Budujemy Dom
Domy gotowe / Domy pod klucz / Aktualności

Polskie projekty na Łotwie

Z myślą o inwestorach na Łotwie biuro projektowe MTM STYL oraz pracownia M.& L. Lipińscy postanowiły wydać katalog na rynek łotewski, w całości poświęcony projektom domów energooszczędnych.

Katalog projektów na rynek łotewskiNa Łotwie dużą popularnością cieszą się przede wszystkim projekty domów małych, o nowoczesnej bryle. Obserwujemy również wzmożone zainteresowanie projektami domów energooszczędnych, gdzie zastosowane rozwiązania umożliwiają właściwą izolację termiczną budynku, efektywne gospodarowanie energią oraz poprawę klasy energetycznej budynku.

Inwestorzy dużą uwagę przywiązują do czynnika ekonomicznego, gdzie już na etapie wyboru projektu myślą o przyszłych kosztach eksploatacji. Właśnie z myślą o nich zdecydowaliśmy się na wydanie katalogu na rynek łotewski zawierającego 100 projektów domów małych i energooszczędnych – mówi Małgorzata Miłek-Łącka, redaktor naczelna czasopisma „Domy w stylu” i „Pogodny Dom”.

Katalog już wkrótce trafi na rynek łotewski i będzie do kupienia w punktach sprzedaży prasy oraz w siedzibie łotewskiej firmy I.P. PTOJEKTS.

 

Firma powiązana: MTM STYL
aktualizacja: 2008-09-26

Dodaj komentarz

Jak sprawdzić wiarygodność dewelopera?

Odpowiedź eksperta: Największe ryzyko ponoszą Państwo do  chwili przeniesienia własności nieruchomości  na Państwa rzecz. 

Najbardziej znane marki
Domy gotowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x