Budujemy Dom
Przed budową / Domy pasywne / Aktualności

Kochaj i tańcz... ze styropianem w kropki

Termo Organika, producent styropianu w kropki jest jednym ze sponsorów filmu, jakiego w polskiej kinematografii jeszcze nie było. Muzyka, rytm, taniec, pasja i eksplozja energii na dużym ekranie. Produkcję obejrzało 393 803 widzów w pierwszy weekend projekcji. Jest to najlepszy wynik polskiego filmu od 10 lat.

„Kochaj i Tańcz” to pierwszy polski film przepełniony muzyką od czasu pamiętnej „Przygody na Mariensztacie” zrealizowanej ponad pół wieku temu. Film odnotował rekordowy wynik otwarcia.

W rolach głównych występują gwiazdy m.in. Mateusz Damięcki, Katarzyna Figura, Rafał Królikowski, Krzysztof Globisz oraz najwybitniejsi tancerze, a wśród nich m.in. ulubieńcy widzów programu „You Can Dance”. W takim doborowym towarzystwie i w tak wyjątkowym filmie wystąpił również Styropian w kropki.

Kochaj i tańcz... ze styropianem w kropki

„Kochaj i Tańcz” jest ciekawym i nietuzinkowym wydarzeniem na polskim rynku filmowym. Produkcja jest innowacyjna, realizowana przez doskonałą ekipę filmowców i przeznaczona dla całej rodziny. Nasza firma także kojarzona jest z innowacyjnością i jakością, dlatego postanowiliśmy pomóc przy realizacji filmu. – mówi Dariusz Stachura, prezes zarządu Termo Organiki.

„Kochaj i tańcz” to historia miłości, która zwyciężyła wszystkie przeciwności losu i historia tańca, który ma w sobie siłę, żeby odkrywać prawdę noszoną w sercach bohaterów. - Bruce Parramore, reżyser

„Kochaj i tańcz” to film o szukaniu szczęścia i spełnianiu marzeń. O sięganiu po to, co niemożliwe. O decydowaniu, co naprawdę jest ważne. O ponoszeniu konsekwencji swoich życiowych wyborów. O miłości, przed którą nie można uciekać. - Aneta Hickinbotham, producent

To opowieść o tym, że nie da się przejść przez życie kierując się tylko rozumem. Taniec pozwala naszym bohaterom zrozumieć czego tak naprawdę pragną. - Jarek Staniek, choreograf

O filmie

Młoda dziennikarka Hania (Iza Miko) ma oddanego narzeczonego (Wojciech Mecwaldowski), który daje jej poczucie bezpieczeństwa, kochającą matkę (Katarzyna Figura) i zaplanowany w kalendarzu najbliższy rok. Perfekcyjny plan na życie rujnuje pierwsze dziennikarskie zlecenie. Dzięki realizacji reportażu z przygotowań do konkursu tańca „European Dance Show” poznaje młodego buntownika, fanatyka street dance – Wojtka (Mateusz Damięcki). Dzięki niemu dowie się, że w życiu zawsze trzeba iść za głosem serca.

Dzięki tańcowi Hania odkryje, że drzemie w niej zdecydowana, silna i energiczna kobieta, która potrafi oderwać się od ziemi i pokazać, na co naprawdę ją stać. Zrozumie, że warto mieć odwagę, żeby sięgać po swoje marzenia.

Co będzie dla niej ważniejsze? Poczucie bezpieczeństwa, czy namiętność? Hania pozna nie tylko „nową siebie”, ale dowie się również, jakim człowiekiem jest jej ojciec, charyzmatyczny tancerz, którzy przygotowuje uczestników konkursu. Choć kiedyś musiał opuścić jej matkę, wrócił do Polski, by spłacić dług wobec własnej córki. Czy uda mu się naprawić błędy sprzed lat? Czy przekona Wojtka, że taniec nigdy nie da mu pełni szczęścia bez miłości?

Taniec, który jest głównym bohaterem tej historii, odmieni losy wszystkich bohaterów. Zmusi ich do zadania sobie pytań dotyczących najważniejszych rzeczy w życiu: przyjaźni, miłości i przebaczenia. Energia płynąca z tańca okaże się mieć moc wyzwalającą z ograniczeń, które niesie ze sobą współczesny świat.


Firma powiązana: Termo Organika
aktualizacja: 2009-04-02

Dodaj komentarz

Energooszczędność a jakość wykonawstwa

Wiele domów jednorodzinnych budowanych w Polsce tylko teoretycznie spełnia założenia projektowe dotyczące izolacyjności termicznej a tym samym energooszczędności. Końcowy rezultat najczęściej jest niezadowalający, a główną przyczyną są mostki termiczne. Należy zdawać sobie sprawę, że przy odrobinie wiedzy oraz dużej dozie staranności są bardzo łatwe do wyeliminowania.
Konferencja EuroPOWER - podsumowanie
Konferencja EuroPOWER - podsumowanie Rozwój rynku energii w Polsce obejmuje wiele segmentów. Kluczowym jest zapewnienie oraz stałe podnoszenie poziomu bezpieczeństwa energetycznego. ...
Polska Nagroda Innowacyjności 2015 dla Lipińscy Domy
Polska Nagroda Innowacyjności 2015 dla Lipińscy Domy Podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbył się w dniach 6-7 listopada 2015 r. w Łodzi, firma Lipińscy Domy Biuro Projektowe ...
Mitsubishi Electric przybliża założenia Dyrektywy ErP
Mitsubishi Electric przybliża założenia Dyrektywy ErP 26 września 2015 roku w całej Unii Europejskiej zaczęło obowiązywać nowe rozporządzenie Dyrektywy ErP, które dopuszcza wprowadzania na ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x