Budujemy Dom
Przed budową / Domy pasywne / Aktualności

Premiera czasopisma - Projekty Domów Nowoczesnych

Na rynku wydawniczym jest już dostępny pierwszy numer nowego czasopisma poświęconego w całości domom nowoczesnym, autorstwa Biura Projektów ARCHON+.

Premiera czasopisma - Projekty Domów Nowoczesnych"Projekty Domów Nowoczesnych" to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie Klientów poszukujących domów o atrakcyjnej stylistyce i nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni mieszkalnej. Dla Klientów, którym z różnych względów, nie podoba się tradycyjna stylistyka budynku, przygotowaliśmy 34 wyjątkowe projekty domów nowoczesnych.

Charakteryzują się one prostą bryłą, wyszukanym detalem i bardzo przemyślanym układem funkcjonalnym– mówi arch. Monika Lisowska – Łętocha z Biura Projektów ARCHON+.

Klienci coraz częściej poszukują domów o stonowanej kolorystyce, z dużymi przeszkleniami, z elementami elewacji wykonanymi z naturalnych materiałów takich jak kamień czy drewno – dodaje arch. Monika Lisowska-Łętocha. Do większości projektów przygotowaliśmy również wizualizacje wnętrz, aby nasi Klienci mogli wybierać projekty również "od środka".

W premierowym wydaniu "Projektów Domów Nowoczesnych" zachęcamy Państwa do zapoznania się z cyklem artykułów promujących nowoczesne rozwiązania zwiększające energooszczędność i komfort w domu jednorodzinnym.

Szczególnej Państwa uwadze polecamy innowacyjne dodatki do projektów takie jak: wentylacja mechaniczna z rekuperacją (odzyskiem ciepła), solary, czy też pompy ciepła - jako propozycja alternatywnego ogrzewania domu.

Przedstawiamy również zalety montażu dodatkowych instalacji, szczegółowo opisanych w Pakiecie Komfort+, takich jak: sauna czy domowa siłownia, kino domowe, lub odkurzacz centralny. Coraz częściej Klienci zainteresowani budową domów nowoczesnych wybierają bardzo zaawansowane systemy "domu inteligentnego", pozwalające na zdalne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, roletami oraz innymi urządzeniami elektrycznymi montowanymi w domu – podkreśla arch. Monika Lisowska-Łętocha.

Zachęcamy również do lektury porad architekta, zawierających niezbędne informacje jak wybrać projekt, uzyskać pozwolenie na budowę czy bezproblemowo przejść cały proces inwestycyjny.

"Projekty Domów Nowoczesnych" zawierają również propozycje dla inwestorów planujących zaprojektować ogród wokół własnego domu. Pakiet Piękny Ogród, opisany szczegółowo na stronach redakcyjnych, przybliży Państwu etapy tworzenia ogrodu począwszy od przygotowania projektu, a skończywszy na realizacji systemu automatycznego nawadniania.

 

aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Czy opłaca się budować domy energooszczędne?

Opłaca się z wielu powodów.  Przede wszystkim należy pamiętać, że obowiązujące w Polsce wymagania w zakresie ochrony cieplnej budynków są bardzo małe w porównaniu do innych krajów o podobnym klimacie.
Konferencja EuroPOWER - podsumowanie
Konferencja EuroPOWER - podsumowanie Rozwój rynku energii w Polsce obejmuje wiele segmentów. Kluczowym jest zapewnienie oraz stałe podnoszenie poziomu bezpieczeństwa energetycznego. ...
Polska Nagroda Innowacyjności 2015 dla Lipińscy Domy
Polska Nagroda Innowacyjności 2015 dla Lipińscy Domy Podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbył się w dniach 6-7 listopada 2015 r. w Łodzi, firma Lipińscy Domy Biuro Projektowe ...
Mitsubishi Electric przybliża założenia Dyrektywy ErP
Mitsubishi Electric przybliża założenia Dyrektywy ErP 26 września 2015 roku w całej Unii Europejskiej zaczęło obowiązywać nowe rozporządzenie Dyrektywy ErP, które dopuszcza wprowadzania na ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x