Budujemy Dom
Instalacje / Dom bezpieczny i inteligentny / Aktualności

Alarm na komórkę

Alarm z powiadomieniem marki ELBRO to propozycja zabezpieczenia każdego pomieszczenia, w którym jest dostęp do linii telefonicznej. Alarm podłącza się do telefonu stacjonarnego. Każde wykrycie ruchu powoduje wybranie zakodowanego numeru telefonu (stacjonarnego lub komórkowego) i powiadomi nas o włamaniu.

Alarm z powiadomieniem marki ELBRO to propozycja zabezpieczenia każdego pomieszczenia, w którym jest dostęp do linii telefonicznej. Alarm podłącza się do telefonu stacjonarnego.

W chwili, gdy wychodzimy z mieszkania, firmy, sklepu itp. należy uzbroić alarm przyciskając klawisz "0"; usłyszymy potwierdzenie w postaci krótkiego sygnału dźwiękowego. Od tej pory mamy 30 sekund na opuszczenie pomieszczenia. Każde wykrycie ruchu po upływie tego czasu spowoduje, że alarm wybierze zakodowany numer telefonu (stacjonarny lub komórkowy) i powiadomi nas o włamaniu. Następnie ze zwłoką 20-sekundową włączy syrenę alarmową. Mogą być zaprogramowane trzy numery telefonów. Alarm najpierw wybiera pierwszy z zakodowanych numerów, a dopiero później włącza syrenę o natężeniu 125 db.

Na rozbrojenie alarmu poprzez wybranie czterocyfrowego hasła użytkownik ma 10 sekund.

Alarm można skonfigurować jako alarm bezgłośny, czyli bez aktywnej syreny. Wtedy intruz nie będzie wiedział, że został wykryty.

Sugerowana cena 175zł brutto (143,44zł netto).


aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Nowy system wideodomofonowy ABB Welcome Basic
Nowy system wideodomofonowy ABB Welcome Basic System wideodomofonowy ABB Welcome Basic to multifunkcjonalność dla domów jednorodzinnych i całych osiedli. Urządzenia Welcome Basic łączą ...
Inteligentny dom EXTA LIFE firmy ZAMEL już w sprzedaży
Inteligentny dom EXTA LIFE firmy ZAMEL już w sprzedaży Firma ZAMEL rozpoczęła sprzedaż nowej grupy produktów - Inteligentnego Domu EXTA LIFE. EXTA LIFE jest rozwiązaniem komfortowym, w pełni ...
NETGEAR oferuje niezarządzalne przełączniki typu Ethernet
NETGEAR oferuje niezarządzalne przełączniki typu Ethernet Firma NETGEAR oferuje pełen zakres niezawodnych przełączników niezarządzalnych Plug-and-Play, zarówno do użytku domowego, jak i do małych ...
topowe produkty

Czujniki tlenku węgla i gazu - w trosce o bezpieczeństwo domowników

Tlenek węgla jest bezwonnym i bezbarwnym gazem powstającym w procesie spalania węgla, gazu, drewna, paliw płynnych itp. Ten silnie toksyczny gaz towarzyszący pracy praktycznie wszystkich domowych urządzeń grzewczych rokrocznie jest przyczyną wielu tragicznych wypadków, dlatego warto wyposażyć dom w skuteczny system sygnalizacji obecności tlenku węgla w powietrzu.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze