Budujemy Dom
Domy gotowe / Domy pod klucz / Aktualności

Nowy katalog projektów Archipelagu

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG już po raz drugi prezentuje aż 450 najpiękniejszych projektów posiadających indywidualne rekomendacje ekspertów, architektów, oraz dziennikarzy z czasopism związanych z branżą budowlaną i wnętrzarską.

ARCHIPELAG prezentuje aż 450 najpiękniejszych projektówARCHIPELAG od jedenastu lat projektuje domy jednorodzinne. Wydając zbiorczą edycję z naszymi projektami, chcemy pokazać Państwu, jak wiele się zmieniło w ciągu ostatnich lat w budownictwie jednorodzinnym, jak wiele pięknych projektów powstaje.

Nasza oferta to blisko 800 projektów gotowych, według których wybudowano kilkadziesiąt tysięcy domów w całej Polsce. Projekty Pracowni znane są także na rynkach zagranicznych (m.in. na Litwie, Łotwie, Białorusi, w Czechach, Niemczech i w Szwecji)
– powiedziała Marta Wawryszyn z Działu Marketingu ARCHIPELAG.

Każdy inwestor ma możliwość skorzystania z dodatkowej propozycji – Klubu Archipelagu, który umożliwia budującym wymianę doświadczeń i informacji.

W katalogu znajduje się również zapowiedź nowoczesnej kolekcji Archipelagu –  DOMY XXI. „Lumina house”, którego pomysłodawcy i twórcy: Artur Wójciak – prezes Grupy Archipelag i Henrik Norlander Smith z Veluxa,  postawili sobie za zadanie stworzenie domu jednorodzinnego na miarę wymagań i potrzeb współczesnego człowieka. Modelowy budynek będzie można obejrzeć już niedługo we Wrocławiu, jego budowa zaczyna się latem.

Cena katalogu: 19,90 zł

 

aktualizacja: 2008-06-04

Dodaj komentarz

Koszty domu murowanego i szkieletowego

Porównanie kosztów budowy domu w technologii szkieletowej z konstrukcjami murowanymi wymaga przede wszystkim precyzyjnego określenia stopnia wykończenia poszczególnych ścian.
Najbardziej znane marki
Domy gotowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x