Budujemy Dom
Stan surowy / Elewacje domów / Aktualności

Zacieraczka do tynków FREUD FFR 1000 CE

Firma HANMAR proponuje nowość na rynku – zacieraczkę FREUD FFR 1000 CE, która umożliwia wykonanie obróbki wstępnej i wykańczającej różnego rodzaju tynków.

Zacieraczka do tynków FREUD FFR 1000 CEDzięki płynnej regulacji obrotów talerza od 100 do 230 obr/min oraz możliwości dozowania płynu do zwilżania obrabianej powierzchni, można ją stosować zarówno w obróbce tynków cementowo-wapiennych, jak również gładzi gipsowych. Jest to proste, lekkie, mocne i szybkie urządzenie zapewniające maksymalną wygodę i wydajność.

Samodopasowująca się głowica umożliwia idealne dopasowanie końcówki do nawierzchni, co daje niesamowicie dobrą jakość i komfort pracy. Wydajność pracy urządzenia to około 50 m2 powierzchni na godzinę.

Wodę do nawilżania nawierzchni można pobierać bezpośrednio z wodociągu lub, jeśli nie jest to możliwe, z 5-litrowego pojemnika współpracującego z systemem ciśnieniowym. Wyposażenie stanowią dwie gąbki o różnej gęstości, pojemnik na wodę 5 litrowy, aluminiowa walizka do transportu.

FREUD FFR 1000 CE
Moc 1000 W.
Cena brutto 3428 zł.

 

Firma powiązana: Hanmar
aktualizacja: 2009-10-14

Zdaniem naszych Czytelników

Radzę unikać tego produktu jak ognia. Części serwisowe w cenie pięciokrotnie wyższej niż np. profesjonalne produkty firmy Flex (Linka napędowa do szlifierki Flex kosztuje 95zł a do Freud-a 470zł) Do tego dochodzi tragiczna trwałość. Linka do żyrafy firmy Flex wytrzymuje nawet ...

Gość Były użytkownik żyrafy Freud.

07 Wrz 2011, 18:36

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Nowe odcienie czerwieni w ofercie cegieł klinkierowych Wienerberger
Nowe odcienie czerwieni w ofercie cegieł klinkierowych Wienerberger Firma Wienerberger wprowadza do swojego portfolio cegieł klinkierowych dwie nowości – wielobarwną Kujawię, produkowaną w zakładzie w ...
VOX: panele elewacyjne TREND inspirowane kamieniem i minerałami
VOX: panele elewacyjne TREND inspirowane kamieniem i minerałami Do tej pory okładziny elewacyjne KERRAFRONT marki VOX reprezentowane były przez kolekcje WOOD DESIGN, CLASSIC i T-REX, które wiernie oddają ...
Cegła ręcznie formowana Jabłkowa Postarzana hitem sezonu 2017
Cegła ręcznie formowana Jabłkowa Postarzana hitem sezonu 2017 Cegła ręcznie formowana "Jabłkowa Postarzana" z Cegielni Hoffmanowskiej nawiązuje wyglądem i parametrami do starej cegły rozbiórkowej.

Malowanie elewacji produktami Flügger

Pamiętaj, że farbę elewacyjną oraz metodę renowacji należy wybrać w oparciu o wiek i stan techniczny elewacji. W trakcie malowania temperatura powinna wynosić min. 10°C, także podczas wysychania/utwardzania, nie może padać deszcz, a wilgotność powietrza nie może być wysoka. Należy ponadto unikać bezpośredniego działania słońca na malowaną powierzchnię.
topowe produkty

Elementy betonowe TeknoAmerBlok

TeknoAmerBlok to ponad 20 lat doświadczenia w produkcji różnorodnych elementów betonowych o szerokim zastosowaniu. W ofercie firmy są m.in. elementy elewacyjne i konstrukcyjne. Firma oferuje też montaż systemu ogrodzeniowego Amerfence.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze