Budujemy Dom
Domy gotowe / Domy pod klucz / Aktualności

Dom energooszczędny z pompą ciepła

Naszych inwestorów, rozważających zastosowanie pompy ciepła, od podjęcia decyzji "na tak" powstrzymują najczęściej dwie obawy. Pierwsza, to przekonanie, że inwestycja jest bardzo droga. Druga obawa dotyczy braku możliwości kontroli rozwiązań proponowanych przez firmę. Te i inne obawy pomoże Ci rozwiać lektura tej książki, powstałej na podstawie cyklu artykułów publikowanych w miesięczniku Budujemy Dom.

Dom energooszczędny z pompą ciepłaNaszych inwestorów, rozważających zastosowanie pompy ciepła, od podjęcia decyzji "na tak" powstrzymują najczęściej dwie obawy.

Pierwsza, to pokutujące ciągle przekonanie, że inwestycja jest bardzo droga i pochłonie od 70 do 100 tys. zł. Rzeczywiste koszty są dwa razy niższe.

Druga obawa dotyczy braku możliwości kontroli rozwiązań proponowanych przez firmę, bo to wiedza dla inwestora tajemna i pozostaje mu zdać się na uczciwość i solidność firmy.

Te i inne obawy pomoże Ci rozwiać lektura tej książki, powstałej na podstawie cyklu artykułów publikowanych w miesięczniku Budujemy Dom.

Książka w sposób zrozumiały dla każdego prezentuje wiedzę kompletną, praktyczną bez nadmiernych uproszczeń.

Cena 15 zł 

Książka do kupienia w Wydawnictwie AVT-Korporacja

022 257 84 22
e-mail:

aktualizacja: 2008-01-18

Dodaj komentarz

Koszty domu murowanego i szkieletowego

Porównanie kosztów budowy domu w technologii szkieletowej z konstrukcjami murowanymi wymaga przede wszystkim precyzyjnego określenia stopnia wykończenia poszczególnych ścian.
Najbardziej znane marki
Domy gotowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x