Budujemy Dom
Stan surowy / Elewacje domów / Aktualności

Zestaw produktów do renowacji RESTAURO wyróżniony

Zestaw produktów do renowacji RESTAURO produkowany przez Farby KABE Polska otrzymał nagrodę - wyróżnienie specjalne w konkursie dla wystawców zorganizowanym podczas toruńskich Targów KONSERWACJE 2009.

Zestaw produktów do renowacji RESTAURO wyróżnionyW skład zestawu wchodzą najwyższej jakości  materiały  firmy Farby KABE przeznaczone do  konserwacji  obiektów zabytkowych.

Renowacja budynku ma na celu odrestaurowanie fragmentów muru zdegradowanych przez zasolenie lub wilgoć.

Firma Farby KABE oferuje wysokiej jakości produkty przeznaczone do kompleksowej  odnowy budynków. Kompletny zestaw renowacyjny RESTAURO, w połączeniu z szeroką  paletą kolorystyczną tynków i farb nawierzchniowych pozwala przywrócić naturalne piękno każdej zabytkowej budowli.

Optymalnie dobrane produkty, wchodzące w skład zestawu RESTAURO, umożliwiają  przeprowadzenie przyjaznej dla środowiska renowacji zawilgoconego tynku oraz muru, wewnątrz  i na  zewnątrz budynków.

W skład zestawu do renowacji RESTAURO wchodzą następujące produkty:

  • NOVALIT  F -  wysokodyfuzyjna niskoalkaliczna farba krzemianowa do malowania elewacji,
  • AQUATEX - wysokodyfuzyjna farba krzemianowo-dyspersyjna do malowania wnętrz,
  • KOMBI RESTAURO - mineralna, drobnoziarnista szpachlówka,
  • MINERALIT RESTAURO TB - mineralna obrzutka do tynku renowacyjnego
  • WTA MINERALIT RESTAURO TW - mineralny, podkładowy tynk renowacyjny
  • WTA MINERALIT RESTAURO TU - mineralny, uniwersalny tynk renowacyjnny WTA.

Zestaw do renowacji  RESTAURO  produkowany przez Farby KABE Polska –  został wprowadzony   z myślą o konserwatorach pracujących przy restauracji cennych zabytków architektury.  Produkty z linii MINERALIT RESTAURO spełniają wszystkie wymogi stawiane przez WTA  (Stowarzyszenie Naukowo – Techniczne Utrzymania Budowli i Ochrony Zabytków).

 

Firma powiązana: Farby Kabe
aktualizacja: 2009-10-30

Dodaj komentarz

264 odcieni szarości w nowym wzorniku Colors of Termo Organika
264 odcieni szarości w nowym wzorniku Colors of Termo Organika Szarość od kilku sezonów jest jednym z najbardziej pożądanych kolorów, dlatego Termo Organika wprowadziła nowe odcienie tej eleganckiej ...
Elewacje walczą o tytuł Fasada Roku 2016
Elewacje walczą o tytuł Fasada Roku 2016 Wraz z chwilą, gdy niebo nad Polską rozbłysło tysiącem kolorowych fajerwerków zwiastujących nadejście 2017 r., upłynął termin nadsyłania ...
Wienerberger: nowa cegła Silesja Bruna
Wienerberger: nowa cegła Silesja Bruna Wienerberger, producent materiałów ceramicznych wprowadził do oferty nową cegłę klinkierową Terca. Silesja Bruna to gładka, jednolita ...

Malowanie elewacji produktami Flügger

Pamiętaj, że farbę elewacyjną oraz metodę renowacji należy wybrać w oparciu o wiek i stan techniczny elewacji. W trakcie malowania temperatura powinna wynosić min. 10°C, także podczas wysychania/utwardzania, nie może padać deszcz, a wilgotność powietrza nie może być wysoka. Należy ponadto unikać bezpośredniego działania słońca na malowaną powierzchnię.
topowe produkty

Cegły klinkierowe Grupy LODE

Firma Lode jest członkiem GRUPY LODE oferującym ceramikę budowlaną, produkty do wykonywaniu ścian i elewacji. W naszej ofercie są m.in. różnego typu cegły (pełna i drążona) wykorzystywane w budowie ogrodzeń, elewacji i konstrukcji. Jako pionierzy na tym rynku dajemy gwarancję najwyższej jakości naszych produktów.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x