Budujemy Dom
Przed budową / Działka / Aktualności

II edycja Wielkiej Loterii na 15-lecie ARCHON+

Biuro Projektów ARCHON+ jest autorską pracownią architekt Barbary Mendel, posiadającą 15-letnie doświadczenie w branży. W marcu 2005 roku ARCHON+ zorganizował Wielką Loterię z okazji 15-lecia istnienia.

Biuro Projektów ARCHON+ jest autorską pracownią architekt Barbary Mendel, posiadającą 15-letnie doświadczenie w branży. W marcu 2005 roku ARCHON+ zorganizował Wielką Loterię z okazji 15-lecia istnienia.

Konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem i uznaniem , dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, ARCHON+ przedłuża Wielką Loterię do końca 2006 roku i tym samym daje Państwu szansę na wygranie cennych nagród. Dotychczas wręczono 11 nagród.

Aby wziąć udział w Wielkiej Loterii i skorzystać z szansy na nagrodę wystarczy kupić dowolny projekt z kolekcji ponad 320 domów i odesłać do nas wypełniony kupon loteryjny. Jak co miesiąc będzie można wygrać również wiele innych atrakcyjnych nagród w postaci produktów uzupełniających do projektów, czyli: kosztorysy budowlane, kolorniki oraz projekty altanki.


aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

LK Projekt wyróżniony w Konkursie Twój dom - Dialog z tradycją
LK Projekt wyróżniony w Konkursie Twój dom - Dialog z tradycją Pracownia projektowa LK&Projekt otrzymała dwa wyróżnienia w Konkursie "Twój dom - Dialog z tradycją"  organizowanym przez Samorząd ...
Porozmawiaj z notariuszem o spadkach
Porozmawiaj z notariuszem o spadkach W sobotę 27 listopada w 11 miastach Polski będzie można uzyskać bezpłatne porady notariuszy na tematy związane z dziedziczeniem, spadkami, ...
Georeferencyjna Baza Danych Obiektów Topograficznych (GBDOT). Jedna baza wiele możliwości. Główny Geodeta Kraju poinformował o rozpoczęciu prac nad realizacją projektu „Georeferencyjna Baza Danych Obiektów Topograficznych ...

Czy korzystniejsza jest działka płaska czy nierówna?

Ukształtowanie terenu wpływa nie tylko na koszt budowy domu. Może również narzucać pewne rozwiązania architektoniczne i konstrukcyjne, które niekoniecznie muszą odpowiadać inwestorowi.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze