Budujemy Dom
Domy gotowe / Domy pod klucz / Aktualności

Nowa seria domów - LIVING

Budimex Danwood wprowadza nową serię domów o nazwie LIVING. Firma ma propozycje praktycznie na każdą kieszeń. Ich cena wynosi od 1 821 zł brutto za m2 powierzchni użytkowej w stanie deweloperskim.

Budimex Danwood opracował nowe projekty architektoniczne domów ekonomicznych, a więc tanich w budowie i użytkowaniu, a przy tym cechujących się nowoczesnym stylem.

Największym atutem serii LIVING jest funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz duże przeszklenia, które powodują, że wnętrze jest rozświetlone i bardziej wyraziste. Są to domy nowoczesne, funkcjonalne i energooszczędne – koszty ich użytkowania są znacznie niższe w porównaniu ze standardowym budownictwem.

Budimex Danwood - seria LIVINGBudimex Danwood - seria LIVING
Budimex Danwood - seria LIVINGBudimex Danwood - seria LIVING

Domy w technologii szkieletowej są gotowe do zamieszkania w ciągu 2-3 miesięcy od rozpoczęcia budowy.

Oferta Budimex Danwood to domy gotowe, montowane z najwyższej jakości drewnianych elementów, oddawane pod klucz. Oznacza to, że poszczególne fragmenty konstrukcji powstają w fabryce w Bielsku Podlaskim, a następnie są montowane na przygotowanych wcześniej fundamentach i wykańczane przez ekipy z firmy.

Producent gwarantuje niezmienność ceny w trakcie budowy, po podpisaniu umowy

 

Firma powiązana: Danwood
aktualizacja: 2009-01-27

Dodaj komentarz

Dom murowany czy szkieletowy?

Technologie murowane – stale modyfikowane i unowocześniane – znane nam są od dawna. Nawet pojawiający się w ofercie wyrobów ściennych zupełnie nowy materiał wykazuje pewne cechy wspólne z bloczkami, cegłami lub pustakami, stosowanymi od dziesięcioleci.
Najbardziej znane marki
Domy gotowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x