Budujemy Dom
Domy gotowe / Domy pod klucz / Aktualności

Domy Które Kochacie Jesień 2008

Na rynku jest już dostępny nowy, piętnasty Katalog Biura Projektów ARCHON+ „Domy Które Kochacie Jesień 2008”. Bieżąca oferta Biura Projektów składa się z 600 projektów domów - są wśród nich domy cieszące się od wielu sezonów dużą popularnością i uznaniem Inwestorów.

Domy Które Kochacie Jesień 2008Szczególnej uwadze polecamy Państwu „Kolekcję Domów Nowoczesnych”, składającą się z 60 nowych, różnych pod względem architektonicznym domów. Kolekcja ta powstała z myślą o tych z Państwa, których interesuje współczesna architektura, oszczędna w formie i detalu oraz bazująca na ekologicznych, naturalnych materiałach budowlanych.- mów Marcin Sitkowski, PR Manager, z ARCHON+ Biuro Projektów.   

Nowy katalog to również aktualna oferta ARCHON+ skierowana do Dewelopera. ARCHON+, aby ułatwić Państwu wybór, w dziale dla Dewelopera przygotowaliśmy całostronicowe prezentacje projektów domów szeregowych i wielorodzinnych.

Nowością jest tzw. Pakiet KOMFORT+. Jest to kompleksowo opracowany poradnik zawierający dodatkowe rozwiązania pozwalające podnieść funkcjonalność oraz komfort budowanego domu.

W skład pakietu wchodzą projekty i schematy urządzeń- oparte na najnowszych technologiach, które w znacznym stopniu będą ułatwiać i umilać życie domownikom, mówimy o takich urządzeniach jak: detektory gazu i dwutlenku węgla, ogrzewania podłogowego, odkurzacza centralnego, rolet antywłamaniowych, kina domowego, monitoringu domu oraz systemów antywłamaniowych. Dodam, iż Pakiet KOMFORT+ jest nowością na rynku, i nie jest oferowany przez inne biura projektowe- kontynuuje Marcin Sitkowski.

W najnowszym katalogu znajduje się również płyta DVD na której oprócz pełnej oferty projektów domów, znajdują się między innymi: przykładowy kolornik czyli program do dobierania indywidualnej kolorystyki elewacji domu oraz kosztorys- program pomagający bezproblemowo zaplanować etapy budowy domu pod kątem finansowym.

 

aktualizacja: 2008-09-17

Dodaj komentarz

Jak sprawdzić wiarygodność dewelopera?

Odpowiedź eksperta: Największe ryzyko ponoszą Państwo do  chwili przeniesienia własności nieruchomości  na Państwa rzecz. 

Najbardziej znane marki
Domy gotowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x