Budujemy Dom
Przed budową / Domy pasywne / Aktualności

Jesienno-zimowe wydanie katalogu "Domy Rodzinne" - już w sprzedaży!

Nadeszła jesień, a z nią kolejne wydanie katalogu „Domy Rodzinne" Pracowni Projektowej ARCHIPELAG wraz z ofertą domów jednorodzinnych. Pracownia przedstawia kolekcję 200 projektów, z których znakomita większość to cieszące się niesłabnącym uznaniem inwestorów i profesjonalistów propozycje, a 10 to koncepcje premierowe, które, mamy nadzieję, również uzyskają status wysoko cenionych.

Jesienno-zimowe wydanie katalogu "Domy Rodzinn" - już w sprzedaży!Wszystkie oferowane przez Pracownię projekty spełniają aktualne wymagania dotyczące energooszczędności, wybrane zaś oferowane są w wersjach wysoko energooszczędnych. Przy każdym projekcie widnieją parametry cieplne budynków świadczące o ich energooszczędności (Ep i Ek) oraz suwak, będący formą graficznej prezentacji zapotrzebowania budynku na energię pierwotną (Ep).

Symbolem Domów klasy A zostało opatrzonych 20 domów ze specjalnej kolekcji przygotowanej przez ARCHIPELAG, których koncepcje architektoniczne wzbogacono o nowe rozwiązania technologiczne oraz systemowe, polepszające parametry cieplne budynków.

Wyróżniającą ikonkę posiadają także projekty, które spełniają warunki pozwalające na uzyskanie preferencyjnego kredytu mieszkaniowego z dopłatą rządową „RODZINA SWOIM" - to domy, których powierzchnia użytkowa nie przekracza 140 m2. W katalogu nie zabrakło propozycji z autorskiej kolekcji DOMÓW XXI - komfortowych, nowoczesnych i energooszczędnych oraz domów dla odważnych. Wyróżniliśmy też w ramach osobnej prezentacji projekty najchętniej wybierane przez naszych klientów, oraz dostępne wersje projektów z aktualnego wydania.  

Kolejną jesienną nowością jest dodawanie przez naszą Pracownię do projektów domów materiałów pomocniczych obejmujących: podstawowe obliczenia konstrukcyjne, zestawienie elementów więźby dachowej, zestawienie materiałów, propozycję inteligentnej instalacji pozwalającej na zarządzanie budynkiem, schemat instalacji pompy ciepła dopasowanej do powierzchni domu, projekt systemu solarnego do podgrzewania wody użytkowej, wentylacji mechanicznej z rekuperacją i ogrzewania kominkowego oraz charakterystykę energetyczną do projektu i koncepcję zagospodarowania działki.DVD dołączane do wydania katalogu "Domy Rodzinne"

Pojawiły się także dodatkowe opcje produktów możliwych do zakupienia wraz z projektem: kosztorys, projekt ogrodu, kolorowanka oraz świadectwo charakterystyki energetycznej dla gotowego budynku.

ARCHIPELAG przedstawia nie tylko projekty domów, ale także szereg porad i informacji związanych z budowaniem. Do bieżącego wydania dołączamy również płytę DVD-ROM, a na niej prezentacje projektów z opcją "wizualizacji domu marzeń", czyli możliwością indywidualnego doboru kolorystyki elewacji, stolarki okiennej i drzwiowej, dachu i elementów wykończeniowych.

Katalog dostępny w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju.

 

aktualizacja: 2009-10-12

Dodaj komentarz

Konferencja EuroPOWER - podsumowanie
Konferencja EuroPOWER - podsumowanie Rozwój rynku energii w Polsce obejmuje wiele segmentów. Kluczowym jest zapewnienie oraz stałe podnoszenie poziomu bezpieczeństwa energetycznego. ...
Polska Nagroda Innowacyjności 2015 dla Lipińscy Domy
Polska Nagroda Innowacyjności 2015 dla Lipińscy Domy Podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbył się w dniach 6-7 listopada 2015 r. w Łodzi, firma Lipińscy Domy Biuro Projektowe ...
Mitsubishi Electric przybliża założenia Dyrektywy ErP
Mitsubishi Electric przybliża założenia Dyrektywy ErP 26 września 2015 roku w całej Unii Europejskiej zaczęło obowiązywać nowe rozporządzenie Dyrektywy ErP, które dopuszcza wprowadzania na ...

Czy opłaca się budować domy energooszczędne?

Opłaca się z wielu powodów.  Przede wszystkim należy pamiętać, że obowiązujące w Polsce wymagania w zakresie ochrony cieplnej budynków są bardzo małe w porównaniu do innych krajów o podobnym klimacie.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x