Budujemy Dom
Stan surowy / Elewacje domów / Aktualności

Zestaw produktów do renowacji RESTAURO wyróżniony

Zestaw produktów do renowacji RESTAURO produkowany przez Farby KABE Polska otrzymał nagrodę - wyróżnienie specjalne w konkursie dla wystawców zorganizowanym podczas toruńskich Targów KONSERWACJE 2009.

Zestaw produktów do renowacji RESTAURO wyróżnionyW skład zestawu wchodzą najwyższej jakości  materiały  firmy Farby KABE przeznaczone do  konserwacji  obiektów zabytkowych.

Renowacja budynku ma na celu odrestaurowanie fragmentów muru zdegradowanych przez zasolenie lub wilgoć.

Firma Farby KABE oferuje wysokiej jakości produkty przeznaczone do kompleksowej  odnowy budynków. Kompletny zestaw renowacyjny RESTAURO, w połączeniu z szeroką  paletą kolorystyczną tynków i farb nawierzchniowych pozwala przywrócić naturalne piękno każdej zabytkowej budowli.

Optymalnie dobrane produkty, wchodzące w skład zestawu RESTAURO, umożliwiają  przeprowadzenie przyjaznej dla środowiska renowacji zawilgoconego tynku oraz muru, wewnątrz  i na  zewnątrz budynków.

W skład zestawu do renowacji RESTAURO wchodzą następujące produkty:

 • NOVALIT  F -  wysokodyfuzyjna niskoalkaliczna farba krzemianowa do malowania elewacji,
 • AQUATEX - wysokodyfuzyjna farba krzemianowo-dyspersyjna do malowania wnętrz,
 • KOMBI RESTAURO - mineralna, drobnoziarnista szpachlówka,
 • MINERALIT RESTAURO TB - mineralna obrzutka do tynku renowacyjnego
 • WTA MINERALIT RESTAURO TW - mineralny, podkładowy tynk renowacyjny
 • WTA MINERALIT RESTAURO TU - mineralny, uniwersalny tynk renowacyjnny WTA.

Zestaw do renowacji  RESTAURO  produkowany przez Farby KABE Polska –  został wprowadzony   z myślą o konserwatorach pracujących przy restauracji cennych zabytków architektury.  Produkty z linii MINERALIT RESTAURO spełniają wszystkie wymogi stawiane przez WTA  (Stowarzyszenie Naukowo – Techniczne Utrzymania Budowli i Ochrony Zabytków).

 

Firma powiązana: Farby Kabe
aktualizacja: 2009-10-30

Dodaj komentarz

Nowe odcienie czerwieni w ofercie cegieł klinkierowych Wienerberger
Nowe odcienie czerwieni w ofercie cegieł klinkierowych Wienerberger Firma Wienerberger wprowadza do swojego portfolio cegieł klinkierowych dwie nowości – wielobarwną Kujawię, produkowaną w zakładzie w ...
VOX: panele elewacyjne TREND inspirowane kamieniem i minerałami
VOX: panele elewacyjne TREND inspirowane kamieniem i minerałami Do tej pory okładziny elewacyjne KERRAFRONT marki VOX reprezentowane były przez kolekcje WOOD DESIGN, CLASSIC i T-REX, które wiernie oddają ...
Cegła ręcznie formowana Jabłkowa Postarzana hitem sezonu 2017
Cegła ręcznie formowana Jabłkowa Postarzana hitem sezonu 2017 Cegła ręcznie formowana "Jabłkowa Postarzana" z Cegielni Hoffmanowskiej nawiązuje wyglądem i parametrami do starej cegły rozbiórkowej.

Malowanie elewacji produktami Flügger

Pamiętaj, że farbę elewacyjną oraz metodę renowacji należy wybrać w oparciu o wiek i stan techniczny elewacji. W trakcie malowania temperatura powinna wynosić min. 10°C, także podczas wysychania/utwardzania, nie może padać deszcz, a wilgotność powietrza nie może być wysoka. Należy ponadto unikać bezpośredniego działania słońca na malowaną powierzchnię.
topowe produkty

Cegły klinkierowe Grupy LODE

Firma Lode jest członkiem GRUPY LODE oferującym ceramikę budowlaną, produkty do wykonywaniu ścian i elewacji. W naszej ofercie są m.in. różnego typu cegły (pełna i drążona) wykorzystywane w budowie ogrodzeń, elewacji i konstrukcji. Jako pionierzy na tym rynku dajemy gwarancję najwyższej jakości naszych produktów.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze