Budujemy Dom
Stan surowy / Elewacje domów / Aktualności

Zacieraczka do tynków FREUD FFR 1000 CE

Firma HANMAR proponuje nowość na rynku – zacieraczkę FREUD FFR 1000 CE, która umożliwia wykonanie obróbki wstępnej i wykańczającej różnego rodzaju tynków.

Zacieraczka do tynków FREUD FFR 1000 CEDzięki płynnej regulacji obrotów talerza od 100 do 230 obr/min oraz możliwości dozowania płynu do zwilżania obrabianej powierzchni, można ją stosować zarówno w obróbce tynków cementowo-wapiennych, jak również gładzi gipsowych. Jest to proste, lekkie, mocne i szybkie urządzenie zapewniające maksymalną wygodę i wydajność.

Samodopasowująca się głowica umożliwia idealne dopasowanie końcówki do nawierzchni, co daje niesamowicie dobrą jakość i komfort pracy. Wydajność pracy urządzenia to około 50 m2 powierzchni na godzinę.

Wodę do nawilżania nawierzchni można pobierać bezpośrednio z wodociągu lub, jeśli nie jest to możliwe, z 5-litrowego pojemnika współpracującego z systemem ciśnieniowym. Wyposażenie stanowią dwie gąbki o różnej gęstości, pojemnik na wodę 5 litrowy, aluminiowa walizka do transportu.

FREUD FFR 1000 CE
Moc 1000 W.
Cena brutto 3428 zł.

 

Firma powiązana: Hanmar
aktualizacja: 2009-10-14

Zdaniem naszych Czytelników

Radzę unikać tego produktu jak ognia. Części serwisowe w cenie pięciokrotnie wyższej niż np. profesjonalne produkty firmy Flex (Linka napędowa do szlifierki Flex kosztuje 95zł a do Freud-a 470zł) Do tego dochodzi tragiczna trwałość. Linka do żyrafy firmy Flex wytrzymuje nawet ...

Gość Były użytkownik żyrafy Freud.

07 Wrz 2011, 18:36

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

264 odcieni szarości w nowym wzorniku Colors of Termo Organika
264 odcieni szarości w nowym wzorniku Colors of Termo Organika Szarość od kilku sezonów jest jednym z najbardziej pożądanych kolorów, dlatego Termo Organika wprowadziła nowe odcienie tej eleganckiej ...
Elewacje walczą o tytuł Fasada Roku 2016
Elewacje walczą o tytuł Fasada Roku 2016 Wraz z chwilą, gdy niebo nad Polską rozbłysło tysiącem kolorowych fajerwerków zwiastujących nadejście 2017 r., upłynął termin nadsyłania ...
Wienerberger: nowa cegła Silesja Bruna
Wienerberger: nowa cegła Silesja Bruna Wienerberger, producent materiałów ceramicznych wprowadził do oferty nową cegłę klinkierową Terca. Silesja Bruna to gładka, jednolita ...

Malowanie elewacji produktami Flügger

Pamiętaj, że farbę elewacyjną oraz metodę renowacji należy wybrać w oparciu o wiek i stan techniczny elewacji. W trakcie malowania temperatura powinna wynosić min. 10°C, także podczas wysychania/utwardzania, nie może padać deszcz, a wilgotność powietrza nie może być wysoka. Należy ponadto unikać bezpośredniego działania słońca na malowaną powierzchnię.
topowe produkty

Cegły klinkierowe Grupy LODE

Firma Lode jest członkiem GRUPY LODE oferującym ceramikę budowlaną, produkty do wykonywaniu ścian i elewacji. W naszej ofercie są m.in. różnego typu cegły (pełna i drążona) wykorzystywane w budowie ogrodzeń, elewacji i konstrukcji. Jako pionierzy na tym rynku dajemy gwarancję najwyższej jakości naszych produktów.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x