Budujemy Dom
Stan surowy / Elewacje domów / Aktualności

Deski elewacyjne EVERO firmy DLH Poland

Elewacja wykonana z desek Tatajuba o żółto-miodowym kolorze sprawi, że budynek rozbłyśnie energią w rytmie gorącej brazylijskiej samby. Pochodząca z ameryki południowej egzotyczna deska elewacyjna z oferty EVERO firmy DLH Poland pokreśli ekspresję budynku nadając jej optycznej lekkości. 

Egzotyczne gatunki drewna na dobre zagościły na elewacjach budynków mieszkalnych i obiektach użyteczności publicznej. W rękach architektów stanowią one niezwykle szlachetny materiał dekoracyjny, który podkreśla charakter budowli.

W oferowanej, przez firmę DLH Poland, linii desek elewacyjnych EVERO znajduje się południowoamerykański egzotyk – Tatajuba, który urzeka swoją miodową barwą i wyjątkową twardością. Aranżacje wykonane z tego drewna emanują blaskiem brazylijskiego słońca. Jego nasycony kolor podkreśli energetyzujący charakter budowli korespondując z intensywną zielenią ogrodu czy błękitem nieba. Tatajuba to unikatowe drewno, w którym zamknięty jest gorący, pełen ekspresji klimat.

Deski elewacyjne EVERO firmy DLH Poland
Deski elewacyjne EVERO firmy DLH Poland

Ekspresja wyrazu

Tatajuba komponuje się niezwykle okazale na nowoczesnych elewacjach budowanych z zastosowaniem między innymi płyt z piaskowca, okładzin ceramicznych, elementów aluminiowych czy szklanych. Energetyzująca w wyrazie barwa deski Tatajuba EVERO firmy DLH Poland pozwoli na stworzenie kompozycji o bardzo awangardowym i kontrastowym wyrazie.

Głębokie odcienie ciemnych brązów przechodzących w miodowe akcenty wyraźnie odznaczą się na tle jasnego naturalnego kamienia czy ceramicznych płyt elewacyjnych. Gładkie, równe powierzchnie profili Softline doskonale wydobywają niespotykaną barwę egzotyku a przy tym pozwalają na stworzenie elewacji o niezwykle nowoczesnym kształcie. Sprawią, że bryła budynku nabierze lekkości i eleganckiej wyrazistości.

Jakość wprost z natury

Drewno Tatajuba, z którego są produkowane deski elewacyjne EVERO firmy DLH Poland jest wyjątkowo twarde i gęste, dzięki czemu wykazuje dużą odporność na skrajne warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne. Deska wykonana z tego gatunku drewna jest nie tylko bardzo wytrzymała, lecz również niepodatna na wilgoć czy działanie szkodników i grzybów.

Specjalnie wyprofilowany kształt desek EVERO Softline zapobiega przenikaniu wody pomiędzy poszczególne elementy konstrukcji. Elewacja z drewna Tatajuba nie wymaga szczególnej pielęgnacji, jednak aby na dłużej zachować jej miodowo-złocistą kolorystykę zaleca się olejowanie.

Orientacyjne ceny:
Deska Tatajuba Softline wymiar 20x145x1800-4500 mm - cena 179 zł/m2 +23% VAT

Firma powiązana: DLH POLAND
aktualizacja: 2012-05-18

Dodaj komentarz

264 odcieni szarości w nowym wzorniku Colors of Termo Organika
264 odcieni szarości w nowym wzorniku Colors of Termo Organika Szarość od kilku sezonów jest jednym z najbardziej pożądanych kolorów, dlatego Termo Organika wprowadziła nowe odcienie tej eleganckiej ...
Elewacje walczą o tytuł Fasada Roku 2016
Elewacje walczą o tytuł Fasada Roku 2016 Wraz z chwilą, gdy niebo nad Polską rozbłysło tysiącem kolorowych fajerwerków zwiastujących nadejście 2017 r., upłynął termin nadsyłania ...
Wienerberger: nowa cegła Silesja Bruna
Wienerberger: nowa cegła Silesja Bruna Wienerberger, producent materiałów ceramicznych wprowadził do oferty nową cegłę klinkierową Terca. Silesja Bruna to gładka, jednolita ...

Czy elewacja wykonana z cegły silikatowej wymaga impregnacji?

Czy elewacja wykonana z cegły silikatowej w ścianie trójwarstwowej wymaga impregnacji lub innego sposobu zabezpieczenia? A jeśli tak, to czy jest to zabieg jednorazowy, czy trzeba go powtarzać co kilka lat?

topowe produkty

Elementy betonowe TeknoAmerBlok

TeknoAmerBlok to ponad 20 lat doświadczenia w produkcji różnorodnych elementów betonowych o szerokim zastosowaniu. W ofercie firmy są m.in. elementy elewacyjne i konstrukcyjne. Firma oferuje też montaż systemu ogrodzeniowego Amerfence.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x