Budujemy Dom
Domy gotowe / Domy pod klucz / Aktualności

Finał konkursu MTM Styl

11 września 2008 r. uroczyste przekazanie nagrody głównej zakończyło loterię „WYBIERZ PROJEKT I WYGRAJ SAMOCHÓD” zorganizowaną przez pracownię MTM STYL – zajmującą się projektowaniem i sprzedażą gotowych projektów domów.

Inwestorzy indywidualni, którzy w terminie od 01.06.2007 do 15.07.2008 kupili dowolny projekt prezentowany w katalogu „Domy w stylu” mieli szansę na wygranie atrakcyjnych nagród o łącznej wartości 120 000 zł.

W sześciu losowaniach etapowych rozdano nagrody rzeczowe, każda o wartości 10 000 zł w postaci urządzeń AGD, RTV oraz artykułów wyposażenia i wystroju wnętrz.

Nagrodę główną finałową w postaci samochodu osobowego marki Ford FOCUS o wartości 60 000 zł otrzymał Pan Wojciech Włodkowski z miejscowości Wierzbowo koło Grajewa, który z bogatej kolekcji projektowej MTM STYL wybrał projekt .

Forda FOCUS o wartości 60 000 zł otrzymał Pan Wojciech Włodkowski

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji inwestycji - powiedziała Magdalena Wróblewska z pracowni MTM STYL - zapraszamy też do udziału w kolejnym konkursie na najciekawsze hasło reklamowe – „Projekty, które inspirują”. Szczegóły konkursu wraz z regulaminem znajdują się na stronie .

 

Firma powiązana: MTM STYL
aktualizacja: 2008-09-15

Dodaj komentarz

Jak sprawdzić wiarygodność dewelopera?

Odpowiedź eksperta: Największe ryzyko ponoszą Państwo do  chwili przeniesienia własności nieruchomości  na Państwa rzecz. 

Najbardziej znane marki
Domy gotowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x