Budujemy Dom
Instalacje / Dom bezpieczny i inteligentny / Topowe produkty

CLASSE 300X13E: wideodomofon SMART ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Nowością w ofercie firmy Legrand jest CLASSE 300X13E - innowacyjny aparat do stosowania w 2-przewodowym systemie wideodomofonowym Bticino. Zintegrowana technologia Wi-Fi umożliwia nawiązanie łączności pomiędzy wideodomofonem i smartfonem, a dzięki dedykowanej aplikacji można w intuicyjny sposób obsługiwać funkcje wideodomofonowe ze smartfona (z systemem Android lub iOS).

CLASSE 300X13E: wideodomofon SMART

Wideodomofon CLASSE 300X13E - instalacja

Zasady instalacji CLASSE 300X13E są takie same jak dla "standardowego" wideodomofonu 2-przewodowego BTicino. Dzięki zintegrowanej technologii Wi-Fi, korzystanie z dodatkowych funkcji nie wymaga dodatkowych prac.

CLASSE 300X13E: wideodomofon SMART

Wideodomofony Classe 300X13E mogą być montowane na ścianie za pomocą dostarczonego uchwytu lub na podstawce biurkowej . Dostępne są dwa wykończenia kolorystyczne: jasne oraz ciemne.

CLASSE 300X13E: wideodomofon SMART

Menu na 7-calowym ekranie dotykowym otwiera przed użytkownikiem możliwość korzystania z dodatkowych funkcjonalności. Do obsługi głównych funkcji służą dotykowe "przyciski" z sygnalizacją, zlokalizowane w wydzielonej strefie, z wypukłymi liniami prowadzącymi. Pod ekranem znajdują się dodatkowe diody sygnalizacyjne łączności wi-fi, wiadomości i wyłączenia sygnału wywołania. Poza tym monitor CLASSE 300X13E pozwala no komunikację interkomową pomiędzy monitorem a smartfonem.

Aplikacja Door Entry - dla użytkownika końcowego

Door Entry jest darmową aplikacją dla smartfonów z systemem Android lub iOS, dostępną do pobrania z Google Play lub App Store.

Aplikacja Door Entry - dla użytkownika końcowego

Konfiguracja monitora z aplikacją jest prosta i intuicyjna – po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacja krok po kroku informuje o kolejnych krokach niezbędnych, aby sparować telefon z monitorem. Współdziałanie aplikacji oraz monitora może odbywać się lokalnie oraz zdalnie. Do lokalnego połączenia wymagany jest jedynie router z komunikacją bezprzewodową Wi-Fi. Do połączeń zdalnych wymagany jest router podłączony do sieci Internet.

Za pomocą aplikacji możliwy jest kontakt z bliskimi w domu i bezpośrednie przekazanie informacji. Oprócz rozmowy dwukierunkowej wideo domofon pozwala na otwieranie bramy wjazdowej, załączanie oświetlenia zewnętrznego, uruchamianie podlewania ogrodu i wiele więcej.

CLASSE 300X13E: wideodomofon SMART

CLASSE 300X13E: wideodomofon SMART

Nowością jest również gotowy zestaw 2-przewodowy dla domu 1-rodzinnego z wideodomofonem Classe 300X13E. W zestawie znajdują się panel zewnętrzny Linia 3000 z kamerą szerokokątną oraz czytnikiem breloków, zasilacz z adapterem wideo, komplet breloków i akcesoriów montażowych . Zestaw może być łatwy sposób rozbudowany do wersji 2-rodzinnej.

CLASSE 300X13E: wideodomofon SMART

Legrand Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 50
02-672 Warszawa
801 133 084 (Infolinia)
info@legrand.com.pl
www.legrand.pl
www.legrandwdomu.pl
aktualizacja: 2017-05-18
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x