Budujemy Dom
Stan surowy / Dachy i rynny / Artykuły

Dachówka betonowa IBF Skagen - rozsądny wybór ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Trwałość, efektowny wygląd, rozsądna cena - to najważniejsze cechy jakimi powinna charakteryzować się dachówka. Pokrycie będzie chronić i zdobić dach przez wiele kolejnych lat, dlatego podjęta decyzja powinna być dobrze przemyślana. Dlaczego warto zaufać dachówce betonowej? Jest kilka powodów ...

Dachówka betonowa IBF Skagen - rozsądny wybór

Jakość o skandynawskim rodowodzie

Skandynawskie produkty są inspirowane naturą, ekologią i zasadą bezwarunkowej jakości. Dotyczy to także pokryć dachowych. Przykładem jest dachówka betonowa IBF Skagen.

Pokrycie charakteryzuje się uniwersalnym profilem "podwójne S". Dachówka została pokryta specjalną powłoką Reflekte. Zabezpiecza ona dachówkę przed promieniowaniem UV, zwiększa gładkość powierzchni i zapewnia efekt lśniącego połysku.

Dachówka prezentuje się bardzo efektownie a jej trwałość potwierdzona jest 30-letnią gwarancją.

Dach pokryty dachówką betonową IBF Skagen

Dachówka Skagen wyróżnia się zwiększonym indeksem SRI, co oznacza, że ma znacznie większą zdolność odbijania promieni słonecznych. Dzięki temu poddasze mniej się nagrzewa, a mieszkańcy domu mogą się cieszyć wyższym komfortem termicznym.

Dachówka Skagen jest dostępna w trzech kolorach ceglastym, antracytowym i czarnym. Barwienie w masie gwarantuje wysoką trwałość i intensywność koloru. Ponadto specjalna powłoka chroni pokrycie przed wilgocią, zabrudzeniami oraz osadami organicznymi.

Dach pokryty dachówką betonową IBF Skagen

Wysokiej jakości dachówki betonowe nie ustępują wyglądem produktom ceramicznym. Są natomiast wyraźnie tańsze. Jest to zasługa procesu produkcji - szybszego, mniej kosztownego, bardziej przyjaznego środowisku. Zgodnie ze skandynawską filozofią.

Podczas produkcji dachówki betonowej zużywane jest o 65% mniej energii niż w przypadku dachówki ceramicznej.

Dachówka betonowa IBF jest dostępna wraz z szerokim wyborem akcesoriów, dzięki czemu możliwe jest wykonanie dachu o indywidualnym charakterze, odpowiadającego oczekiwaniom inwestorów i wizji architekta.

Dachówka betonowa - rozsądny wybór

Logotyp IBF
IBF
T. Kościuszki 21, 59-700 Bolesławiec
Telefon 075 732 40 31
Faks 075 732 40 34
www.ibf.pl
ibf@ibf.pl
aktualizacja: 2017-01-30

Dodaj komentarz

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi
 

Wymiana pokrycia dachowego i orynnowania

Remont dachu wynika zwykle z potrzeby zagospodarowania poddasza lub dokonania w nim zmian, np. wstawienia okna połaciowego. Często do remontu zmuszają też usterki – zbyt duże ugięcie krokwi, nieszczelność pokrycia, uszkodzona obróbka blacharska czy kiepska termoizolacja poddasza. Przyczyn usterek może być wiele, a ich naprawa na ogół oznacza ułożenie nowego pokrycia. Nierzadko obejmuje również wymianę konstrukcji dachu.

topowe produkty

BUDMAT - masz prawo do jakości

BUDMAT, należący do czołowych producentów pokryć dachowych i systemów rynnowych w Polsce, daje najlepszy przykład dynamicznego rozwoju i systematycznej ekspansji rynkowej. Firma, budując pozycję lidera w branży budowlanej, konsekwentnie stawia na najwyższą jakość wyrobów i usług, bo tylko jakością można naprawdę konkurować na rynku.
Najbardziej znane marki
Bitumiczne: gonty, papy i płyty - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Dachówki cementowe (betonowe) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Jak znaleźć rekomendowanego dekarza?
Jak znaleźć rekomendowanego dekarza? Firma Ruukki Polska stworzyła serwis www.polecanydekarz.pl, dzięki któremu dotarcie do sprawdzonego i rzetelnego wykonawcy jest bardzo proste.
Dachówka IBF SKAGEN w powłoce REFLEKTE
Dachówka IBF SKAGEN w powłoce REFLEKTE IBF SKAGEN (dachówka "podwójna S" w powłoce REFLEKTE) to dachówka o profilu "podwójna S" produkowana z barwionego w masie betonu, w skład ...
Blachodachówka modułowa TUR - nowość Blachy Pruszyński
Blachodachówka modułowa TUR - nowość Blachy Pruszyński Blachodachówka modułowa TUR to najnowsza propozycja firmy Blachy Pruszyński, dostępna w postaci jedno i dwumodułowych paneli.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x