Budujemy Dom
Instalacje / Dom bezpieczny i inteligentny / Aktualności

Alarm na komórkę

Alarm z powiadomieniem marki ELBRO to propozycja zabezpieczenia każdego pomieszczenia, w którym jest dostęp do linii telefonicznej. Alarm podłącza się do telefonu stacjonarnego. Każde wykrycie ruchu powoduje wybranie zakodowanego numeru telefonu (stacjonarnego lub komórkowego) i powiadomi nas o włamaniu.

Alarm z powiadomieniem marki ELBRO to propozycja zabezpieczenia każdego pomieszczenia, w którym jest dostęp do linii telefonicznej. Alarm podłącza się do telefonu stacjonarnego.

W chwili, gdy wychodzimy z mieszkania, firmy, sklepu itp. należy uzbroić alarm przyciskając klawisz "0"; usłyszymy potwierdzenie w postaci krótkiego sygnału dźwiękowego. Od tej pory mamy 30 sekund na opuszczenie pomieszczenia. Każde wykrycie ruchu po upływie tego czasu spowoduje, że alarm wybierze zakodowany numer telefonu (stacjonarny lub komórkowy) i powiadomi nas o włamaniu. Następnie ze zwłoką 20-sekundową włączy syrenę alarmową. Mogą być zaprogramowane trzy numery telefonów. Alarm najpierw wybiera pierwszy z zakodowanych numerów, a dopiero później włącza syrenę o natężeniu 125 db.

Na rozbrojenie alarmu poprzez wybranie czterocyfrowego hasła użytkownik ma 10 sekund.

Alarm można skonfigurować jako alarm bezgłośny, czyli bez aktywnej syreny. Wtedy intruz nie będzie wiedział, że został wykryty.

Sugerowana cena 175zł brutto (143,44zł netto).


aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

topowe produkty

Zarządzanie ogrzewaniem przez Danfoss Link

Danfoss Link to inteligentny system sterowania ogrzewaniem w całym obiekcie. Bezprzewodowo reguluje ogrzewanie w całym domu z jednego miejsca, z panelu centralnego. System steruje zarówno ogrzewaniem grzejnikowym z termostatami living connect®, jak i elektrycznym lub wodnym ogrzewaniem podłogowym.
Router Orbi - Internet w całym domu
Router Orbi - Internet w całym domu Orbi to trójzakresowy system WiFi, który zapewnia Internet z maksymalną prędkością, niezależnie od liczby podłączonych urządzeń.
Modułowe łączniki i osprzęt marki Livolo Electric
Modułowe łączniki i osprzęt marki Livolo Electric W nowoczesnych instalacjach oświetleniowych coraz większe znaczenie mają funkcjonalność i estetyka wykonania. Modułowa budowa łączników ...
Jak zabezpieczyć dom przed pożarem?
Jak zabezpieczyć dom przed pożarem? Przed zimnem najlepiej skryć się w domowym zaciszu. Sezon zimowy to czas, gdy urządzenia grzewcze pracują na pełnych obrotach.  To także ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x