Budujemy Dom
Domy gotowe / Domy pod klucz / Aktualności

Mazowieckie Targi Mieszkań w weekend

W dniach 27-28 września na warszawskim Torwarze odbędą się Mazowieckie Targi Mieszkań. Każda edycja warszawskich targów gromadzi średnio ponad 10 000 zwiedzających oraz ponad 100 wystawców: deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami oraz instytucji finansowych i firm oferujących wyposażenie wnętrz.

Mazowieckie Targi MieszkańTargom towarzyszyć będzie cykl bezpłatnych seminariów i konferencji poświęconych zagadnieniom związanym z zakupem nieruchomości. Podczas imprezy można skorzystać z indywidualnych porad specjalistów rynku.

Wystawcy zaprezentują najnowsze oferty nieruchomości. Dla zwiedzających przygotowali również specjalne promocje trwające tylko podczas dni targowych. Imprezie zawsze towarzyszy ponad stu stronicowe wydawnictwo albumowe „Nieruchomości Mieszkaniowe – Warszawa i okolice”, które każdy zwiedzający otrzyma bezpłatnie w biurze targowym.

Na terenie imprezy można będzie skorzystać z placu zabaw dla dzieci zostawiając w nim pociechy pod profesjonalną opieką. Po trudach poszukiwań dostępna będzie także kawiarenka z gorącą kawą i przekąskami.

Adres: Warszawa, Centralny Ośrodek Sportu Torwar, ul. Łazienkowska 6a

Więcej informacji:

aktualizacja: 2008-09-25

Dodaj komentarz

Jak sprawdzić wiarygodność dewelopera?

Odpowiedź eksperta: Największe ryzyko ponoszą Państwo do  chwili przeniesienia własności nieruchomości  na Państwa rzecz. 

Najbardziej znane marki
Domy gotowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x