Budujemy Dom
Przed budową / Domy pasywne / Aktualności

Najnowszy katalog ARCHON+

Czerwcowe wydanie Katalogu "Domy Które Kochacie" Archon+ przygotował specjalnie z myślą o Inwestorach planujących budowę domu na kredyt z dopłatą. Rządowy program "Rodzina na Swoim" cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością.

Najnowszy katalog ARCHON+ W maju udzielono 2858 kredytów na łączną kwotę 511,8 mln zł, co stanowi ponad czterokrotny wzrost w porównaniu z danymi publikowanymi na początku 2009 roku. Program ten powstał w celu wsparcia rodzin w pozyskaniu własnego domu lub mieszkania. Gwarantowana przez Skarb Państwa pomoc pozwala na obniżenie raty kapitałowo - odsetkowej nawet o kilkadziesiąt procent przez okres 8 lat.

A w katalogu

Bogata oferta projektowa. Na łamach najnowszego Katalogu „Domy Które Kochacie” prezentujemy 150 wyjątkowych projektów kwalifikujących się do rządowego programu „Rodzina na Swoim” wśród, których są aż 34 nowości. Pełna oferta naszego biura zawiera ponad 600 projektów w tym prawie 400 to Domy z Dopłatą kwalifikujące się do rządowego programu.

Wszystkich Państwa zainteresowanych uzyskaniem obszernej wiedzy na temat możliwości otrzymania kredytu z dopłatą zapraszamy do przeczytania artykułu, który przybliży Państwu założenia rządowego programu. Zachęcamy także do lektury artykułów, w których opisaliśmy atrakcyjne dodatki do naszych projektów tj. Projekt Wentylacji Mechanicznej i Ogrzewania Kominkowego, Projekt Instalacji Solarnej, Projekt Instalacji Teletechnicznych oraz Pakiety Komfort oraz Piękny Ogród. Zostały one przygotowane z myślą o zwiększeniu energooszczędności i komfortu użytkowania Państwa przyszłego domu. Jak zawsze w naszym katalogu znajdziecie Państwo szereg cennych porad architektów.  

Najnowszą propozycją ARCHON+ opracowaną dla tych z Państwa, którzy kompleksowo myślą o budowie domu funkcjonalnego, bezpiecznego oraz przyjaznego mieszkańcom jest Projekt Instalacji  INTELIGENTNY DOM – warto przeczytać!

Wybór projektu i budowa domu to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Mamy nadzieję, że właśnie wśród zaproponowanych przez nasze biuro projektów domów znajdą Państwo ten najbardziej odpowiedni dla siebie i swoich bliskich, a dodatkowo wiedza, którą zawarliśmy w najnowszym katalogu pozwoli Państwu podjąć tą decyzję jeszcze bardziej świadomie
- dodaje Iwona Rozwadowska, Specjalista ds. PR w ARCHON+

 

aktualizacja: 2009-06-22

Dodaj komentarz

Czy opłaca się budować domy energooszczędne?

Opłaca się z wielu powodów.  Przede wszystkim należy pamiętać, że obowiązujące w Polsce wymagania w zakresie ochrony cieplnej budynków są bardzo małe w porównaniu do innych krajów o podobnym klimacie.
Konferencja EuroPOWER - podsumowanie
Konferencja EuroPOWER - podsumowanie Rozwój rynku energii w Polsce obejmuje wiele segmentów. Kluczowym jest zapewnienie oraz stałe podnoszenie poziomu bezpieczeństwa energetycznego. ...
Polska Nagroda Innowacyjności 2015 dla Lipińscy Domy
Polska Nagroda Innowacyjności 2015 dla Lipińscy Domy Podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbył się w dniach 6-7 listopada 2015 r. w Łodzi, firma Lipińscy Domy Biuro Projektowe ...
Mitsubishi Electric przybliża założenia Dyrektywy ErP
Mitsubishi Electric przybliża założenia Dyrektywy ErP 26 września 2015 roku w całej Unii Europejskiej zaczęło obowiązywać nowe rozporządzenie Dyrektywy ErP, które dopuszcza wprowadzania na ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x