Budujemy Dom
Stan surowy / Dachy i rynny / Aktualności

Röben na Mistrzostwach Świata Młodych Dekarzy

W dniach 26-28 października 2016 r. dekarze będą mieli swoje wielkie święto - 26 Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy. Wydarzenie należące do największych i najważniejszych w branży tym razem odbędzie się w Warszawskim Centrum Kongresowo-Targowym MT Polska.

Röben na Mistrzostwach Świata Młodych Dekarzy

Impreza realizowana jest w cyklu dwuletnim, a bezpośrednimi eliminacjami dla polskiej reprezentacji są Mistrzostwa Polski rozgrywane podczas poznańskich targów Budma. W sumie w zawodach weźmie udział 19 drużyn z całego świata. Partnerem Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy, a także głównym sponsorem polskiej reprezentacji w kategorii dach metalowy jest firma Röben.

Zespół złożony z dekarzy - Artura Falkowskiego i Patryka Żukowskiego, prowadzi Kamil Muszyński z podlaskiego oddziału PSD. Zawodnicy reprezentujący Polskę, mimo młodego wieku, mają już duże doświadczenie i nie mniejsze sukcesy na koncie.

Mistrzostwa Świata to kolejna nasza wspólna impreza. Mamy nadzieję, że po wcześniejszych świetnych wynikach, także teraz uda nam się znaleźć w czołówce naszej kategorii – mówi Kamil Muszyński, mentor reprezentacji Polski.

Nadchodzące mistrzostwa to drugie z kolei, w których bierzemy udział. Dwa lata temu w Rumunii zdobyliśmy brązowy medal, ulegając jedynie ekipom Francji i Estonii. Jesteśmy także Mistrzami Polski Młodych Dekarzy z lat 2014 i 2016 - dodaje Kamil Muszyński.

Dekarze podczas mistrzostw zmierzą się z trzema konkurencjami: dwiema obowiązkowymi i jedną dodatkową, w trzech kategoriach - dach stromy, płaski i metalowy. Na podstawie otrzymanych punktów za poszczególne zadania wyłaniani są zwycięzcy zawodów. 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dobry produkt to nie wszystko. Liczy się także fachowy wykonawca. W przypadku dachu jest to profesjonalny i wyedukowany dekarz, dlatego chętnie włączamy się w działania, które ukierunkowane są na podnoszenie umiejętności i szkolenie fachowców. Zależy nam, aby dekarze prezentowali jak najwyższy poziom, a ich umiejętności przekładały się na jakość pokrycia, które wykonują - mówi Agnieszka Spychała, kierownik działu marketingu firmy Röben.

Oprócz zawodów dekarskich, w programie wydarzenia znalazły się m.in. konkursy z nagrodami, spotkania z zaproszonymi gwiazdami sportu, rzeźbienie w drewnie oraz pokazy motoryzacyjne. Dodatkowo, w trakcie mistrzostw uczestnicy imprezy będą mieli także okazję do zapoznania się z produktami Röben oraz do spotkań z przedstawicielami marki na stoisku firmowym.

Firma powiązana: Roben
aktualizacja: 2016-10-25

Dodaj komentarz

Jak zabezpieczyć izolację dachu przed wilgocią?

Ocieplenie, żeby było skuteczne, musi być suche. Wilgoć może zaś dostać się do niego dwiema drogami - wraz z wodą opadową oraz w wyniku parowania wewnątrz budynku.

topowe produkty

Nowa Linia Dachówek Prestige Ultimetal

Prestige Ultimetal to nowa linia dachówek z pokryciem metalowym, o innowacyjnym metalowym wykończeniu i w nowych kolorach, które wydobędą piękno dachu i elewacji.
Najbardziej znane marki
Bitumiczne: gonty, papy i płyty - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Dachówki cementowe (betonowe) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Jak znaleźć rekomendowanego dekarza?
Jak znaleźć rekomendowanego dekarza? Firma Ruukki Polska stworzyła serwis www.polecanydekarz.pl, dzięki któremu dotarcie do sprawdzonego i rzetelnego wykonawcy jest bardzo proste.
Dachówka IBF SKAGEN w powłoce REFLEKTE
Dachówka IBF SKAGEN w powłoce REFLEKTE IBF SKAGEN (dachówka "podwójna S" w powłoce REFLEKTE) to dachówka o profilu "podwójna S" produkowana z barwionego w masie betonu, w skład ...
Blachodachówka modułowa TUR - nowość Blachy Pruszyński
Blachodachówka modułowa TUR - nowość Blachy Pruszyński Blachodachówka modułowa TUR to najnowsza propozycja firmy Blachy Pruszyński, dostępna w postaci jedno i dwumodułowych paneli.
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x