Budujemy Dom
Stan surowy / Fundamenty i piwnice / Aktualności

Beton do remontu z zaprawą KREISEL

W kwietniu firma KREISEL wprowadziła na rynek specjalistyczny system naprawy betonów. Składa się on z trzech produktów: ZAPRAWY 451, ZAPRAWY 456 oraz ZAPRAWY 460.

ZAPRAWA 451 do wykonywania warstwy kontaktowej do 3 mm grubościZAPRAWA 451 do wykonywania warstwy kontaktowej do 3 mm grubości (mostka adhezyjnego) oraz ochrony antykorozyjnej. Producent oferuje ją w workach 25 kg, w sugerowanej cenie 90 złotych netto za worek.

ZAPRAWA 456 do wykonywania zasadniczej, reprofilującej warstwy naprawczej od 5 do 50 mm. Oferowana jest także w workach 25 kg w cenie 60 złotych netto.

ZAPRAWA 460
do wykonywania ostatecznej warstwy wykończeniowej, stosowana w zakresie od 1 do 10 mm (opakowanie 25 kg, sugerowana cena 50 złotych netto).

System umożliwia naprawę elementów betonowych i żelbetowych uszkodzonych pod wpływem czynników mechanicznych, fizycznych i chemicznych (wywołujących zniszczenia betonu i korozję stali). Nadaje się do naprawiania takich elementów jak: balkony, tarasy, wsporniki, słupy, nadproża, itp. Może być też stosowany do miejscowej naprawy i usuwania wad powierzchni betonu (np. ubytków, raków, kawern).

System nadaje się do wszelkich napraw niekonstrukcyjnych to znaczy takich, które nie wymagają obliczeń statycznych. Cały system charakteryzuje się dużym przyrostem wytrzymałości mechanicznych, dzięki czemu możliwy jest szybki postęp ewentualnych prac wykończeniowych.

 

aktualizacja: 2008-04-15

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Firm Schöck i Fiberline łączą siły
Firm Schöck i Fiberline łączą siły Specjaliści Schöck AG z siedzibą w Baden-Baden i Fiberline Composites A/S z Middelfart w Danii rozpoczęli wspólną działalność biznesową. ...
Nie ma śmieci - są surowce
Nie ma śmieci - są surowce Tegoroczna Akcja Sprzątanie świata (15-17 września 2017 r.) odbywa się pod hasłem "Nie ma śmieci - są surowce". O tym, że wiele przedmiotów ...
CEMEX Polska wyróżniony Branżowym Znakiem Jakości - Solidne Kruszywa
CEMEX Polska wyróżniony Branżowym Znakiem Jakości - Solidne Kruszywa CEMEX Polska został laureatem pierwszej edycji konkursu Solidne Kruszywa - Branżowy Znak Jakości, zorganizowanego przez Polski Związek Producentów ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze