Budujemy Dom
Domy gotowe / Domy pod klucz / Aktualności

Nowa forma zakupu projektu pracowni MTM STYL

Zakupy grupowe to prosty mechanizm, który umożliwia zakup produktu w atrakcyjnej, zdecydowanie niższej cenie. Z początkiem marca pracownia projektowa MTM STYL wprowadziła tą formę sprzedaży na wybrane projekty oraz aplikacje Wirtualny spacer.

Zakup projektu nie jest decyzją chwili i nie zapada pod wpływem impulsu. Proces zakupu jest długotrwały i składa się z kilku faz: poszukiwanie, porównywanie, konsultowanie, decyzja, zakup. Z doświadczenia wiemy, że Inwestorzy wybierają projekty miesiącami, poświęcając tej decyzji mnóstwo czasu i uwagi – mówi Małgorzata Miłek-Łącka; v-ce prezes zarządu MTM STYL.

Nowa forma zakupu projektu pracowni MTM STYL
Zakupy grupowe umożliwiają kupno wybranego projektu przez kilka osób (minimum 5) w zdecydowanie niższej cenie. Inwestor może w ten sposób sporo zaoszczędzić, nawet do 720 zł. Mechanizm sprzedaży jest bardzo prosty.

 

Co miesiąc stronie pojawi się aktualna lista z projektami oraz aplikacjami Wirtualny spacer wystawionymi do zakupów grupowych. Osoba zainteresowana zakupem produktu z listy powinna ustawić się w kolejkę osób oczekujących na zakup. Po upływie wyznaczonego terminu konsultant MTM STYL kontaktuje się z osobami z kolejki w celu potwierdzenia zakupu.

Mamy świadomość tego, że potrzeba czasu na to by Inwestorzy zapoznali się i zaakceptowali tą formę sprzedaży, ale jesteśmy przekonani, że korzyści wynikające z zakupów grupowych przysporzą im wielu zwolenników – dodaje Małgorzata Miłek-Łącka.

 

Firma powiązana: MTM STYL
aktualizacja: 2009-03-10

Dodaj komentarz

Dom murowany czy szkieletowy?

Technologie murowane – stale modyfikowane i unowocześniane – znane nam są od dawna. Nawet pojawiający się w ofercie wyrobów ściennych zupełnie nowy materiał wykazuje pewne cechy wspólne z bloczkami, cegłami lub pustakami, stosowanymi od dziesięcioleci.
Najbardziej znane marki
Domy gotowe - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x