Budujemy Dom
Stan surowy / Dachy i rynny / Aktualności

3 nowe produkty Roto

Roto - producent okien płaszczyznowych - poszerzył swoją ofertę o 3 trzy nowe produkty. Okno uchylno-obrotowe o długości 1,80 m, moskitierę oraz system Roto do dachów płaskich.

Okno uchylno-obrotowe teraz w długości 1,80 m!Okno uchylno-obrotowe teraz w długości 1,80 m!

Cieszące się ogromnym uznaniem klientów okno uchylno-obrotowe Roto serii 84. jest od teraz dostępne w nowej długości 180 cm. Dzięki tak ogromnej wysokości ramy osiągnięto optymalną wydajność świetlną.

Do nowego wymiaru okna konstruktorzy Roto zastosowali innowacyjne rozwiązania. Okucie obwiedniowe jest ryglowane w 6 punktach i zapewnia najwyższy wymiar bezpieczeństwa i szczelności. Dzięki umiejscowionemu u góry punktowi obrotowemu okno otwiera się całkowicie na zewnątrz.

Skrzydło okna otwiera się bezstopniowo umożliwiając swobodny dostęp do okna i maksymalną przestrzeń dla głowy. Dzięki temu nic nie przeszkadza dobrej widoczności z poddasza. Zamocowana na dole wielofunkcyjna klamka do obsługi jedną ręką umożliwia wygodne korzystanie z wszystkich funkcji: otwierania, wietrzenia i ustawiania do mycia.

Bezpieczne oszklenie z termoizolacją należy do standardu: hartowane szyby AlpineStart są odporne nawet na intensywne opady gradu i zatrzymują ciepło w środku. Do okna perfekcyjnie pasują rolety zewnętrzne Roto. Regulują one nie tylko napływ światła, ale chronią też przed kaprysami pogody oraz usprawniają termoizolację. Otwarcie okna jest możliwe również przy zamkniętych roletach. Zależnie od potrzeby i wymagań okno można wyposażyć w dowolny produkt z szerokiej palety akcesoriów wewnętrznych i zewnętrznych.

Zalety:

 • punkt obrotowy na górze – maksymalna swoboda dla głowy
 • wielofunkcyjna klamka na dole do obsługi jedną ręką
 • dodatkowo zabezpieczone i uszczelnione dzięki okuciom
 • obwiedniowym ryglowanym w 6 punktach
 • samoblokujące ustawienie do mycia
 • oszczędność energii dzięki seryjnie zamontowanej termoizolacji (przy WD)

Moskitiera Roto

Moskitiera jest kolejną nowością w ofercie Roto na rok 2008. Wreszcie posiadacze okien Roto mogą cieszyć się możliwością nieograniczonego wietrzenia poddasza po upalnych dniach, bez strachu przed nocnymi atakami komarów. Podobnie jak inne produkty Roto, moskitiery charakteryzują się łatwym montażem. Dodatkowo są optymalnie dopasowane do umieszczonej na dole klamki.

Moskitiera Roto

Moskitiera zapewnia:

 • ochronę przed owadami przy otwartym oknie
 • prosty montaż bezpośrednio na ościeżnicy
 • wszystkie elementy łatwe do wyjęcia i utrzymania w czystości
 • łatwy dostęp do klamki okiennej
 • prowadnice dostępne w kolorze białym i szarym

System Roto do dachów płaskich

W końcu okna Roto mogą rozpocząć marsz na dachy płaskie we własnej skrzyni! Skonstruowana na wielokrotne życzenia profesjonalistów od dachu: skrzynia do płaskiego dachu w jakości Premium marki Roto!

Rama Roto zapewnia:

 • stabilną ramę z termoizolacją do płaskiego dachu
 • można stosować okna Roto wszelkich typów i rozmiarów
 • optymalny napływ światła
 • duży zakres tolerancji umożliwiający dopasowanie ramy do popularnych wykrojów dachowych
 • wiele możliwości zaciemniania/ochrony przed słońcem
 • dobre możliwości wietrzenia
 • zakres zastosowania: 0°-30°
System Roto do dachów płaskich

 

Firma powiązana: Roto Okna Dachowe
aktualizacja: 2013-02-22

Dodaj komentarz

Papa na dachu

Bitumiczne pokrycia dachowe to już nie tylko doskonale znana czarna papa, ale również gonty i płyty faliste. Pokrycia te wyróżniają się nie tylko niską ceną, ale też łatwością układania i konserwacji, bardzo małym ciężarem oraz wszechstronnością zastosowań.
topowe produkty

Finnera® - blachodachówka idealna na każdy dach

Innowacyjny model stalowego pokrycia dachowego Finnera sprawi, że każdy dach będzie nie tylko piękny, lecz także wyjątkowo trwały i praktyczny. Nowatorskie wyprofilowanie przedniej krawędzi arkusza umożliwia uzyskanie zadziwiająco gładkiej powierzchni dachu bez widocznych połączeń.
Najbardziej znane marki
Bitumiczne: gonty, papy i płyty - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Dachówki cementowe (betonowe) - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Jak znaleźć rekomendowanego dekarza?
Jak znaleźć rekomendowanego dekarza? Firma Ruukki Polska stworzyła serwis www.polecanydekarz.pl, dzięki któremu dotarcie do sprawdzonego i rzetelnego wykonawcy jest bardzo proste.
Dachówka IBF SKAGEN w powłoce REFLEKTE
Dachówka IBF SKAGEN w powłoce REFLEKTE IBF SKAGEN (dachówka "podwójna S" w powłoce REFLEKTE) to dachówka o profilu "podwójna S" produkowana z barwionego w masie betonu, w skład ...
Blachodachówka modułowa TUR - nowość Blachy Pruszyński
Blachodachówka modułowa TUR - nowość Blachy Pruszyński Blachodachówka modułowa TUR to najnowsza propozycja firmy Blachy Pruszyński, dostępna w postaci jedno i dwumodułowych paneli.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x