Budujemy Dom
Stan surowy / Dachy i rynny / Aktualności

Röben na Mistrzostwach Świata Młodych Dekarzy

W dniach 26-28 października 2016 r. dekarze będą mieli swoje wielkie święto - 26 Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy. Wydarzenie należące do największych i najważniejszych w branży tym razem odbędzie się w Warszawskim Centrum Kongresowo-Targowym MT Polska.

Röben na Mistrzostwach Świata Młodych Dekarzy

Impreza realizowana jest w cyklu dwuletnim, a bezpośrednimi eliminacjami dla polskiej reprezentacji są Mistrzostwa Polski rozgrywane podczas poznańskich targów Budma. W sumie w zawodach weźmie udział 19 drużyn z całego świata. Partnerem Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy, a także głównym sponsorem polskiej reprezentacji w kategorii dach metalowy jest firma Röben.

Zespół złożony z dekarzy - Artura Falkowskiego i Patryka Żukowskiego, prowadzi Kamil Muszyński z podlaskiego oddziału PSD. Zawodnicy reprezentujący Polskę, mimo młodego wieku, mają już duże doświadczenie i nie mniejsze sukcesy na koncie.

Mistrzostwa Świata to kolejna nasza wspólna impreza. Mamy nadzieję, że po wcześniejszych świetnych wynikach, także teraz uda nam się znaleźć w czołówce naszej kategorii – mówi Kamil Muszyński, mentor reprezentacji Polski.

Nadchodzące mistrzostwa to drugie z kolei, w których bierzemy udział. Dwa lata temu w Rumunii zdobyliśmy brązowy medal, ulegając jedynie ekipom Francji i Estonii. Jesteśmy także Mistrzami Polski Młodych Dekarzy z lat 2014 i 2016 - dodaje Kamil Muszyński.

Dekarze podczas mistrzostw zmierzą się z trzema konkurencjami: dwiema obowiązkowymi i jedną dodatkową, w trzech kategoriach - dach stromy, płaski i metalowy. Na podstawie otrzymanych punktów za poszczególne zadania wyłaniani są zwycięzcy zawodów. 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dobry produkt to nie wszystko. Liczy się także fachowy wykonawca. W przypadku dachu jest to profesjonalny i wyedukowany dekarz, dlatego chętnie włączamy się w działania, które ukierunkowane są na podnoszenie umiejętności i szkolenie fachowców. Zależy nam, aby dekarze prezentowali jak najwyższy poziom, a ich umiejętności przekładały się na jakość pokrycia, które wykonują - mówi Agnieszka Spychała, kierownik działu marketingu firmy Röben.

Oprócz zawodów dekarskich, w programie wydarzenia znalazły się m.in. konkursy z nagrodami, spotkania z zaproszonymi gwiazdami sportu, rzeźbienie w drewnie oraz pokazy motoryzacyjne. Dodatkowo, w trakcie mistrzostw uczestnicy imprezy będą mieli także okazję do zapoznania się z produktami Röben oraz do spotkań z przedstawicielami marki na stoisku firmowym.

Firma powiązana: Roben
aktualizacja: 2016-10-25

Dodaj komentarz

Zobacz też:

OKPOL prezentuje PGC A1 - okno uchylne do dachów płaskich
OKPOL prezentuje PGC A1 - okno uchylne do dachów płaskich Z myślą o odważnych i nieszablonowych projektach powstało PGC A1 - okno, które sprosta wymaganiom architekta, oprze się zmiennej aurze, ...
CREATON Polska w nowej odsłonie: 4 linie produktowe pod jedną marką
CREATON Polska w nowej odsłonie: 4 linie produktowe pod jedną marką Firma CREATON Polska sp. z o.o. wprowadza zmiany w zakresie swojej oferty. W portfolio marki CREATON znajdą się cztery linie produktów. Obok ...
Preparat SILBRUK do impregnacji betonowej kostki brukowej
Preparat SILBRUK do impregnacji betonowej kostki brukowej SILBRUK to nowoczesny środek, który głęboko penetruje strukturę betonu i poprawia jego odporność na zabrudzenia. Wzmacnia kolor podłoża, ...
Najbardziej znane marki
Dachówki ceramiczne - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Folie dachowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze