie pozwoliło zwiększyć funkcjonalność blachodachówki i uzyskać podwyższoną sztywność profilu, a tym samym stworzyć większe możliwości plastyczne w kształtowaniu połaci dachowej.

Wzór użytkowy Germanii REVO jako innowacyjny i nowatorski jest zastrzeżony w Urzędzie Harmonizacji Rynku Wewnętrznego pod nr-em 002371179-0001. Wyjątkową estetykę pokrycia gwarantuje zastosowanie powłok premium z renomowanych hut: Pladur® Relief Ice Crystal z huty thyssenkrupp, Colorcoat HPS200® UltraTata Steel oraz Superior HB. Geramania Revo to uniwersalny materiał pokryciowy, który sprawi, że dach będzie prawdziwą wizytówką domu.

Blachodachówki GERMANIA - nowoczesne i trwałe z potrójnym przetłoczeniem Blachodachówki GERMANIA - nowoczesne i trwałe z potrójnym przetłoczeniem

Blachodachówki GERMANIA - nowoczesne i trwałe z potrójnym przetłoczeniem

 

 Logo Blachotrapez BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.
ul. Kilińskiego 49a
34-700 Rabka-Zdrój
e-mail:biuro@blachotrapez.eu
Tel. 18 26 85 200
Fax 18 26 85 215
www.blachotrapez.eu 
aktualizacja: 2016-05-30
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x

Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe