Budujemy Dom
Domy gotowe / Domy pod klucz / Aktualności

Wrześniowe Domy w stylu

Potencjalni inwestorzy, stojący przed trudnym wyborem projektu domu znajdą coś dla siebie w najnowszym, wrześniowym wydaniu katalogu "Domy w stylu".

Wrześniowe Domy w styluW katalogu prezentowane są projekty domów małych i energooszczędnych autorstwa MTM STYL i M&L Lipińscy. W tej kolekcji zastosowano szereg rozwiązań umożliwiających właściwą izolację termiczną budynku, efektywne gospodarowanie energią, a co za tym idzie poprawę klasy energetycznej budynku. To wszystko z myślą o inwestorach, którzy na etapie wyboru projektu myślą o poszanowaniu energii oraz o dużo niższych kosztach utrzymania takiego domu w przyszłości.

Do katalogu dołączone są dwie płyty DVD zawierające w sumie 930 projektów, między innymi: domy jednorodzinne, domy 2-rodzinne, domy w zabudowie bliźniaczej, domy nowoczesne, domy drewniane, domy rekreacyjne, pensjonaty, domy wielomieszkaniowe, budynki użyteczności publicznej i garaże. Te propozycje projektowe, dzięki zróżnicowanej stylistyce, funkcjonalności, względom estetycznym i zastosowanym rozwiązaniom technicznym mogą zadowolić nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Na łamach katalogu zaprezentowano też ogólne zasady nowego konkursu: „Projekty, które inspirują”. Na wszystkich, którzy wypełnią ankietą konkursową opublikowaną w katalogu i ułożą hasło promujące domy zaprojektowane przez Organizatora konkursu – pracownię projektową MTM STYL czekają nagrody gwarantowane.

Katalog dostępny w punktach sprzedaży prasy od września 2008 na terenie całego kraju w cenie 4,90.

 

Firma powiązana: MTM STYL
aktualizacja: 2008-09-04

Dodaj komentarz

Jak sprawdzić wiarygodność dewelopera?

Odpowiedź eksperta: Największe ryzyko ponoszą Państwo do  chwili przeniesienia własności nieruchomości  na Państwa rzecz. 

Najbardziej znane marki
Domy gotowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x